Kanseri Yenmek Üzereyken Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Kanseri Yenmek Üzereyken Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Kanseri yenmek üzereyken trafik kazasında hayatını kaybettiGAZİANTEP - Gaziantep'te 5 yıldır mücadele ettiği ilik kanseri ile mücadelesinde galip gelmek üzere olan şahıs, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kanseri yenmek üzereyken trafik kazasında hayatını kaybetti

GAZİANTEP - Gaziantep'te 5 yıldır mücadele ettiği ilik kanseri ile mücadelesinde galip gelmek üzere olan şahıs, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre Osmaniye'de yaşayan yaklaşık 5 yıldır ilik kanseri ile mücadele eden eden 68 yaşındaki Zeynal Dikici, Şanlıurfa'da gerçekleştirilen tedaviye olumlu sonuç verdi. Hastaneye kontrolleri gün geçtikçe azalan Zeynal Dikici, son kez kontrole girmek sonuçlarını gösterip, raporlarını çıkartmak için eşi, gelini ve torunları ile birlikte Şanlıurfa'ya hareket etti.
Yaklaşık 1 yıl önce oğlunu kanserden kaybeden Zeynal Dikici, 63 HL 071 plakalı otomobil ile seyir ederken Gaziantep-Şanlıurfa otoyolu 13. kilometresinde sürücüsü ve plakası belirlenemeyen bir tıra çarptı. Dikici, kazada olay yerinde yaşamını yitirirken, eşi Güler, gelini Zeynep, torunları Rechidan ve Hasan Ali yaralandı.
Yaralılar, Gaziantep'teki hastanelerde tedavi altına alınırken, Dikici'nin cenazesi ise Gaziantep Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından Şanlıurfa'ya gönderildi.