Kanser Tedavisi Gören Annelere Duygulandıran Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Kanser Tedavisi Gören Annelere Duygulandıran Ziyaret

AA - Haberler | Yerel
Kanser Tedavisi Gören Annelere Duygulandıran Ziyaret

Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği üyeleri kanser tedavisi gören anneleri ziyaret etti.

Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği üyeleri kanser tedavisi gören anneleri ziyaret etti.

Rize Valisi Nurullah Çakır'ın eşi Cemile Çakır, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap'ın eşi Menduha Kasap ile  Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Nilüfer Dr. Emen, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Robotik Onkoloji Merkezi'nde tedavi gören kanser hastası anneleri ziyaret ederek 11 Mayıs Anneler Günü'nü kutladı.

Hastaların isteklerini sorarak sohbet eden Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Dr. Emen, burada yaptığı konuşmada, "Derneğimiz olarak bizler Onkoloji servisinde kanser tedavisi gören hastalarımızı ziyaret ederek onlara moral vermek istedik. Bize tebessüm ile bakan annelerimize destek olmak için dernek olarak gerekenleri kısa sürede yapmaya çalışacağız. Onların sıkıntısı hepimizin sıkıntısı olması gerekiyor. Bizim varımız yoğumuz herşeyimiz olan annelerimizin anneler günü kutluyoruz" dedi.

Robotik Onkoloji Merkezi'nde tedavi gören 55 yaşındaki Asiye Gökbayrak ise 1 yıldır kanser tedavisi gördüğünü ve ziyaret dolayısıyla duygulandığını belirterek, "Allah devletimizden razı olsun. Burada çok güzel bir hastane yapmışlar. Bir yıldır tedavi görüyorum. Hep il dışına gitmek zorunda kalıyordum. Buradaki doktorlarım da çok iyi ve çok ilgiler. Allah onlardan da razı olsun" diye konuştu. - Rize

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım