Kamu İş Haberleri

Kamu İş haber, Kamu İş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamu İş 25.11.2016
Cumhuriyetimiz ve Parlamenter Sistem İçin Halk Buluşması'na Davet
Eğitim İş Sendikası, Atatürkçü Düşünce Derneği ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği 4 Aralık Pazar Günü Ankara Tandoğan Meydanı’nda “Cumhuriyetimiz ve Parlamenter Sistem için Halk Buluşması”na katılma çağrısında bulundu.
Kamu İş 10.11.2016
Kılıçdaroğlu'nun Kabulü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Birleşik Kamu İş Konfederasyonu ve Eğitim-İş sendikası yöneticilerini kabul etti.
Kamu İş 10.11.2016
Dha Ankara - Kılıçdaroğlu, Stk Temsilcileri ile Görüştü
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu, Eğitim-İş Yöneticilerini CHP Genel Merkezdeki makam odasında kabul ederek görüştü.
Kamu İş: Gündem / 10 Kasım 2016Kamu İş 10.11.2016
Kamu İş 1.11.2016
Yenigün Haber ve Yayıncılık Grubu'na Yönelik Soruşturma
Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Kütük, Yenigün Haber ve Yayıncılık Grubu'na yönelik soruşturma kapsamında Cumhuriyet gazetesi Ankara Temsilciliğini ziyaret etti.
Kamu İş 28.10.2016
Narlıdere'de muhteşem Cumhuriyet balosu
Görsel bir şölen yaşattılar Cumhuriyet coşkusunun yoğun bir şekilde yaşandığı baloya, Cumhuriyet sevdalısı Narlıderelileri bir araya getirdi. Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, CHP PM üyesi Mustafa Moroğlu, CHP PM üyesi Özkan Yıldız, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat, Narlıdere Belediyesinin kardeş belediyesi Tunceli Nazimiye ilçe belediye başkanı Cafer Kırmızıçiçek, Muhtarlar, ADD Narlıdere ilçe başkanı Yüksel Gezen, Temad Narlıdere ilçe başkanı Necdet Akyüz, belediye meclis üyeleri, Birleşik Kamu iş Genel Başkanı Hasan Kütük, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek temsilcileri ve Narlıdereliler katıldı.
Kamu İş 20.10.2016
Endüstriyel Dönüşüm İçin Paydaşlar Toplantısı
Hem devletin hem özel sektör kuruluşlarının Sanayi 4.0'ı benimsemesi gerektiğine işaret eden Çelik, "Bundan 5-10 yıl sonra birçok mesleğin ortaya çıktığını ve bazı mesleklere gerek kalmadığını göreceğiz. Geleceğin dünyasına hazır olmamız için endüstrideki dönüşümümüzü süratle yapmamız gerekiyor. Dördüncü sanayi devriminde başarılı olmanın yolu üniversite, sanayi ve kamu iş birliğinden geçiyor.
Kamu İş 27.9.2016
Ford Otosan'a Fırsat Eşitliği Modeli SertifikasıKagider'den Sertifika
Ford Otosan olarak, istihdamda kadın erkek eşitliğinin sağlanması, kadının ekonomik olarak güçlendirilmesine yönelik projelerin artırılması, ayrıca sivil toplum, özel sektör ve kamu iş birliklerinin çoğalması için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Yenigün, "Kadın dostu iş yeri olma niteliğimizle Türk otomotiv sanayisinde öncü bir rol üstlendiğimizi gururla belirtmek isterim.
Kamu İş 29.8.2016
30 Ağustos Zafer Bayramı'na Doğru
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Hasan Kütük, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kamu İş 23.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Kütük, FETÖ'nün, Anayasa'daki "Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir" ilkesine kastettiğini belirtti.
Kamu İş 1.7.2016
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: (2)
Soylu, uygulamaya ilişkin şu bilgileri verdi: "1 Temmuz 2016 itibarıyla tüm kamu iş yerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale gelecek.
Kamu İş 1.7.2016
Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Başlıyor
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "1 Temmuz 2016 tarihi itibariyle, tüm kamu iş yerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri zorunlu hale gelecek.
Kamu İş 30.6.2016
Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı
Birleşik Kamu İş Edirne İl Temsilciliği üyeleri, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısını protesto etti.
Kamu İş 28.6.2016
EY Türkiye liderlerin dikkatini ekonomide cinsiyet eşitliğine çekti
EY Türkiye, ekonomide cinsiyet eşitliğinin hızlandırılmasına yönelik çözümler üretilmesi amacıyla EY'nin global çapta hayata geçirdiği Women.
Kamu İş 23.5.2016
Eğitim Alanını Düzenleyen Tasarı (4)
Okul-aile birliklerinin borçlarından vazgeçiliyor Sosyal Güvenlik Kurumu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlardaki okul-aile birliklerinin kamu iş yeri statüsünde değerlendirilerek, özel sektör iş yerlerine tanınan sigorta teşvik primi indiriminden yersiz yararlandığı sonucuna varmış ve birliklerin yersiz yararlandığı tutarların tahsil edilmesine karar vermişti.
