Kaplıca Haberleri

Kaplıca haber, Kaplıca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaplıca - 06.06.2020
81 ilde 'kontrollü sosyal hayata geçiş' denetimi
Bakanlığın talimatı üzerine tüm valilikler ve kaymakamlıklar bünyesinde oluşturulan denetim ekipleri, 81 ilde dün eş zamanlı denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde berber, kuaför, güzellik salonu, alışveriş merkezleri, ticari taksiler, pazar yerleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, kahvehanene ve kıraathaneler, hamam, sauna, jakuzi, buhar odaları, kaplıca ve kapalı yüzme havuzları, lokanta, restoran, kafe vb.
Kaplıca - 06.06.2020
Kovid-19 tedbirlerine uymayanlara 5 bin 820 idari işlem uygulandı
İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, valilik ve kaymakamlıklar bünyesinde oluşturulan denetim ekiplerince, dün 81 ilde berber, kuaför, güzellik salonu, alışveriş merkezi, pazar yeri, kahvehane, kıraathane, hamam, sauna, jakuzi, buhar odası, kaplıca, kapalı yüzme havuzu, lokanta, restoran, kafe, spor merkezi, sahil kenarı, park, piknik alanı, mesire yeri, konaklama tesisi, cami, taksi durağı taksi, şehiriçi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçlarına yönelik 180 bin 671 noktada, Kovid-19 tedbirlerinin uygulanıp uygulanmadığı kontrol edildi.
Kaplıca - 05.06.2020
Havza'da yeniden faaliyete başlayan iş yerleri denetlendi
Belediye Zabıta Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve Esnaf Odası temsilcilerinden oluşan denetim ekibi, 1 Haziran'dan bu yana yeniden hizmet veren lokanta, kahvehane, dinlenme tesisi, otel, spor salonu, kaplıca, pansiyon ile 11 Mayıs'ta tekrar açılan berber ve kuaför salonlarını denetleyerek iş yeri sahiplerini bilgilendirdi.
Kaplıca - 05.06.2020
Koronavirüs tedbirleri kapsamında Afyonkarahisar kaplıcalarında denetim
İçişleri Bakanlığı kararı ile yayımlanan konaklama tesislerinde uygulanacak standartlar ve tedbirler kapsamında, Türkiye'nin termal turizm merkezi olan Afyonkarahisar'ın, şifalı sularıyla meşhur Gazlıgöl Termal Kaplıca bölgesinde denetimlere başlandı.
Kaplıca - 05.06.2020
Sivas'ta "doktor balıklar" mesaiye başladı
Sivas'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında faaliyetine bir süre ara veren "doktor balıklar" diye ünlü Kangal Balıklı Kaplıca, normalleşme süreci ile yeniden yoğun günlerine döndü.
Kaplıca - 04.06.2020
Son dakika haberleri... Ankara'da konaklama tesislerinde uygulanacak standartlar ve tedbirler belirlendi Açıklaması
Toplantıda, halen faal olan veya yeni faaliyete geçecek otel, termal ve kaplıca otelleri, motel, apart otel, pansiyon, kamu kurum ve kuruluşlarına ait misafirhaneler ve kamplar ile her türlü konaklama tesislerinin faaliyetlerine izin veren mevzuat hükümleri ile iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tedbirlerin alınması ve sürekliliğinin sağlanması gerektiği kaydedildi.
Kaplıca - 04.06.2020
Kaplıca, sauna, jakuzi ve kapalı havuzlara yönelik Kovid-19 tedbirleri belirlendi
Sağlık Bakanlığınca, yeni tip koronavisüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde alınacak tedbirler doğrultusunda, kaplıcalarda ağız burun ve yüze yakın temas içeren masaj ile toplu egzersizlerin ve hamamlarda köpük masajı ya da kese gibi uygulamaların bulaşı açısından riskli olduğu için...
