KAMİL AYDIN HABERLERİ

Kamil Aydın haber, Kamil Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Aydın - 15.05.2020
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Erzurum'un turizm potansiyelini değerlendirdi Açıklaması
Erzurum Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Bakan Ersoy, AK Parti Erzurum milletvekilleri Recep Akdağ, Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Selami Altınok ve İbrahim Aydemir ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın'ın yanı sıra partilerin il başkanlarıyla video konferans yöntemiyle görüşme yaptı.
Kamil Aydın - 14.04.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif, TBMM Genel Kurulunda
"Kavala'nın isminin geçtiği kadar, katledilen 5 kardeşimizin ismi yok" MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, teklifteki, ikinci lisansüstü öğretime kabul edilecek öğrencilerin ödeyecekleri öğrenim ücretini, YÖK tarafından belirlenecek üst limiti aşmamak şartıyla, ilgili üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsünün tespit edeceği hükme işaret ederek, "Bu yetkiyi üniversitelere verelim çok güzel ama insan faktörünü de devre dışı bırakmamak lazım.
Kamil Aydın - 31.03.2020
TBMM Genel Kurulu
Teklifin görüşmelerinde söz alan İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, koronavirüsle mücadele için "Milli Dayanışma" adında bir kampanya başlattığını hatırlatarak, "Kampanyadan anlaşılan o ki 18 yıllık iktidarınızda hazineyi de tam takır kuru bakır hale getirmişsiniz. Şimdi de aziz millete pamuk eller cebe size IBAN numarası veriyoruz diyorsunuz." şeklinde konuştu. İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği genelgeyle belediyelerin yardım toplamasının yasaklandığını aktaran Dervişoğlu, "Hayır işlerini de tek elde topladınız da bizim mi haberimiz yok? Millet evine ekmek götüremiyor. Esnaf siftah yapamıyor. Bu vebalin altında kalırsınız. Bu durum Saray'da VIP cuma namazı kılmaya benzemez. Milletin ahı iki cihanda da yakanızı bırakmaz. Bırakın herkes üzerine düşeni yapsın. Bu tutumunuz nedeni 'biz üzerimize düşeni yapamıyoruz, Millet İttifakı'nın belediyeleri de yapmasın' diye ise bir an önce bundan vazgeçin." dedi. Genel Kurulda uluslararası sözleşmeler yerine asgari ücretliler, emekliler ve sağlık çalışanları için yapılabileceklerin konuşulması gerektiğini savunan Dervişoğlu, İYİ Parti Grubu olarak, TBMM Başkanlığına bu konularda kanun teklifleri verdiklerini, bunların görüşülerek yasalaştırılmasını istediklerini kaydetti. MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, koronavirüs salgınının Türkiye'yi etkisi altına alması üzerine milletçe aklıselim düşünmek ve hareket etmek gerektiğini belirtti.
Kamil Aydın - 20.02.2020
Almanya'daki ırkçı terör saldırısına tepkiler
"Avrupa'da yükselen ırkçılığa somut bir örnek" Avcı, heyetin AGİT bünyesinde ırkçılık, yabancı düşmanlığı gibi konuların da ele alındığı toplantılara katıldığını aktararak, şu ifadeleri kullandı: "Özellikle Avrupa'da yükselmekte olan ırkçı, şoveniz, yabancı düşmanı, İslamofobik eğilimlerin arz ettiği tehlikelerin somut bir örneğiyle karşı karşıya olduğumuzu bütün arkadaşlarım, katıldıkları komisyon toplantılarında vurguladı. Türk heyeti olarak, AGİT Parlamenterler Asamblesinin bir ortak açıklama yaparak, Avrupa'da yükselmekte olan bu tür tehlikeli eğilimlere bir kez daha dikkat çekmesi ve tedbirler alması için önerilerde bulunmasının yerinde olacağını vurguladık." AGİT Parlamenterler Asamblesinin Türk heyetinde Avcı'nın yanı sıra eski Sağlık Bakanı ve AK parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın yer alıyor.
