KAMİL OKYAY SINDIR HABERLERİ

Kamil Okyay Sındır haber, Kamil Okyay Sındır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Okyay Sındır - 20.07.2019
Kadifekale'de üretici pazarı açıldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nce, üreticinin ürünlerini doğrudan İzmirli ile buluşturmak, Kadifekale'yi yeniden kente, kentliye ve turizme kazandırmak amacıyla surların içinde Pagos Üretici Pazarı kuruldu. CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in gerçekleştirdiği açılışa CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Tacettin Bayır, Kani Beko ve ilçe belediye başkanları ile birlikte üretici ve vatandaşlar katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 20.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-8
Vehbi SARIHAN / SARIGÖL (Manisa), ============================================== 3)KADİFEKALE'DE ÜRETİCİ PAZARI AÇILDI İZMİR'in Konak ilçesindeki tarihi Kadifekale'de, surların içinde kurulan 'Pagos Üretici Pazarı' açıldı. İsmini Kadifekale'nin antik dönemdeki ismi 'Pagos'tan alan üretici pazarının açılışında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, özellikle kadınların ürettiği ürünleri satışa sunacağı bu pazarların sayısını arttıracaklarını söyledi. 'Belediye ana' söylemini kullanarak İzmir'in her yerini ana şefkatiyle donatmak istediklerini dile getiren Soyer, "Kadifekale'nin küllerinden yeniden doğuşuna şahitlik edeceğiz. Bütün İzmirliler buraya akacak" dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi üreticinin ürünlerini doğrudan İzmirli ile buluşturmak ve şehrin en önemli değerlerinden Kadifekale'yi yeniden kente, kentliye ve turizme kazandırmak amacıyla, surların içinde, Pagos Üretici Pazarı kurdu. CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in gerçekleştirdiği açılışa CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Tacettin Bayır, Kani Beko ve ilçe belediye başkanları ile birlikte üreticiler ve vatandaşlar katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 15.07.2019
11. Kalkınma Planı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır,AK Parti iktidarlarında 3 kalkınma planı döneminin tamamlandığını, bunların dördüncüsünün 11.
Kamil Okyay Sındır - 14.05.2019
TBMM Araştırma Komisyonlarına İlişkin Kararlar Resmi Gazete'de
Komisyonun üyeleri ise CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, İYİ Parti Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli, CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, HDP İstanbul Milletvekili Ali Kenanoğlu ve CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır oldu.
Kamil Okyay Sındır - 14.05.2019
TBMM Araştırma Komisyonu Kurulmasına İlişkin Kararlar Resmi Gazete'de
Komisyon üyeleri ise CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, İYİ Parti Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli, CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, HDP İstanbul Milletvekili Ali Kenanoğlu ve CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır'dan oluştu.
Kamil Okyay Sındır - 08.05.2019
TBMM Araştırma Komisyonu Üyeleri Belli Oldu
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı: AK Parti; Adana milletvekili Ahmet Zenbilci, Çorum milletvekili Erol Kavuncu, Eskişehir milletvekili Nabi Avcı, İstanbul milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, Konya milletvekili Ahmet Sorgun, Osmaniye milletvekili Osman Kaya, CHP; Bartın milletvekili Aysu Bankoğlu, İstanbul milletvekili Onursal Adıgüzel, İzmir milletvekili Kamil Okyay Sındır, HDP; İstanbul milletvekili Ali Kenanoğlu, MHP; İstanbul milletvekili Arzu Erdem, İYİ Parti Erzurum milletvekili Muhammet Naci Cinisli.
Kamil Okyay Sındır - 23.04.2019
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Türk milletinin yüzyıllar boyunca oynanan bütün kirli oyunlara rağmen özgürlük ve bağımsızlık idealinden asla vazgeçmediğinin altını çizen Nasır, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Bugün 99'uncu yılını idrak ettiğimiz 23 Nisan 1920, milli iradenin tecelli ettiği en yüce mertebedir. Bugün de meclisimiz tarihi bir sorumluluk ve ruhla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak bu onurlu görevin yılmaz takipçisi ve ana kaynağıdır. 23 Nisan aynı zamanda ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz çocuklarımızın da en büyük bayramıdır. Bu yanıyla da dünyada tek olma özelliğini sürdürmektedir. Çağdaş bilimin ışığında milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan ve Türk bayrağının ilelebet dalgalanması için alacakları bu kutsal görevde çocuklarımıza ve yeni nesillere destek olmak hepimizin borcudur." CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na ilişkin mesaj yayımlandı.
