Kanal D Muhabirinin En Zor Haberi

Kanal D Muhabirinin En Zor Haberi
CHA - Haberler | Güncel

Mehmet Ali Birand'ın vefat haberi Kanal D Ana Haber çalışanlarını yasa boğdu.

Kanal D muhabiri Özay Erad, hayatının belki de en zor yayınını yaptı. Mehmet Ali Birand'ın hayatını kaybettiği hastanenin önünden duygu dolu bir yayın yapan Erad, gözyaşlarını tutamadı.

KANAL D ÇALIŞANLARININ EN ZOR GÜNÜ

Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın hayatını kaybettiği haberini canlı yayında izleyicilere aktaran, aynı kanalın muhabiri Özay Erad, zor anlar yaşadı. Gözyaşlarını tutamayan Erad, güçlükle yayını tamamlayabildi.

Türk basınının usta kalemlerinden Mehmet Ali Birand, saat 18.29'da hayata veda etti. Acı haberin ardından Birand'ın ailesi, sevenleri ve çalışma arkadaşları yasa boğuldu. Birand'ın çalışma arkadaşları gözyaşlarını tutamadı.

Duygularını ifade etmekte en fazla güçlük çeken ise kanalın muhabiri Özay Erad oldu. Acı haber öğrenildiği esnada canlı yayın yapmak zorunda olan Erad, yayın esnasında bile, konuklarını alırken ve haberleri aktarırken hıçkırıklarını tutamadı.

KANAL D: ONU ÇOK ÖZLEYECEĞİZ

Duayen Gazeteci Mehmet Ali Birand vefat etti. Birand'ın vefatıyla ilgili Kanal D'den açıklama yapıldı.

Açıklamada şöyle denildi:

Kanal D Haber Grup Başkanı ve Ana Haber anchormenimiz; duayen gazeteci, sevgili Mehmet Ali Birand aramızdan ayrıldı.

İşine ve sevdiklerine olan tutkusunu, ekipler yetiştirmesini ve hayatı dolu dolu yaşamasını her zaman örnek aldığımız Mehmet Ali Birand, hepimizin ağabeyi, arkadaşı, sevgi ve saygı duyduğu kıymetlisiydi. Onu çok özleyeceğiz. Ailesinin, yakınlarının ve medya dünyasının başı sağolsun.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun… 

Kanal D Muhabirinin En Zor Haberi

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title