Karaali Haberleri

Karaali haber, Karaali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karaali - 31.10.2017
Karaali'deki Sulama Kanalı Temizleniyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre Karaali Mahallesi'nde gerçekleştirdiği yaklaşık 5 kilometre uzunluğundaki dere temizlik çalışmasıyla olası taşkınlara karşı önlem alıyor.
Karaali - 31.10.2017
Adıyaman Belediyesi'nden Sinyalizasyon Çalışması
Adıyaman Belediyesi, Atatürk Bulvarının yoğunluğunu ortadan kaldırmak için Altınşehir Mahallesinde sinyalizasyon çalışması yaptı. Kentin batısı ile bağlantısını sağlayan alternatif bir yol olarak hizmet vermeye başlayan Karaali Köprüsünü, Adıyaman-Gölbaşı karayolu üzerinde bulunan Küçük Sanayi Sitesi kavşağına bağlamak için açılan yeni yolda sinyalizasyon çalışması gerçekleştirildi.
Karaali - 24.10.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Bornova Hakemler: Çağdaş Altay, Ata Yıldırım, Emrah Ünal Altınordu: Berke Özer, Musa Caner Aktaş, Yusuf Yalçın Arslan, Seydi Kayasoy, Ali Mert Aydın, Enis Durak (Dk. 46 Murat Uçar), Berk Erel, Muhammed Rıdvan Özdemir (Dk. 46 Kerim Avcı), Erdoğan Yeşilyurt, Alican Özfesli, Fatih Aktay Kars 36 Spor: Aykut Demirdelen, Yılmaz Dora (Dk. 87 Burak Can Akıncı), Sarper Salih Ağca, Nazım Berat Karaali, Samet Tosun, Emrah Turan (Dk.
Karaali - 19.09.2017
Ceo Club Dijital Ajanda
"Gayrimenkulde de dijitalleşme aranır hale geldi" Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karaali, dijitalleşmenin halihazırda her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de aranır hale geldiğini belirterek, özellikle ofis piyasasındaki konforun artmasıyla birlikte bu konuda aranan kriterlerin arttığını söyledi.
Karaali - 02.09.2017
Sera Üreticileri Rusya Umudunu Sürdürüyor
Zirveden çıkacak olumlu kararın seracılıkta üretim ve istihdamı etkileyeceğini aktaran Yanmaz, şöyle devam etti: "Başta sayın Cumhurbaşkanı'mızın biz üreticileri yalnız bırakmayıp sorunumuzu direkt Putin'e ileteceğini bizlere ifade etmesi ve her görüşmede bunu dile getirmesi Rusya'nın kararını gözden geçirmesine neden olmuştur. Bu süreçlerle birlikte şüphesiz yeni sera yatırımları, üretim ve istihdam gelecektir. Üreticinin morali yükselecek, daha hevesli ve şevkle üreteceğiz. Bunu yanı sıra önümüzdeki aylarda bazı Avrupa ülkelerine domates ihracatına başlıyoruz. Rusya ambargosundan sonra, pazarı çeşitlendirme kararı aldık ve bu doğrultuda Birleşik Arap Emirlikleri'ne ilk ihracatımızı gerçekleştirdik. Avrupa'da yeni ve sürekli pazarlarımız olacak şekilde kararlılıkla ilerliyoruz." Şanlıurfa'nın Karaali bölgesinde büyük bölümü topraksız olan jeotermal seralarda üreticilik yapan ve yeni sezona hazırlanan çok sayıda çiftçi de Rusya'nın açıklayacağı olumlu haberi bekliyor.
Karaali - 28.08.2017
Yunusemre Belediyesi'nden Çocuklara Bayram Hediyesi
Yunusemre Belediyesi Kurban Bayramı öncesi yaptığı çalışmayla ilçe genelinde 13 mahallede oyun grupları oluşturarak çocukların mutlu bir bayram geçirmesini hedefledi. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallelere çocuk oyun grubu kuruyor. Keçiliköy, Barbaros ve Karaali mahalleleri başta olmak üzere oyun parklarının bulunmadığı 13 mahallede oyun grupları oluşturmak için çalışmalarına hız veren ekipler, oyun gruplarının montajına başladı.
Karaali - 18.08.2017
Sulama Kanalında Düşen 2 Çocuk Öldü
Aynı saatlerde Karaali Mahallesi'nde sulama kanalında düşen 1.
