Karabük Belediyesi Gençlik Meclisi'nden Futbol Turnuvası

Karabük Belediyesi Gençlik Meclisi'nden Futbol Turnuvası

3. Uluslararası Karabük Kültür Sanat ve Sanayi Festivali Etkinlikleri Kapsamında Karabük Belediyesi Gençlik Meclisi Tarafından Organize Edilen ve 16 Takımın Katılacağı Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Kuraları Çekildi.

Karabük Belediyesi Gençlik Meclisi'nden Futbol Turnuvası

3. Uluslararası Karabük Kültür Sanat ve Sanayi Festivali etkinlikleri kapsamında Karabük Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen ve 16 takımın katılacağı Mahalleler arası futbol turnuvası kuraları çekildi.

4 gruptan oluşan ve Adatepe, Çerçiler Kayabaşı 100. Yıl, Öğlebeli, Cumhuriyet, Namık Kemal, Yeşil Mahalle, Bahçelievler, Soğuksu, Fevzi Çakmak, Yenimahalle, Karabük, Atatürk, Kurtuluş ve Kapullu Mahalleleri'nin katılacağı turnuva, Adatepe - 100. Yıl Mahallesi karşılaşması ile start aldı. 20 Haziran Cuma gününe kadar oynanacak olan karşılaşmaların ardından 22 Haziran Pazar günü çeyrek final, 24 Haziran Salı günü yarı final ve 26 Haziran Perşembe günü ise final karşılaşmaları oynanacak. 100. Yıl'daki halı sahada oynanacak karşılaşmalarda ilk üçe giren takımlara ve centilmen takıma kupaları 26 Haziran Perşembe günü saat 20.00'da oynanacak olan final maçının ardından 27 Haziran Cuma günü saat 20.30'da Atatürk Anıtı'nda Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer tarafından verilecek. Oynanacak olan karşılaşmalarda takımlara başarılar dileyen Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer, "İyi olan kazansın. Oynanacak olan karşılaşmalara tüm Karabük halkımız davetlidir. Bundan sonra da spora yönelik bu tür etkinliklerimiz devam edecek" dedi.

(YE-ET-Y) 11.06.2008 20:12 TSİ