KAMİL AYDIN HABERLERİ

Kamil Aydın haber, Kamil Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Aydın - 25.01.2018
TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyeleri Ktmm'yi Ziyaret Etti
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ise Kırım trajedisinin ağıtlar ve acılarla sürekli akıllarda olduğunu söyledi.
Kamil Aydın - 25.01.2018
TBMM Milli Savunma Komisyonu Ukrayna'da
Ziyarete, TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ve Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel katıldı.
Kamil Aydın - 24.01.2018
TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyeleri Ukrayna'da
Ukrayna'daki Türk iş dünyası temsilcileriyle buluşmaya TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ve Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel katıldı.
Kamil Aydın - 24.01.2018
TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyeleri Ukrayna'da
Görüşmeye, TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ve Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel katıldı.
Kamil Aydın - 23.01.2018
TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyeleri Ukrayna'da
Görüşmeye, TBMM Milli Savunma Komisyonu üyeleri AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, CHP Hatay Milletvekili Birol Ertem, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ve Türkiye'nin Kiev Büyükelçisi Yönet Can Tezel katıldı.
Kamil Aydın - 25.12.2017
Milletvekili Aydın'dan Yakutiye Belediyesine Ziyaret
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'u makamında ziyaret etti.
Kamil Aydın - 18.12.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, en önemli hak ve vasıtanın eğitim olduğunu, beşeri kalkınmanın temelinde doğru, sağlıklı bilginin elde edimesini sağlayan eğitimin yattığını vurguladı.
Kamil Aydın - 13.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, bir milleti güçlü kılan şeyin kültür olduğunu vurgulayarak, içeride kuşaklar arası iletişimi güçlendirdiği gibi dışarıda da ülkenin diğer devletler arasında saygın yerini almasını sağladığını söyledi.
Kamil Aydın - 13.12.2017
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Tor Açıklaması
Tor, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, Sakarya Milletvekili Zihni Açba ile düzenlediği basın toplantısında, taşeron işçilerin kadroya alınmasında sınav şartının uygun olmadığını, şimdiye kadar yapılan uygulamalara bakıldığında, sınavın ciddi hak kayıplarına yol açtığını belirtti.
Kamil Aydın - 05.12.2017
Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Teklif TBMM Genel Kurulunda
Grubu adına söz alan MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, sporculara yapılan ücret ve ücret sayılan ödemelerin gelir vergisi kesintisi oranlarının geçerlilik süresinin teklifle uzatıldığını anlattı.
Kamil Aydın - 04.12.2017
Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Teklif Komisyonda
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, teklifle "Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi"nin isminin "Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi" olarak değiştirildiğine işaret ederek, müzik ve güzel sanatlar eğitiminin tek çatı altında birleştirilmesini eleştirdi.
Kamil Aydın - 22.11.2017
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Bizi güçlü kılan ordu-millet imajıdır" MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın da yaşanılan coğrafyanın ağır sorumluluklarının bulunduğunu söyledi.
Kamil Aydın - 21.11.2017
TBMM Genel Kurulu
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 2017 yılında toplu gıda ve beslenme hizmeti verilen bazı askeri kışla ve okullarda zehirlenme olaylarının yaşandığını hatırlatarak, yemek ihaleleri kuralına uygun yapılmadığı müddetçe bu tür olayların meydana gelmeye devam edeceğini savundu.
Kamil Aydın - 08.11.2017
TBMM Genel Kurulu
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, önergelerini açıklarken daha önce doğalgazda vergi indirimi önerisinde bulunduklarını anımsatttı.
Kamil Aydın - 31.10.2017
Türkiye-İngiltere Parlamentolar Arası Dostluk Grubunun Londra Temasları
Yazıcı başkanlığında, AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ve Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın'dan oluşan heyet, Londra'daki ilk gün temasları kapsamında Birleşik Krallık hükümet temsilcileri, milletvekilleri ve Parlamentolar Arası Birlik İngiliz Grubu (PABİG) yetkilileriyle tarihi parlamento binası Westminster Sarayı'nda bir araya geldi.
Kamil Aydın - 31.10.2017
Bakan Duncan'dan Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonunda "15 Temmuz" Mesajı
Büyükelçi Abdurrahman Bilgiç ve eşi Esra Bilgiç'in ev sahipliğindeki resepsiyona, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ve Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, KKTC Londra Temsilcisi Büyükelçi Zehra Başaran, Birleşik Krallık Savunma Bakan Yardımcısı Harriett Baldwin, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ve diplomatik misyon temsilcilerinin de aralarında olduğu çok sayıda davetli katıldı.
Kamil Aydın - 25.10.2017
TBMM Genel Kurulu
"Kardeşliğimizi bozamazsınız" MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın Türkiye'nin zor bir coğrafyada bulunduğunu ama bugüne kadar birçok zorluğu aşmış bir geçmişinin de var olduğunu belirtti.
Kamil Aydın - 30.09.2017
Kerbela Şehitleri Kars'ta Anıldı
Yürüyüşe, Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, bazı kurum amileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Kamil Aydın - 31.08.2017
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Medresede Bayramlaşmaya Katıldı
Bugün saat 09.3'da uçakla Erzurum'a gelen Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ merkez Yakutiye İlçesi'ndeki tarihi Yakutiye Medresesi'nde Erzurum Valiliği'nin düzenlediği bayramlaşma törenine katıldı. Törene Akdağ ile birlikte Vali Seyfettin Azizoğlu, Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 9'uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Uğur Tarçın ve daire müdürleri katıldı.
Kamil Aydın - 31.08.2017
Akdağ: "Dünyanın Neresinde İnsanlığa Bir Zulüm Varsa Durdurulmalı"
Vatandaşlara bayram dolayısıyla bazı uyarılarda da bulunan Akdağ, şunları kaydetti: "Vatandaşlarımız, bu kurban kesiminde bazı hususlara dikkat etmiyorlar. Birincisi ehil olmayan kişilerin kurban kesmesi problemlere yol açıyor, kendine zarar veriyorlar. İkincisi de çevre sağlığını hijyeni çevre sağlığını asla bozmamak lazım. Bütün belediyelerimiz kurbanlar için uygun yerler yapıyorlar. Kurbanları burada keserek çevreyi kirletmemek gerekiyor. Kurbanda insanlar ziyaretlere çıkıyor. Yollarda hız yapmamalıyız, yorgun yola çıkmamalıyız. Mutlaka emniyet kemeri takmalıyız. Çünkü bayramlar sevinç günleri, Allah korusun kazalar bu sevinçleri kedere dönüştürebiliyor." Akdağ, daha sonra Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu, Mustafa Ilıcalı, MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ve beraberindekilerle Polis Evi'nde emniyet mensuplarının, İl Jandarma ve Bölge Jandarma komutanlıklarında da askeri erkanın bayramını kutladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Aydın Haberleri | Kamil Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Kamil Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Aşkale'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yılı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 05:26:56. #1.13#

title