Kamil Aydın - 14.02.2020
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır Washington'da temaslarını değerlendirdi Açıklaması
Bozkır, ABD Kongresinin Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki doğal kaynak arama faaliyetlerine karşılık olarak sunduğu tasarılarının kongrenin kendi meselesi olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: "Bu bütün dünyada uygulanan kurallara uygun bir anlaşma sonrası ortaya çıkmış bir tablodur. Dolayısıyla Türkiye'nin herhangi bir alanı işgal etmesi söz konusu değildir. Aksine Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin aslında gasbettiği bazı bölgeler Türk münhasır bölgesinin içine girmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ait olan bu bölgelerin Güney Kıbrıs yönetimi tarafından gasbedilmesi kabul edilecek bir şey değildir." Bozkır'ın Washington ziyaretine, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanvekili ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinin (AKPM) Türk Grubu Üyesi Kamil Aydın da eşlik etti.
Kamil Aydın - 05.02.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, artık savaşların vekalet grupları, çete veya terör örgütlerinin maşa olarak kullanılmasıyla yapıldığını söyledi.
Kamil Aydın - 05.02.2020
Aden Körfezi görüşmeleri
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Van Bahçesaray'da yaşanan çığ felaketine ilişkin olarak, "Daha bir hafta önce Elazığ ve Malatya'daki afetten, depremden dolayı yaralarımız, acımız, üzüntümüz küllenmemişken üzerine bir de Van'dan gelen bu haber üzüntümüzü gerçekten katbekat artırmıştır.
Kamil Aydın - 19.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Çamlıca köyü ve alandan drone-detay görüntüler Röportajlar Detaylar Muhabir Ali Can ZERAY anonsu Kutlamaya katılanlardan röportajlar Camları vurarak köylüleri korkutmaları Kutlamalardan genel ve detaylar Haber-Kamera: Ali Can ZERAY - Ünsal YÜCEL - Resul ORUÇOĞLU / KEŞAN(Edirne), ===================================== Antalya Valisi ve protokolü 'Türkler Geliyor' filmini izledi   ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu, iki kızı ve protokol üyeleriyle, yapımcılığını 'Diriliş Ertuğrul' ve 'Kurtuluş Osman' dizilerinin de yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği, yönetmenliğini Kamil Aydın'ın yaptığı 'Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı' filmini izledi.
Kamil Aydın - 18.01.2020
Antalya Valisi Karaloğlu, "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" filmini izledi
Filmin konusu Yönetmen koltuğuna Kamil Aydın'ın oturduğu film, İstanbul'u fethinin ardından yönünü Roma'ya çeviren Fatih Sultan Mehmet'in akıncılarının, anarşi ve zulümle dolu Balkan coğrafyasında Sırp kralı Lazar'a karşı verdikleri zorlu mücadeleyi ve cihan devletinin köklerinin bu coğrafyada yeşermesini konu alıyor.
Kamil Aydın - 17.01.2020
Bakan Ersoy, "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" filmini izledi
Yönetmen koltuğuna Kamil Aydın'ın oturduğu film, İstanbul'u fethinin ardından yönünü Roma'ya çeviren Fatih Sultan Mehmet'in akıncılarının, anarşi ve zulümle dolu Balkan coğrafyasında Sırp kralı Lazar'a karşı verdikleri zorlu mücadeleyi ve cihan devletinin köklerinin bu coğrafyada yeşermesini konu alıyor.
Kamil Aydın - 16.01.2020
Bu hafta 9 film vizyona girecek
Yönetmen koltuğuna Kamil Aydın'ın oturduğu film, İstanbul'u fethinin ardından yönünü Roma'ya çeviren Fatih Sultan Mehmet'in akıncılarının, Balkan coğrafyasında Sırp Kralı Lazar'a karşı verdikleri zorlu mücadeleyi ve cihan devletinin köklerinin bu coğrafyada yeşermesini konu alıyor.
Kamil Aydın - 25.12.2019
MHP'li Aydın'dan Libya ile mutabakat değerlendirmesi Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Libya ile imzalanan mutabakata ilişkin, "Türkiye Cumhuriyeti, Barbaros Hayreddin Paşa'nın bir Türk gölü haline getirdiği Akdeniz'de, Türkiye'yi yok sayma iradesine karşı bir direnç gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Aydın Haberleri | Kamil Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Kamil Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Torosların ortasında doğaseverlerin yeni gözdesi: Nadire Kanyonu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 04:40:44. #1.14#

title