KAMİL AYDIN HABERLERİ

Kamil Aydın haber, Kamil Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Aydın - 31.08.2017
Dhayurt Bülteni-7
 Bugün saat 09.3'da uçakla Erzurum'a gelen Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ merkez Yakutiye İlçesi'ndeki tarihi Yakutiye Medresesi'nde Erzurum Valiliği'nin düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı. Törene Akdağ ile birlikte Vali Seyfettin Azizoğlu, Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 9'uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Uğur Tarçın ve daire müdürleri katıldı.
Kamil Aydın - 31.08.2017
Dünyanın Neresinde İnsanlığa Bir Zulüm Varsa Durdurulmalı"
Vatandaşlara bayram dolayısıyla bazı uyarılarda da bulunan Akdağ, şunları kaydetti: "Vatandaşlarımız, bu kurban kesiminde bazı hususlara dikkat etmiyorlar. Birincisi ehil olmayan kişilerin kurban kesmesi problemlere yol açıyor, kendine zarar veriyorlar. İkincisi de çevre sağlığını hijyeni çevre sağlığını asla bozmamak lazım. Bütün belediyelerimiz kurbanlar için uygun yerler yapıyorlar. Kurbanları burada keserek çevreyi kirletmemek gerekiyor. Kurbanda insanlar ziyaretlere çıkıyor. Yollarda hız yapmamalıyız, yorgun yola çıkmamalıyız. Mutlaka emniyet kemeri takmalıyız. Çünkü bayramlar sevinç günleri, Allah korusun kazalar bu sevinçleri kedere dönüştürebiliyor." Akdağ, daha sonra Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ve beraberindekilerle Polis Evi'nde emniyet mensuplarının, İl Jandarma ve Bölge Jandarma komutanlıklarında da askeri erkanın bayramını kutladı.
Kamil Aydın - 23.07.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Görüntü Dökümü: -------------------------- -Üç kız kardeşin antrenman yapması -Anne ve kızlarından detaylar -Detaylar -Röportaj (SÜRE: 2.46 Dk) (BOYUT: 88.72 MB) Haber-Kamera: SAMSUN, - =========================================================== 7)ERZURUM KONGRESİNİN 98'İNCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLANDI ULU Önder Mustafa Kemal Atatürk yönetiminde, 'Milli sınırlar içinde vatan, bölünmez bir bütündür, parçalanamaz' kararıyla Cumhuriyet'in temellerinin atıldığı Erzurum Kongresi'nin 98'inci yıl dönümü törenlerle kutlandı. Kurtuluş Savaşı meşalesinin yakıldığı Erzurum Kongresi'nin başlaması nedeniyle düzenlenen törenler, Havuzbaşı semtindeki Atatürk Anıtı önünde başladı. Törene Vali Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum milletvekili Kamil Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Sekmen, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çelik, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, daire müdürleri ve çok sayıda kişi katıldı.
Kamil Aydın - 23.07.2017
Erzurum Kongresi'nin 98. Yıl Dönümü
Programa, AK Parti Erzurum milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 9.
Kamil Aydın - 15.07.2017
Otomobil Beton Mikserine Arkadan Çarptı: 5 Yaralı
Kaza saat 14.30 sıralarında Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında meydana geldi. Reşadiye'den Erbaa istikametine seyreden 26 yaşındaki Uğur Postal yönetimindeki 60 RG 019 plakalı otomobil, bulvar üzerinde 27 yaşındaki Kamil Aydın'ın kullandığı 34 JV 2619 plakalı beton mikserine arkadan çarptı.
Kamil Aydın - 15.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
Kaza 14.30 sıralarında Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında meydana geldi. Reşadiye'den Erbaa istikametine seyreden 26 yaşındaki Uğur Postal yönetimindeki 60 RG 019 plakalı otomobil, bulvar üzerinde 27 yaşındaki Kamil Aydın'ın kullandığı 34 JV 2619 plakalı beton mikserine arkadan çarptı.
