Kalecik'teki Trafik Kazası
Haberler » Yerel » Haber

Kalecik'teki Trafik Kazası

Ankara'nın Kalecik İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Yaralananları Taşıyan Ambulansın, Akyurt İlçe Girişinde Bir Otomobille Çarpıştığı Bildirildi

Kalecik'teki Trafik Kazası

Ankara'nın Kalecik ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralananları taşıyan ambulansın, Akyurt ilçe girişinde bir otomobille çarpıştığı bildirildi. Alınan bilgiye göre, Eşref Özcan (46) yönetimindeki 06 AF 2209 plakalı otomobilin, Kalecik-Ankara kara yolu Baykuş Boğazı mevkisinde, Giyaseddin Aksu (57) idaresindeki 37 DL 702 plakalı otomobille çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaralananların isimleri belirlendi.

Kazada, araç sürücülerinin yanı sıra Aysel Aksu (16), Züleyha Aksu (45), Güneş Aksu (23) ve Huriye Özcan'ın (41) yaralandığı bildirildi.

Yaralıların Ankara'daki çeşitli hastanelere sevk edildiği bildirilirken, 2 yaralıyı taşıyan Sadık Y. yönetimindeki 06 AP 7796 ambulansın ise Akyurt ilçe girişinde, sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen bir otomobille çarpıştığı öğrenildi.

Maddi hasarın meydana geldiği kaza sonrası 2 yaralının Akyurt Sağlık Ocağına ait başka bir ambulansla Ankara'ya gönderildiği belirtildi.

(OK-BAR-DEL) - ANKARA