Kapusuz: Biz Millet İçin 1 Adım Atsak Millet Bize 10 Adımla Gelir

Kapusuz: Biz Millet İçin 1 Adım Atsak Millet Bize 10 Adımla Gelir

AK Partili Kapusuz, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Biz bu millet için bir adım atarsak, bu millet bize 2 adım, 10 adımla gelir, biz yürürsek o koşarak gelir." dedi.

Kapusuz: Biz Millet İçin 1 Adım Atsak Millet Bize 10 Adımla Gelir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Biz bu millet için bir adım atarsak, bu millet bize iki adım, on adımla gelir, biz yürürsek o koşarak gelir "dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmaları kapsamında kente gelen Kapusuz, AK Parti İl Teşkilatının düzenlediği "Milli İrade Yürüyüşü"ne katıldı. Ticaret Lisesi önünde başlayıp Anıtpark meydanında tamamlanan yürüyüş sonrası vatandaşlara hitap eden Kapusuz, dört gün sonra Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden birinin gerçekleşeceğini söyledi.

"Bu seçim öyle bir seçim ki yıllardır vatanı, milleti ve ülkesi için sevdalı kadronun, sevdalı lideri cumhurbaşkanlığına aday gösterilmiştir" diyen Kapusuz, "Yani, milletin adamı millete hizmet için en yüksek noktada görev almaya talip olmuştur. Türk siyasetindeki diğer partilerin de bu cesareti göstermelerini beklerdik ama maalesef göremedik" ifadesini kullandı.

Seçimlerin ciddi iş olduğunu belirten Kapusuz, şöyle konuştu:

"İhmale gelmez, rehavete gelmez. Çünkü bu seçimde her ne kadar üç aday yarışsa da özü itibariyle iki aday yarışmaktadır. Seçimleri birinci turda alabilmek için, yüzde 50, artı 1 oy almak lazım. Bu da 24 milyon artı bir oy demektir. Dolayısıyla nasıl olsa seçimleri kazanıyoruz dememeliyiz. Biz bu millet için bir adım atarsak, bu millet bize iki adım, on adımla gelir, biz yürürsek o koşarak gelir."

Kapusuz, ayrıca, çalışmalar kapsamında sırası ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (DESOB), Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Son olarak bir restoranda partisine katılanlara rozet takan Kapusuz, kentten ayrıldı.


-Salih Kapusuz'un konuşması