Kamil Koç Genel Müdür Yardımcısı Aydın Açıklaması

Kamil Koç Genel Müdür Yardımcısı Aydın Açıklaması

Kamil Koç Firmasının Genel Müdür Yardımcısı ve Finans Müdürü Erol Aydın, 10 Milyon Yolcu Taşıyıp, 300 Milyon Lira Ciroya Ulaştıklarını Söyledi.

Kamil Koç Genel Müdür Yardımcısı Aydın Açıklaması

Kamil Koç firmasının genel müdür yardımcısı ve finans müdürü Erol Aydın, 10 milyon yolcu taşıyıp, 300 milyon lira ciroya ulaştıklarını söyledi.

Aydın, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesine (ÇOMÜ) bağlı Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Yönetici Topluluğu tarafından Entelektüel Etkinlik Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, 612 gündür Kamil Koç şirketinde çalıştığını ifade etti.

Şirketin 26 ilde, 73 acente ve 1200 çalışanıyla 382 adet bilet satış noktası bulunduğunu anlatan Aydın, dünyanın en basit işini yaptıklarını, bir yerden kalkıp, bir başka yere gittiklerini söyledi.

Aydın, öğrencilere yaşamdan tavsiyelerde bulunduğu konuşmasını şöyle sürdürdü:

"10 milyon yolcu taşıyıp, 300 milyon lira ciroya ulaştık. Bahane bulmaya hiçbir zaman yeriniz ve zamanınız olmasın. Bir amacınız ve umudunuz olsun. Zamanlama, yürüdüğünüz yol kadar önemlidir. Ödün vermekten korkmayın, ancak ne için ödün verdiğinizin sınırını çok iyi bilin. Eşinize ve işinize alışmayın. Bırakıp gitmek için değil, her gün aynı özeni göstermek için yaşayın."

- ÇANAKKALE