Karaali - 18.08.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Görüntü Dökümü  ------------------------- Kaza yerindeki itfaiye ekipleri  Vatandaşların görüntüsü Aracın römorkun altında görüntüsü Kaza yerinden görüntüler Haber-Kamera: Efendi ERKAYIRAN/ Kadirli(Osmaniye), =============================================== 8)SULAMA KANALINA DÜŞEN 2 ÇOCUK ÖLDÜ ŞANLIURFA'da iki ayrı yerde kanal kenarında oynarken suya düşen 1.5 yaşındaki Abit Tekeş ile 2 yaşındaki Rukiye Bozkurt boğularak öldü.Olay, dün akşam saatlerinde Çamlıdere ile Kararaali Mahallesi'nde meydana geldi. DSİ ait sulama kanalı kenarında oynayan Rukiye Bozkurt dengesini yitirip düştüğü kanalda akıntıya kapılarak gözden kayboldu. Yakınlarının ihbarıyla Çamlıdere Mahallesi'ndeki olay yerine sevk edilen dalgıç polislerinin arama sonucu Rukiye Bozkurt'un cesedi sudan çıkardı.Aynı saatlerde Karaali Mahallesi'nde sulama kanalında düşen 1.
Karaali - 14.08.2017
Elini Yıkamak İsterken Sulama Kanalında Boğuldu
Olay, dün akşam saatlerinde merkeze bağlı Şeyh Çoban Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, ailesiyle birlikte pikniğe giden Bünyamin Felhan, ellerini yıkamak için DSİ'ye ait sulama kanalı kenarına geldi. Suya uzanarak elini yıkamak isteyen genç, dengesini kaybederek kanala düştü. Akıntıya kapılan Felhan'ı gören yakınlarının ihbarıyla bölgeye gelen dalgıç polisler, arama çalışması başlattı. Dün gece hava kararıdığı için ara verilen çalışmaları bu sabah yeniden başlatan dalgıçlar, Felhan'ın düştüğü yerden 20 kilometre uzaklıktaki Karaali Mahallesi yakınlarında cesedine ulaştı.
Karaali - 14.08.2017
Elini Yıkamak İsterken Sulama Kanalında Boğuldu
Olay, dün akşam saatlerinde merkeze bağlı Şeyh Çoban Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, ailesiyle birlikte pikniğe giden Bünyamin Felhan, ellerini yıkamak için DSİ'ye ait sulama kanalı kenarına geldi. Suya uzanarak elini yıkamak isteyen genç, dengesini kaybederek kanala düştü. Akıntıya kapılan Felhan'ı gören yakınlarının ihbarıyla bölgeye gelen dalgıç polisler, arama çalışması başlattı. Dün gece hava kararıdığı için ara verilen çalışmaları bu sabah yeniden başlatan dalgıçlar, Felhan'ın düştüğü yerden 20 kilometre uzaklıktaki Karaali Mahallesi yakınlarında cesedine ulaştı.
Karaali - 14.08.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Görüntü Dökümü ------------------------- Olay yerinden görüntüler İtfaiye ekiplerinden görüntü Küçük çocuğun aşağı indirilmesi, müdahale edilmesi Faruk KIYAK- Alişan KOYUNCU/İZMİT (Kocaeli),   ====================================================== 3)ELİNİ YIKAMAK İSTERKEN SULAMA KANALINDA BOĞULDU ŞANLIURFA'da, ellerini yıkamak için DSİ'ye ait sulama kanalına uzanan 17 yaşındaki Bünyamin Felhan, dengesini kaybederek düşünce boğularak yaşamını yitirdi.Olay, dün akşam saatlerinde merkeze bağlı Şeyh Çoban Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, ailesiyle birlikte pikniğe giden Bünyamin Felhan, ellerini yıkamak için DSİ'ye ait sulama kanalı kenarına geldi. Suya uzanarak elini yıkamak isteyen genç, dengesini kaybederek kanala düştü. Akıntıya kapılan Felhan'ı gören yakınlarının ihbarıyla bölgeye gelen dalgıç polisler, arama çalışması başlattı. Dün gece hava kararıdığı için ara verilen çalışmaları bu sabah yeniden başlatan dalgıçlar, Felhan'ın düştüğü yerden 20 kilometre uzaklıktaki Karaali Mahallesi yakınlarında cesedine ulaştı.
title