Kaplıca - 03.06.2020
Kayseri'de yollardaki dinlenme tesisleri içinde yer alan restoranlar 24 saat faaliyet gösterecek
İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından korona virüs tedbirleri kapsamında yeni kararlar alındı. Kayseri Valiliği tarafından yapılan açıklamada, alınan kararlar hakkında şu bilgilere yer verildi: "İlimizde bulunan Şehirlerarası yol güzergahları üzerindeki dinlenme tesisleri içinde yer alan lokanta, restoran vb. yerlerin salgın yönetimi ve çalışma rehberindeki hususların uygulanması kaydıyla 24 saat açık olarak faaliyet gösterebilmelerine, halen faal olan veya yeni faaliyete geçecek olan otel, termal/kaplıca otelleri, motel, apart otel, pansiyon, kamu kurum ve kuruluşlarına ait misafirhaneler/kamplar ile her türlü konaklama tesislerinin faaliyetlerine izin veren mevzuat hükümleri (Turizm Tesislerinin Niteliklerine İlişkin Yönetmelik, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatlarına İlişkin Yönetmelik vb.
Kaplıca - 02.06.2020
Ilgın Kaplıcaları 3 Haziran'da yeniden açılıyor
Konya'nın Ilgın ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta kapanan Ilgın Kaplıcaları, 3 Haziran'da yeniden açılıyor.
Kaplıca - 01.06.2020
Son dakika güncel: Adanalı restorancılar kapanış saatinin daha geç olmasını istiyor
Bugün itibariyle restoran, kafe, pastane, kıraathane, çay bahçeleri, dernek lokali, yüzme havuzu, kaplıca türü işletmeler, belirlenen kurallar dahilinde saat 22.
Kaplıca - 31.05.2020
Son dakika! Gazlıgöl termalleri müşterilerine tekrar kapılarını açıyor
Gelen son dakika haberlerine göre Gazlıgöl termalleri müşterilerine tekrar kapılarını açıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kontrollü normalleşme planı kapsamında alınan kararlar neticesinde 1 Haziran itibari ile, yüzme havuzu, kaplıca türü işletmeler belirlenen kurallar dahilinde saat 22: 00'ye kadar hizmet...
Kaplıca - 30.05.2020
İçişleri Bakanlığından park, piknik alanları ve lokantalara ilişkin genelge
Faaliyetleri geçici süreliğine durdurulan yüzme havuzu, kaplıca, hamam, sauna, SPA merkezleri gibi işletmeler, 1 Haziran 2020 Pazartesi günü itibarıyla belirlenen kurallar dahilinde saat 22.
Kaplıca - 30.05.2020
81 il valiliğine 'lokanta, restoran kafe' genelgesi
Faaliyetleri geçici süreliğine durdurulan yüzme havuzu, kaplıca, hamam, sauna, SPA merkezleri gibi işletmeler, 1 Haziran itibarıyla belirlenen kurallar dahilinde saat 22.
Kaplıca - 30.05.2020
Yüzme havuzu, kaplıca, hamam, sauna, SPA merkezleri vb. işletmeler, 1 Haziran'dan itibaren...
Yüzme havuzu, kaplıca, hamam, sauna, SPA merkezleri vb. işletmeler, 1 Haziran'dan itibaren belirlenen kurallar dahilinde saat 22.00'ye kadar, spor merkezleri/tesisler 24.00'e kadar hizmet vermeye başlayacak.
Kaplıca - 30.05.2020
FLAŞ
İçişleri Bakanlığı, 'lokanta, restoran kafe vb. İşyerleri, park, piknik, alanları, mesire yerleri ve giyim pazarları' hakkında 81 İl Valiliğine genelge gönderdi. Hastalığın bulaşma riskini artıracağı değerlendirilen lokanta, restoran, pastane, kafe, kafeterya, kahvehane, kıraathane, kır bahçesi, dernek lokalleri, çay bahçeleri, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, SPA ve spor merkezleri vb.
Kaplıca - 30.05.2020
Trabzon'da fındıklıktaki kaynayan su gözelerinden numune alındı
Trabzon'un Araklı ilçesinde yer altından çıkan kaynayan su gözelerinden, maden suyu ve kaplıca suyu olma ihtimallerini değerlendirmek amacıyla alınan numuneler, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü'ne gönderildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kaplıca Haberleri | Kaplıca Haber - Haberler - Sayfa 9 - Kaplıca haberleri, son dakika kaplıca haber ve gelişmeleri burada. Aydın'da gezilecek yerler nereler? Aydın'ın nesi meşhur?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 04:20:40. #1.14#

title