Kağıthane'deki Trafik Kazası

Kağıthane'deki Trafik Kazası

Kağıthane'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Yaralanarak Hastaneye Kaldırılan 32 Yaralıdan Durumu Ağır Olan 2'sinin Tüm Müdahalelere Rağmen Hayatını Kaybettiği Bildirildi.

Kağıthane'deki Trafik Kazası

Kağıthane'de meydana gelen trafik kazasında yaralanarak hastaneye kaldırılan 32 yaralıdan durumu ağır olan 2'sinin tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği bildirildi.

TEM Otoyolu bağlantısı Sütlüce istikametinde freni patlayan Hüseyin Başarıcı yönetimindeki 34 J 5642 plakalı midibüs, kavşakta bekleyen Topkapı-Seyrantepe güzergahında çalışan Emre Şerefoğlu'nun kullandığı 34 M 5417 plakalı bir yolcu minibüsü ile çarpışmış, kazada 2'si ağır 32 kişi yaralanmıştı. Kaza sonrası yaralanan kişiler, olay yerine sevk edilen ambulanslar ile Okmeydanı Araştırma, Şişli Etfal, İstanbul Eğitim ve Araştırma ve Taksim İlkyardım hastanelerine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Şişli

Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan 12 yaralıdan midibüs sürücüsü Hüseyin Başarıcı'nın eşi Medine Başarıcı ile Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan 18 yaralıdan adı henüz belirlenemeyen bir kişinin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi. Diğer yaralıların kaldırıldıkları çeşitli hastanelerdeki tedavilerinin ise sürdüğü bildirildi.

(AS-AS-OK-Y)

Kaynak: İHA