Kamil Aydın - 15.07.2017
Tokat'ta Otomobil Beton Mikserine Çarptı: 5 Yaralı
Uğur Postal (26) yönetimindeki 60 RG 019 plakalı otomobil, D-100 karayolu Bölge Trafik Amirliği yakınlarında, Kamil Aydın (27) idaresindeki 34 JV 2619 plakalı beton mikserine arkadan çaptı.
Kamil Aydın - 25.06.2017
Bakan Akdağ: Zehirlenmelerde Kurumları Uyarıyorum
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, tarihi Yakutiye Medresesi'nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Programa Bakan Ağdağ'ın yanı sıra Vali Seyfettin Azizoğlu, Ak Parti Erzurum milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 9'uncu Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Kamil Aydın - 25.06.2017
Bakan Akdağ: Zehirlenmelerde Kurumları Uyarıyorum
SAĞLIK Bakanı Recep Akdağ askeri birliklerde gıda zehirlenmeleri ile ilgili olarak, "Toplu yemeklerin hazırlanma zincirinin bütününde çok itinalı davranmak lazım. Her bir kuruma ayrı ayrı vazife düşüyor. Mesele olup bittkten sonra arkasından sebebini arıyoruz buluyoruz ama bu işle ilgili yönetmelikler var. Kuruluşların itina göstermesi lazım. Yanlış olursa hem idari hem adli cezalar var. Onun için herkesi bir kere daha uyarıyorum, itina etmeli gereğini yerine getirmeli" dedi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, tarihi Yakutiye Medresesi'nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Programa Bakan Ağdağ'ın yanı sıra Vali Seyfettin Azizoğlu, Ak Parti Erzurum Milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 9'uncu Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Kamil Aydın - 25.06.2017
Dha Yurt Bülteni-9
    Sağlık Bakanı Recep Akdağ, tarihi Yakutiye Medresesi'nde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Programa Bakan Ağdağ'ın yanı sıra Vali Seyfettin Azizoğlu,  Ak Parti Erzurum Milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın,  9'uncu Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Tavlaşoğlu, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Kamil Aydın - 25.06.2017
Bu Güzel Topraklarda Huzur İçerisinde Yaşıyoruz"
"Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız bu konuda çok hassas. Biz de Sağlık Bakanlığı olarak meseleleri takip ediyoruz. " diyen Bakan Akdağ, sözlerine şöyle devam etti: "Ancak toplu yemek yenen her bir kurum yemeklerin hazırlanma zincirinde bütününde çok itinalı davranmaları lazım. Her bir kuruma ayrı ayrı vazife düşüyor. Mesele olup bittikten sonra sebebini arayıp, buluyoruz ama bu işle ilgili yönetmelikler var, mevzuat tamam. Türkiye yemek pişirme, toplu yemek dağıtma, toplu yemek ikram etme hususunda her türlü mevzuata sahip bir ülkedir. Dolayısıyla bu hususta kuruluşların itina etmesi lazım. Bu işler yanlış olursa hem idari cezaları var hem maddi cezaları var. Onun için herkesi bir kere daha uyarıyorum." Törene, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, AK Parti Erzurum milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 9.
Kamil Aydın - 17.06.2017
TBMM Genel Kurulu
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın da bugün Erzurum'un Şenkaya ilçesinde şehit düşen askere rahmet dileğinde bulundu.
Kamil Aydın - 14.05.2017
MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan Açıklaması
Toplantıya MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın da katıldı.
Kamil Aydın - 01.05.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Türkiye'nin değişik illerinden Erzurum'a gelen işçiler saat 08.30'da merkez Yakutiye Kent Meyda'nında toplandı. Buradan 1 Mayıs kutlamalarının yapılacağı Gar Meydanı'na kadar yürüyen işçilere, Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Sekmen, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Aydın Haberleri | Kamil Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Kamil Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Erzurum Teşkilatında Bayramlaşma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 06:41:22. #1.16#

title