KAMİL AYDIN HABERLERİ

Kamil Aydın haber, Kamil Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Aydın - 24.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Olay yerinden görüntüler -İtfaiye ve jandarma ekipleri -Barakadan görüntü Haber-Kamera: Güven HASBAŞ/SAKARYA, ===================================================== MHP'li Aydın: CHP, kağıt üzerinde  6 okun 4'ünü kırmış   MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, CHP'yi eleştirerek, "İnanın söylemleri tamamen terör ağzı.
Kamil Aydın - 21.12.2019
Türkiye Libya güvenlik ve askeri işbirliği mutabakat görüşmeleri
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır, şöyle konuştu: "Bugün, Libya'da, Libya'nın özellikle güney bölgelerinde başta DEAŞ terör örgütü olmak üzere çok kapsamlı etkinlikler, faaliyetler ve insan kıyımı yaşanan olaylar bulunmaktadır. Bütün bunlar Hafter'e bağlı güçler ile Ulusal Mutabakat Hükümeti arasındaki bir çatışma ortamından adeta güç bulmaktadır. Dolayısıyla Türkiye olarak bizim burada yapmak istediğimiz, Birleşmiş Milletler ve bütün uluslararası camia tarafından tanınmış olan Ulusal Mutabakat Hükümetine her türlü eğitim, yardım, bilgi aktarımı sayesinde orada bunlarla mücadele edebilecek güçleri oluşturmalarına yardımcı olmak ve bu sayede de Libya'nın istikrara ve barışa kavuşmasını ve terörün veyahut da Hafter tipi güçlerin dünya sahnesinde yer almasını önleyecek bir noktaya gelmesidir. Demin burada bahsedildi, Hafter petrolü kontrol ediyor. "Çöl" dediğiniz o bölgeler aslında önemli bölgelerdir ama netice olarak biz bütün bu güce sahip Hafter'in yerine Trablus'a sıkışmış Ulusal Mutabakat Hükümetini neden destekliyoruz? Aslında, bu, tabii, cevaplanması gereken bir soru çünkü haritaya bakıp haritada kırmızı alanları Hafter'e ayırıp "Ne kadar çok kırmızı alan var." Yeşil alanları Ulusal Mutabakat Hükümetine ayırıp "Ne kadar az yeşil alan var" diyerek bu sorunu anlamak imkanına sahip değiliz." MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, uluslararası siyasi gelişmeler ışığında Türkiye'nin kendini çevreleyen denizlerde de rahat ve huzurlu olmadığını belirterek, "Örneğin, bir taraftan ABD'nin ve AB'nin, öte yandan Rusya'nın mücadele alanını Karadeniz'e kaydırdığının farkındayız.
Kamil Aydın - 15.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Akdeniz'de "oldubitti" hesaplanıyor MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın ise Türkiye'nin bulunduğu coğrafyanın, hassas bir dış politikaya yönlendiğini belirterek, bugün yüz yıl önceki sorunların yine olduğunu söyledi.
Kamil Aydın - 03.12.2019
MHP'li Aydın: "Erzurum'a uçak sefer sayıları azaltılmamalı"
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, Erzurum'a uçak sefer sayılarının azaltılmaması gerektiğini söyledi.
Kamil Aydın - 12.10.2019
NATO Parlamenter Asamblesi Londra'da toplandı
NATO PA Türkiye Delegasyonu'nda Bak'ın yanı sıra milletvekilleri Ahmet Berat Çonkar, Ahmet Yıldız, Taner Yıldız, Nurettin Canikli, Fikri Işık, Şirin Ünal, Faik Öztrak, İlhan Kesici, Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Kamil Aydın, Kamil Okyay Sındır, Utku Çakırözer, Erol Katırcıoğlu, Mevlüt Karakaya, Naci Cinisli ve Sena Nur Çelik de yer aldı.
Kamil Aydın - 09.10.2019
"Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı"ndan ilk görüntüler
Yönetmenliğini Kamil Aydın'ın üstlendiği filmin başrolünü Emre Kıvılcım ve Ece Çeşmioğlu ile usta aktör Levent Özdilek paylaşıyor.
Kamil Aydın - 07.10.2019
MHP'li Aydın'dan Suriye'ye operasyon değerlendirmesi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, "İki cephe açma yerine, Allah korusun bir oldu bittiye getirme noktasında dikkatli olunması, çok iyi fizibilite yapılması istihbarat kaynaklarımızın çalışıp aceleyle değil, aynen Zeytin Dalı'nda olduğu gibi sistematik bir...
Kamil Aydın - 25.09.2019
"Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" 20 Aralık'ta vizyona girecek
Yönetmen koltuğuna Kamil Aydın'ın oturduğu yapım, 20 Aralık'ta Türkiye'nin yanı sıra aynı anda ABD, Kanada, Şili, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Şili, Azerbaycan, Kazakistan gibi dünyanın farklı ülkelerinde gösterime girecek.
Kamil Aydın - 14.09.2019
MHP Genel Başkanı Bahçeli Erzincan'da
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Erzincan'a gelen Devlet Bahçeli'yi, kent girişinde AK Parti Erzincan milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Şireci ve çok sayıda partili coşkuyla karşıladı. Kendisini karşılayanlarla tek tek tokalaşan Bahçeli, beraberindeki TBMM Başkan Vekili Celal Adan, MHP genel başkan yardımcıları Kamil Aydın, Sadir Durmaz ve Mevlüt Karakaya, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile Erzincan Belediyesine geçti.
Kamil Aydın - 14.09.2019
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Bayburt'ta
Bahçeli, TBMM Başkan Vekili Celal Adan, MHP Genel Başkan Yardımcıları Kamil Aydın, Sadir Durmaz ve Mevlüt Karakaya, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile Pekmezci'ye makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Kamil Aydın - 13.09.2019
"Uluslararası Tarihi İspir Panayırı" başladı
"Cumhur İttifakı'ndan bir takım kişiler rahatsız" MHP Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekil Kamil Aydın ise panayır geleneğinin yaşatılmasının önemli olduğunu ifade etti.
Kamil Aydın - 26.08.2019
MHP Genel Başkanı Bahçeli Erzurum'da
Devlet Bahçeli'ye ziyaretinde TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP genel başkan yardımcıları Deniz Depboylu, Semih Yalçın ve Kamil Aydın ile MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman eşlik etti.
Kamil Aydın - 20.07.2019
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bartın'da
MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve genel başkan yardımcıları Sadir Durmaz, Kamil Aydın, Yaşar Yıldırım, Feti Yıldız ve Mustafa Hidayet Vahapoğlu ile bazı milletvekilleri de eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Aydın Haberleri | Kamil Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Kamil Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi ne zaman vizyona giriyor? Türkler Geliyor: Adaletin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 03:12:43. #1.15#

title