Kahramanmaraş: DYP Lideri Ağar'ın Kahramanmaraş Temasları

Kahramanmaraş: DYP Lideri Ağar'ın Kahramanmaraş Temasları

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Kahramanmaraş'ın Dünyaca Ünlü Dondurmasını Et Satırı ile Keserken, "Memleketteki Hırsızlığı, Yolsuzluğu Böyle Doğrayacağız" Dedi.

Kahramanmaraş: DYP Lideri Ağar'ın Kahramanmaraş Temasları

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Kahramanmaraş'ın dünyaca ünlü dondurmasını et satırı ile keserken, "Memleketteki hırsızlığı, yolsuzluğu böyle doğrayacağız" dedi.

Kahramanmaraş'ta bulunan Ağar, partisinin iftar yemeğine katıldıktan sonra Yunus Emre Camii'nde teravih namazını kıldı. Daha sonra Yaşar Pastanesi'ne gelen Ağar, ünlü dondurma ustası Erdal Kanbur'un dondurma şovunu izledi. Eline aldığı et satırıyla dondurma kesen Ağar, "Memleketteki hırsızlığı, yolsuzluğu böyle doğrayacağız" deyince içeride bulunan partililer bir yandan gülerken bir yandan genel başkanlarını alkışladı. Hasta olduğu için dondurma yiyemediğini söyleyen Ağar, "Ancak Mado'nun dondurmasını görünce dayanamıyoruz. Hastalığı bir anda unutuyoruz" dedi.

Geceyi Kahramanmaraş'ta geçirecek olan Ağar, sabahleyin Pazarcık İlçesi'ne uğradıktan sonra memleketi Elazığ'a hareket edecek.

Kaynak: İHA