Karabük Kent Konseyi Çalışmalarını Sürdürüyor

Karabük Kent Konseyi Çalışmalarını Sürdürüyor

Kent Halkının Yerel Yönetimlere Katılımını Sağlamak Amacıyla Oluşturulan Karabük Kent Konseyi'nin İkinci Toplantısının 13 Şubat 2008 Tarihinde Gerçekleştireceği Bildirildi.

Karabük Kent Konseyi Çalışmalarını Sürdürüyor

Kent halkının yerel yönetimlere katılımını sağlamak amacıyla oluşturulan Karabük Kent Konseyi'nin ikinci toplantısının 13 Şubat 2008 tarihinde gerçekleştireceği bildirildi.

Karabük Kent Konseyi tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Bilindiği gibi Karabük Kent Konseyi ilk genel kurul toplantısını yapmış ve yürütme kuruluyla birlikte 18 komisyon seçimleri yapılarak çalışmalara başlanmıştı. Komisyonlar yaptıkları çalışmaların sonuçlarını birer rapor haline getirerek yürütme kuruluna sunmuşlardır. Bazı komisyonlar ise henüz raporlarını yürütme kuruluna sunmamış olduklarından şu ana kadar genel kurul toplantısı yapılamamıştır. Konsey yürütme kurulunca raporların

değerlendirilmesi için çalışmalar sürdürülürken, raporunu sunmayan komisyonların da raporlarını vermeleri için çağrıda bulunulmuştur. Bu komisyonların raporlarını sunmasının ardından Karabük Kent Konseyi'nin bugüne kadar yaptığı çalışmaları görüşmek ve Karabük kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla Kent Konseyi'nin ikinci toplantısı 13 Şubat 2008 tarihinde saat 13.00'de Nafiz Kayalı Gençlik Merkezi'nde yapılacak" denildi.

(YE-OS-NÇ-Y)