Kaleci Volkan: Aklımızda Beşiktaş Maçı Var

Kaleci Volkan: Aklımızda Beşiktaş Maçı Var

Fenerbahçeli Kaleci Volkan Demirel, Tüm Konsantrasyonlarını Beşiktaş Maçına Verdiklerini, Chelsea Maçını Düşünmediklerini Söyledi.

Kaleci Volkan: Aklımızda Beşiktaş Maçı Var

Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel, tüm konsantrasyonlarını Beşiktaş maçına verdiklerini, Chelsea maçını düşünmediklerini söyledi.

FB TV'de açıklamalarda bulunan Volkan, kasığındaki ağrılar arttığı için, hava ve saha koşulları da göz önünde bulundurularak (A) Milli Futbol Takımı kadrosundan çıkarıldığını, durumunun iyi olduğunu kaydetti.

Beşiktaş ile hafta sonunda yapacakları Turkcell Süper Lig maçının, puan cetvelini etkileyecek bir karşılaşma olacağını ifade eden Volkan, sözlerini şöyle sürdürdü:

''İnşallah kazanacağız. Ligde 4 takımın da şampiyonluk mücadelesi vermesi güzel. Uzun zamandır böyle bir tablo yoktu. Bu durum, Türk futbolu için olumlu. Biz, çok uyumlu bir takımız. Bu uyum saha içinde de gösterirsek, Beşiktaş maçından galibiyetle ayrılırız. Hiçbir şekilde aklımızın ucundan Chelsea maçı geçmiyor. Aklımızda Beşiktaş maçı var. Bu maçta alacağımız galibiyeti kutladıktan sonra Chelsea maçını düşünmeye başlarız.''

Kaynak: AA