Kahramanmaraş'taki Trafik Kazası

Kahramanmaraş'taki Trafik Kazası

Kahramanmaraş'ta 1 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan 51 kişinin tedavileri sürüyor.

Kahramanmaraş'taki Trafik Kazası

Kahramanmaraş'ta 1 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan 51 kişinin tedavileri sürüyor. Yaralılardan Dönüş Canlı, "Arabadan fırladığımı biliyorum. Fırtına kopmuş gibi oldu" dedi.

Kazanın ardından ambulansla Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Dönüş Canlı, "Nasıl olduğunu anlayamadım, bir duman döndü gibi oldu arabanın içinde. Kasırga gibiydi, arabadan fırladığımı biliyorum. Fırtına kopmuş gibi oldu" diye konuştu.

Tarım işçisi olduklarını ve tarlada soğan topladıklarını belirten Canlı, kendisinin bulunduğu kamyonette, 30 kişi olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan, kazada hayatını kaybeden kişinin Eşe Kaban olduğu öğrenildi. 51 kişinin yaralandığı kazada Necip Fazıl Şehir Devlet Hastanesi'nde tedavi gören işçilerin isimleri şöyle:

"Beyza Yılmaz, Meryem Yılmaz, Seher Doran, Hatice Doran, Ayşe Doran, Murat Kurt, Hatice Özdemir, Duran Ayar, Muharrem Özdemir, Sevilay Keklik, Şeref Alıç, Nuri Şen, Saniye Kar, Furkan Kar, Dönüş Canlı, Ayşe Canlı ve Elif Ayaz ve Zeynep Kaba."

Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörükselim Ek Hizmet Binasındaki yaralıların isimlerinin ise Fatma Alıcı, Ayşe Keklik, Semra Keklik ve Gülay Tanırlı olduğu öğrenildi.

Diğer yaralıların ise KSÜ Tıp Fakültesi ile özel hastanelerdeki tedavileri sürüyor. - KAHRAMANMARAŞ