"Park Etme" Tartışması Kahvede Bitti! Amcasının Oğlu ve Arkadaşlarına Kurşun Yağdırdı

"Park Etme" Tartışması Kahvede Bitti! Amcasının Oğlu ve Arkadaşlarına Kurşun Yağdırdı

Balıkesir Burhaniye'de aralarında "Araç park etme" nedeniyle anlaşmazlık bulunan amcasının oğlu ve arkadaşlarını kahvede gören saldırgan kurşun yağdırdı. Saldırganın amcasının oğlu öldü, arkadaşları ise yaralandı.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde Şendaval Avşar (52), kahvede oturan daha önce aralarında araç parkı nedeniyle anlaşmazlık bulunan Alaaddin Avşar (52), İsmail Ürgüt (46) ve Metin Çalbay'a (46) tabancayla ateş açtı. Saldırıda Avşar ölürken, Ürgüt ve Çalbay yaralandı.

KAHVEDE "ARAÇ PARK ETME" KONUSUNDA HUSUMETLİ KİŞİLERE KURŞUN YAĞDIRDI

Kızıklı Mahallesi'nde meydana gelen olayda, mahallede oturan Şendaval Avşar, iddiaya göre bir yıldan bu yana aralarında araç park etme konusunda husumet bulunan amcasının oğlu Alaaddin Avşar, İsmail Ürgüt ve arkadaşları Metin Çalbay'ı kahvede otururken gördü. Şendaval Avşar, yanında bulunan ruhsatsız tabanca ile 3 kişiye, ateş açtı. 7 el ateş eden Şendaval Avşar olay yerinden kaçtı. Saldırıda Alaadin Avşar olay yerinde yaşamını yitirdi, İsmail Ürgüt ve Metin Çalbay yaralandı.

AMCASININ OĞLU ÖLDÜ 2 KİŞİ DE YARALANDI

Alaaddin Avşar'ın cenazesi otopsi için Bursa Adlı Tıp Kurumu'na gönderildi. Hayati tehlikesi süren İsmail Ürgüt'ün tedavisi Edremit Devlet Hastanesi'ne sürdürülürken, seken kurşunlardan biri ayağını sıyıran Metin Çalbay Burhaniye Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavinin ardından taburcu edildi. Olayla ilgili soruşturmayı sürdüren jandarma ekipleri, kaçan Şendaval Avşar'ı arıyor.

Kaynak: DHA