KAĞAN ERASLAN HABERLERİ

Kağan Eraslan haber, Kağan Eraslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kağan Eraslan

Kağan Eraslan

Doğum Yeri Türkiye

Kağan Eraslan Kimdir ?

2012 yılında Bayburt Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. 2015 yılında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Harita ve Kadastro Bölümü'nü tamamladı ve ardından Sakarya Üniversitesi'nde Çevre Mühendisliği okudu. Kağan Eraslan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde CHP'nin Bayburt Merkez Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kağan Eraslan - 31.03.2019
Bayburt Son
MERKEZToplam Sandık : 84Toplam Seçmen : 25.034Açılan Sandık : 37Açılan Sandık Oranı : % 44,05Kullanılan Oy : 8.617Geçerli Oy : 8.503Katılım Oranı : % 76,9PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIMHPHÜKMÜ PEKMEZCİ% 56,434.798AK PARTİFATİH YUMAK% 35,983.
Kağan Eraslan - 03.03.2019
Aday Listeleri Kesinleşti
Aday gösterilen ve gösterilmeyen yerler CHP'nin İstanbul, İzmir ve Ankara dışındaki diğer büyükşehir adayları şunlar oldu: "Adana'da Zeydan Karalar, Mersin'de Vahap Seçer, Eskişehir'de Yılmaz Büyükerşen, Antalya'da Muhittin Böcek, Aydın'da Özlem Çerçioğlu, Hatay'da Lütfü Savaş, Mardin'de Süleyman Sarı, Muğla'da Osman Gürün, Tekirdağ'da Kadir Albayrak, Malatya'da Soner Gökçe, Diyarbakır'da Veysi Aghan, Bursa'da Mustafa Bozbey, Kahramanmaraş'ta Ali Öztunç, Van'da Nurettin Beyaz, Ordu'da Mustafa Adıgüzel ve Erzurum'da Mehmet Sait Şimşek." 38 ilde aday bildiren CHP'nin, il adayları ise şu şekilde: "Ağrı Ahmet Meriç, Amasya Arife Serpil Saraçoğlu, Ardahan Faruk Demir, Artvin Demirhan Elçin, Bartın Mehmet Arslan, Batman Enver Erdem, Bayburt Kağan Eraslan, Bilecik Semih Şahin, Bingöl Vahdettin Uzunyayla, Bitlis Burhan Küsem, Bolu Tanju Özcan, Burdur Ali Orkun Ercengiz, Çanakkale Ülgür Gökhan, Çankırı Mustafa İbişoğlu, Çorum Özgür Kılıç, Edirne Recep Gürkan, Erzincan İsmail Taş, Giresun Kerim Aksu, Gümüşhane Bedri Ağaç, Hakkari Metin Koparan, Iğdır Sözer Sayan, Karaman Emin Ege, Kars Taner Toraman, Kastamonu Mustafa Öztürk, Kırklareli Mehmet Tuna Soykan, Kırşehir Selahattin Ekicioğlu, Kütahya Eyüp Kahveci, Muş Tansu Saraç, Niğde Rasim Yılmaz, Rize Ayhan Akyüz, Siirt Şakir Sula, Sinop Barış Ayhan, Sivas Ali Akyıldız, Şırnak Osman Can, Tunceli Yusuf Kenan Aydın, Uşak Asım Kalelioğlu, Yalova Vefa Salman, Zonguldak Şenol Şanal.
Kağan Eraslan - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor - Bayburt
Bayburt'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Kağan Eraslan - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Bayburt'ta, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Kağan Eraslan - 19.02.2019
CHP Aday Listelerini Teslim Etti
CHP'nin diğer büyükşehir adayları ise şunlar oldu: "Adana'da Zeydan Karar, Mersin'de Vahap Seçer, Eskişehir'de Yılmaz Büyükerşen, Antalya'da Muhittin Böcek, Aydın'da Özlem Çerçioğlu, Hatay'da Lütfü Savaş, Mardin'de Süleyman Sarı, Muğla'da Osman Gürün, Tekirdağ'da Kadir Albayrak, Malatya'da Soner Gökçe, Diyarbakır'da Veysi Aghan, Bursa'da Mustafa Bozbey, Kahramanmaraş'ta Ali Öztunç, Van'da Nurettin Beyaz, Ordu Mustafa Adıgüzel ve Erzurum'da Mehmet Sait Şimşek." CHP 38 ilde aday bildirdi. Partinin il adayları ise şu şekilde: "Ağrı- Ahmet Meriç, Amasya- Arife Serpil Saraçoğlu, Ardahan- Faruk Demir, Artvin- Demirhan Elçin, Bartın- Mehmet Arslan, Batman- Enver Erdem, Bayburt- Kağan Eraslan, Bilecik- Semih Şahin, Bingöl- Vahdettin Uzunyayla, Bitlis- Burhan Küsem, Bolu- Tanju Özcan, Burdur- Ali Orkun Ercengiz, Çanakkale- Ülgür Gökhan, Çankırı- Mustafa İbişoğlu, Çorum- Özgür Kılıç, Edirne- Recep Gürkan, Erzincan- İsmail Taş, Giresun- Kerim Aksu, Gümüşhane- Bedri Ağaç, Hakkari- Metin Koparan, Iğdır- Sözer Sayan, Karaman- Emin Ege, Kars- Taner Toraman, Kastamonu- Mustafa Öztürk, Kırklareli- Mehmet Tuna Soykan, Kırşehir- Selahattin Ekicioğlu, Kütahya- Eyüp Kahveci, Muş- Tansu Saraç, Niğde- Rasim Yılmaz, Rize- Ayhan Akyüz, Siirt- Şakir Sula, Sinop- Barış Ayhan, Sivas- Ali Akyıldız, Şırnak- Osman Can, Tunceli- Yusuf Kenan Aydın, Uşak- Asım Kalelioğlu, Yalova- Vefa Salman, Zonguldak- Şenol Şanal.