Kamu İş 18.5.2016
Toplu İş Sözleşmesi İmza Töreni
Kültür ve Turizm Bakanlığındaki 2 bin 850 kişiyi kapsayan toplu iş sözleşmesine imza atıldı.
Kamu İş 1.5.2016
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Sinop'ta çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Kamu İş 28.4.2016
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
Antalya Valisi Muammer Türker, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla gerekli tedbirlerin alındığını bildirdi.
Kamu İş 27.4.2016
TBMM Başkanı'na 50 Kuruşluk Tazminat Davası
Birleşik Kamu İşgörenleri Sendikaları Konfederasyonu Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman hakkında, 'Laiklik yeni anayasada olmamalıdır' sözleri nedeniyle suç duyurusunda bulunarak 50 kuruşluk tazminat davası açtı.
Kamu İş 25.4.2016
Verimlilik Haftası Açılış ve Veri·mli·li·k Proje Ödülleri· Töreni·
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Törene katılanlardan detaylar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın salona girişi Film gösterimi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması Bakan Işık'ın ödül alan öğrencilere ödüllerini vermesi Verimlilik Haftası Açılış ve Veri·mli·li·k Proje Ödülleri· Töreni· Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Önümüzdeki dönemde, iş dünyamızın iki temel konuya çok büyük hassasiyet göstermesi gerektiğine inanıyorum: Yeşil üretim ve Sanayi 4.0 devrimi" "İş yapma tarzımız ile rekabet algımızı küresel gerçekleri de göz önünde bulundurarak, sürdürülebilirlik ilkesi ile yeniden gözden geçirmeli, eski köye yeni adetler getirmeliyiz" "Kamu, iş dünyası, işçiler, sendikalar, eğitim kurumları, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, yerel yönetimler ve diğer tüm paydaşlar, verimlilik seferberliğine aktif destek vermelidir" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, iş dünyasının gelecek dönemde yeşil üretim ve Sanayi 4.0 devrimine çok büyük hassasiyet göstermesi gerektiğini belirterek, "İş yapma tarzımız ile rekabet algımızı küresel gerçekleri de göz önünde bulundurarak, sürdürülebilirlik ilkesi ile yeniden gözden geçirmeli, eski köye yeni adetler getirmeliyiz.
Kamu İş 25.4.2016
Verimlilik Haftası Açılış ve Veri·mli·li·k Proje Ödülleri· Töreni·
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, iş dünyasının gelecek dönemde yeşil üretim ve Sanayi 4.0 devrimine çok büyük hassasiyet göstermesi gerektiğini belirterek, "İş yapma tarzımız ile rekabet algımızı küresel gerçekleri de göz önünde bulundurarak, sürdürülebilirlik ilkesi ile yeniden gözden geçirmeli, eski köye yeni adetler getirmeliyiz.
Kamu İş 25.4.2016
Verimlilik Stratejisi ve Eylem Planı ile 85 Eylem Gerçekleştirilecek
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Verimlilik stratejisi ve eylem planıyla 2018 sonuna kadar 6 hedef alanında toplam 85 eylemi gerçekleştireceğiz" dedi.
Kamu İş: Yeni Su KanunuKamu İş 23.4.2016
Kamu İş 15.4.2016
Edirne'de 1 Mayıs Saraçlar Caddesinde Kutlanacak
Edirne Emek ve Meslek Örgütleri Platformu (DİSK, KESK, Birleşik Kamu İş, TMMOB, TTB) 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü Edirne'de Saraçlar Caddesinde kutlayacaklarını açıkladı.
Kamu İş 15.4.2016
Iıı. Karbon Zirvesi: Ekonomiyi Yönetmenin Yolu, Karbonu Yönetmekten Geçiyor
Küresel ısınma, hükümetlere ve şirketlere "iklim borçlarını" hatırlatırken, üçüncüsü düzenlenen Karbon Zirvesi'nde Türkiye ekonomisinde "yeşil büyüme" ve düşük karbon yönetiminin nasıl sağlanabileceği tartışıldı.
Kamu İş 14.4.2016
Iıı. Karbon Zirvesi: Ekonomiyi Yönetmenin Yolu, Karbonu Yönetmekten Geçiyor
Küresel ısınma, hükümetlere ve şirketlere "iklim borçlarını" hatırlatırken, üçüncüsü düzenlenen Karbon Zirvesi'nde Türkiye ekonomisinde "yeşil büyüme" ve düşük karbon yönetiminin nasıl sağlanabileceği tartışıldı.
Şu an buradasınız: Kamu İş Haberleri | Kamu İş Haber - Haberler - Sayfa 7 - Kamu İş haberleri, son dakika kamu iş haber ve gelişmeleri burada. Uğur Mumcu 24. Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.4.2020 19:12:19. #1.14#
title