Kamil Okyay Sındır - 30.03.2019
44 Milletvekilinin Dokunulmazlık Dosyası TBMM'de
Yasama dokunulmazlıklarının kaldırılması amacıyla TBMM Başkanlığı'na sunulan fezlekeler, TBMM Adalet ve Anayasa Karma Komisyonu'na sevk edildi. Yeni gelen dosyalar arasında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanları Buldan ve Temelli'nin yanı sıra, HDP'den 37, CHP'den 2, AK Parti'den 1, TİP'ten 1 milletvekili yer aldı. Haklarında fezleke hazırlanan milletvekilleri şöyle: HDP'den Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, Şırnak Milletvekili Hüseyin Kaçmaz, Batman Milletvekili Mehmet Ruştu Tiryaki, Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları, Van Milletvekili Murat Sarısaç, Muş Milletvekili Mensur Işık, Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, Van Milletvekili Tayip Temel, Mardin Milletvekili Tuma Çelik, Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, Ağrı Milletvekili Abdullah Koç, Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, Hakkari Milletvekili Sait Dede, Muş Milletvekili Şevin Coşkun, Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Diyarbakır Milletvekili İmam Taşçıer, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Siirt Milletvekili Meral Danış Beştaş, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Bingöl Milletvekili Erdal Aydemir, Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, Muş Milletvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit, Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, Diyarbakır Milletvekili Garo Paylan, Batman Milletvekili Necdet İpekyüz, İzmir Milletvekili Serpil Kemalbay Pekgözegü, Diyarbakır Milletvekili Adnan Selçuk Mızraklı, Van Milletvekili Bedia Özgökçe Ertan, Mardin Milletvekili Ebrü Günay, İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, Mersin Milletvekili Fatma Kurtulan, Ağrı Milletvekili Dirayet Dilan Taşdemir, Şanlıurfa Milletvekili Nusrettin Maçin, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, CHP İzmir milletvekilleri Murat Bakan ve Kamil Okyay Sındır, TİP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu.
Kamil Okyay Sındır - 29.03.2019
Millet İttifakı'ndan Bayraklı'da "Büyük Yürüyüş"
Bayraklı'nın en büyük caddeleri arasında yer alan Mustafa Kemal ve Sakarya Caddesi boyunca gerçekleştirilen "Büyük Yürüyüş" e CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer ve CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal'ın yanı sıra CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Sevda Erdan Kılıç, 24.
Kamil Okyay Sındır - 21.02.2019
Ekonomide Düzenlemeler İçeren Kanun Teklifi Genel Kurulda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır da tarım sektöründe derin bir krizin olduğunu öne sürerek, "Tanzim satışları bu sorunun göstergesi.
Kamil Okyay Sındır - 10.02.2019
CHP'de Milletvekilleriyle 31 Mart Zirvesi
Toplantıya CHP İzmir milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Selin Sayek Böke, Sevda Erdan Kılıç, Tacettin Bayır, Bedri Serter, Özcan Purçu, Ednan Arslan, Atila Sertel, Murat Bakan, Mahir Polat ve Mehmet Ali Çelebi katılım sağladı.
Kamil Okyay Sındır - 07.02.2019
Muharrem İnce'den Soyer Çıkışı: "Kimse Babasının Hesabını Vermek Zorunda Değil"
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ise geceye olan yoğun ilgiye dikkat çekerek, "Ödemiş yine Ödemişliliğini yapmış, salonu doldurmuş.