Kağan Eraslan - 04.01.2019
CHP Pm Toplantısı
Bayburt'ta Kağan Eraslan, Bitlis'te Burhan Küsem, Iğdır'da Sözer Sayan, Kütahya'da ise Eyüp Kahveci'nin belediye başkan adayları olduğunu aktaran Torun, şöyle devam etti: "Biz, sarayın yaptığı gibi belediye başkan adaylıklarına istediğimiz zaman görevden alabileceğimiz memurlar atamıyoruz.
Kağan Eraslan - 04.01.2019
CHP'nin 102 Belediye Başkan Adayı Açıklandı
CHP, 31 Mart yerel seçimlerinde aday göstereceği 102 belediye başkan adayını daha açıkladı.
Kağan Eraslan - 04.01.2019
CHP'nin 102 Belediye Başkan Adayı Daha Belli Oldu
CHP'nin yerel seçimlere dönük aday belirleme çalışmaları sürüyor. CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında gerçekleşti. Ardından MYK toplantısında yerel seçimlerde aday gösterilmesi beklenen 102 kişilik isim listesi Parti Meclisinin onayına sunuldu. Toplantıların ardından belirlenen isimleri CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun açıkladı. Torun, "Bugün 102 belediye başkan adayımızı belirledik. Toplam 630 adayımızı açıklamış olduk. Adaylarımız arasında 4 büyükşehir ve 4 il var" dedi. Torun, CHP'nin belirlenen 4 büyükşehir adayının şu isimler olduğunu kaydetti: "Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Bozbey (Nilüfer Belediye Başkanı), Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Vahap Seçer (Eski Milletvekili), Kahramanmaraş adayımız Ali Öztunç (Milletvekili), Van adayımız Nurettin Beyaz (CHP Muradiye İlçe Başkanı)" Torun, CHP'nin 4 il belediye başkan adayının Bayburt'ta Kağan Eraslan, Bitlis'te Burhan Küsem, Iğdır'da Sözer Sayan, Kütahya'da Eyüp Kahveci olarak belirlendiğini ifade etti.
Kağan Eraslan - 06.07.2012
Şehiriçi Yolcu Minibüsü Şoförlerine Eğitim
Trafik kazalarındaki faktörlere bakıldığında şoför hatalarının başı çektiğini anlatan Balkanlıoğlu, toplu taşıma araçlarında yolcu olarak bulunanların canlarının şoföre emanet olduğunu, sorumluluğun şoförde olduğunu belirtti. Balkanlıoğlu, Şoförlük mesleğinde, karşılaşılan bir çok sorunun olduğunu dile getiren Balkanlıoğlu, şu ifadelere yer verdi: "Bu sorunlardan büyük bir bölümü de şoför arkadaşlarımızın yeterli bilgi, teknik donanıma sahip olmaması gibi konulardan kaynaklandığı algılanıyor. Kamuoyunda genelde olumlu ve güzel şeylere çok az rastlanır. Bir şoförün aracında büyük miktarda bir para unutulur, onu şoför götürür sahibini buldurur ya da emniyete teslim eder, o güzel haberdir mesela. Nadir bir olaydır, basında da yer aldır. Genelde şoför esnafı ile ilgili hep basın-yayında olumsuz haberler verilir. Bunların bazı abartı da olabilir ama bence genelde doğruluk payı da olabilir. Şoför, yakın zamana kadar, üstü başı pis, bakımsız, sakallı, her açıdan sıkıntılı bir profil çiziyordu. Ancak son dönemlerde epey bir mesafe aldık. Konulara bakıldığında, kişisel bakım, hijyen, müşteri ile ilişkiler, temizlik, düzen, saygı, yolu paylaştığınız diğer insanlarla iletişim, bunlar gelecekte mesleğinizi kurtaracak, sizlere olumlu olarak dönecek konulardır. Müşterilerinize ne kadar iyi davranırsanız, diğer insanlarla iletişiminiz ne kadar iyi olursa hem siz de huzur bulursunuz. Sizin asabınızı bozacak bir konuda tepkisiz kalmak, çok uzun vadede ve çocuklarınızla yapacağınız iletişimlerde sizin yararınıza olacaktır. Asabınız bozulup sinirinize sahip olmadığınız zaman akşama kadar onun etkisi devam edecektir." Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Kağan Eraslan da, Dumlupınar Üniversitesi olarak böyle bir projede yer almaktan mutluluk duyduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kağan Eraslan Haberleri | Kağan Eraslan Kimdir - Haberler - Kağan Eraslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kağan Eraslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bayburt Son.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 10:56:52. #1.16#

title