İstanbul'da Bulunan Bir AVM'de Silahlı Bir Kişi, Polis Ekiplerini Alarma Geçirdi

İstanbul'da Bulunan Bir AVM'de Silahlı Bir Kişi, Polis Ekiplerini Alarma Geçirdi

İstanbul Kağıthane'de bulunan bir AVM'ye gelen silahlı bir kişi, polisi alarma geçirdi. Polis ekipleri, AVM içindeki iş yeri sahibi bir kişiyle, alacak verecek meselesi olduğu öne sürülen silahlı kişiyi, uzun çabalar sonucu ikna etti.

İstanbul Kağıthane'de bulunan bir AVM'ye gelen silahlı bir kişi, polisi alarma geçirdi. Polis ekipleri,AVM içindeki iş yeri sahibibir kişiyle, alacak verecek meselesi olduğu öne sürülen silahlı kişiyi, uzun çabalar sonucu ikna etti.

YEMEKHANE BÖLÜMÜNDE SİLAHINI ÇIKARDI

Edinilen bilgiye göre AVM'ye gelen bir kişi, yemekhane ve kafeteryaların bulunduğu bölümde silahını çıkardı. Elinde silah bulunan kişiyi gören güvenlik görevlileri durumu polise bildirdi. AVM'ye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

ÖZEL HAREKAT EKİPLERİ DE OLAY YERİNE SEVK EDİLDİ

Özel harekat ekipleri de buraya geldi. Silahlı kişinin, AVM'de işyeri bulunan bir kişiyle alacak verecek meselesi olduğu öne sürülürken polis ekiplerinin ikna çalışması uzun süre devam etti. Zaman zaman AVM'nin teras bölümüne çıkan kişi, polis teslim oldu.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.