Kamil Okyay Sındır - 07.02.2019
Muharrem İnce: İzmir'e 30, Sıfır Yakışır
İZMİR'in Ödemiş ilçesinde CHP örgütü tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katılan CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer'in, 12 Eylül döneminin askeri savcısı olan babası Nurettin Soyer üzerinden eleştirilmesine tepki gösterdi, "General Dişli'nin ağabeyini büyükelçi yaptın. Sana gelince kardeşin hesabını vermeyeceğiz. Bize gelince babaların, dedelerimizin hesabını vereceğiz. Biz babaların, dedelerin hesabını da veririz, merak etme. Bunlara takılmayın yalnız İzmir'de 8 belediye bizde değil. Bak İzmir'e ne yakışır? İzmir'e 30, sıfır yakışır" dedi.  CHP Ödemiş İlçe Örgütü'nün, ilçede bir düğün salonunda düzenlediği dayanışma yemeğine, CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer, CHP'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Uşak Milletvekili Özkan Yalım Ödemiş Belediye Başkan adayı Mehmet Eriş, İYİ Parti ilçe teşkilatı ve çok sayıda CHP'li katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 07.02.2019
Dha Yurt Bülteni-26
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ (Arşiv) ---------------------------- Adliye çevresinden olay günü ve sonrasından detaylar Yaşamını yitiren Savaş Fikret'in sağlık fotoğrafı Haber-Kamera: Devrim DERİN/BALIKESİR, ============================== MUHARREM İNCE: İZMİR'E 30, SIFIR YAKIŞIR   İZMİR'in Ödemiş ilçesinde CHP örgütü tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katılan CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer'in, 12 Eylül döneminin askeri savcısı olan babası Nurettin Soyer üzerinden eleştirilmesine tepki gösterdi, "General Dişli'nin ağabeyini büyükelçi yaptın. Sana gelince kardeşin hesabını vermeyeceğiz. Bize gelince babaların, dedelerimizin hesabını vereceğiz. Biz babaların, dedelerin hesabını da veririz, merak etme. Bunlara takılmayın yalnız İzmir'de 8 belediye bizde değil. Bak İzmir'e ne yakışır? İzmir'e 30, sıfır yakışır" dedi.  CHP Ödemiş İlçe Örgütü'nün, ilçede bir düğün salonunda düzenlediği dayanışma yemeğine, CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer, CHP'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Uşak Milletvekili Özkan Yalım Ödemiş Belediye Başkan adayı Mehmet Eriş, İYİ Parti ilçe teşkilatı ve çok sayıda CHP'li katıldı.
Kamil Okyay Sındır - 24.12.2018
Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Teklifi Komisyonda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın, İstanbul'da trafik cezalarına ilişkin açıklamalarının ardından AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş ve arkadaşlarının imzasıyla teklifin verildiğini savunarak, Yıldırım'ın yürütmenin bir unsuru olmadığını söyledi.
Kamil Okyay Sındır - 11.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde, yürütmenin sorumluluklarının millete ve TBMM'ye değil Cumhurbaşkanına karşı olduğunu savundu.
Kamil Okyay Sındır - 05.12.2018
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, bir üniversitenin adının dini bir ifadeyle değiştirilmesinin, üniversitede okuyan farklı inanç grubundaki öğrencileri olumsuz etkileyebileceğini, düzenlemenin bu açıdan Anayasa'ya aykırı olduğunu ifade etti.
Kamil Okyay Sındır - 09.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, ekonomideki gelişmeleri değerlendirdi.
Kamil Okyay Sındır - 05.11.2018
2019 Yılı Bütçesi, Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, yatırımların bütün şehirlere eşit şekilde yapılması gerektiğini ancak Türkiye'de bunun söz konusu olmadığını iddia etti.
Kamil Okyay Sındır - 05.11.2018
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır Açıklaması
CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, 2019'un, yüksek enflasyon beklentilerine bağlı olarak yatırım fakiri bir yıl olacağını iddia etti.
Kamil Okyay Sındır - 04.11.2018
Taş Ocağına Temsili Referandum ile 'Hayır' Dediler
Vatandaşlar, yargı yolu ile mücadele başlattıkları projeye karşı, bir de temsili referandum yaptı. Bugün Balıklıova'daki amfitiyatroda bir araya gelen vatandaşlar, Mustafa Kemal Atatürk'ün sözü olan 'Çevreyi korumak aklın gereğidir' yazılı pankartı taşıdı. Ayrıca, 'Güneş ve rüzgar bize yeter', 'Uyan Urla, çölleşmeye az kaldı', 'Lütfen dengemi bozmayınız' yazılı dövizler taşındı. Vatandaşlara, CHP İzmir milletvekilleri Kani Beko ve Kamil Okyay Sındır'ın yanı sıra, CHP eski milletvekili, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Musa Çam, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Nurşen Balcı da destek verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Okyay Sındır Haberleri | Kamil Okyay Sındır Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Kamil Okyay Sındır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Okyay Sındır kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP heyeti, Besni'de sorunları dinledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 11:59:29. #1.16#

title