Kafkas'tan Hakeme Sert Eleştiri

Kafkas'tan Hakeme Sert Eleştiri

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe Maçı Sonrası Hakem Hakan Sivriservi'yi Sert İfadelerle Eleştirdi.

Kafkas'tan Hakeme Sert Eleştiri

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe maçı sonrası hakem Hakan Sivriservi'yi sert ifadelerle eleştirdi.

Kafkas, maçın hemen ardından yayıncı kuruluşun canlı yayınında yaptığı açıklamada, ''Anadolu'dan şampiyon çıksın hikayesini bıraksınlar, kimseyi heveslendirmesinler. Sahada bir zavallı vardı. 20 yıldır futbol oynadım böyle aşağılık bir adam görmedim. Çıkıp burada mertçe maç yöneteceksin. Yapılan haksızlık. Hakem camiasının içinde çok düzgün insanlar var ama ben bu hakemi bu kategoriye sokmuyorum. Utandım, yerin dibine girdim. Haksızlığı içime sindirmem mümkün değil'' diye konuştu.

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında da sinirli olduğu gözlenen Kafkas, oyunla ilgili söyleyeceği çok fazla şey olmadığını ifade ederek, şöyle konuştu:

''Hayatta iyi insanlar, iyi teknik adamlar var. Hakemler arasında da iyiler ve kötüler var. İçime sindiremiyorum. Haksızlığı oyunculuğumda da teknik adamlığımda da hiçbir zaman içime sindiremiyorum. Duygularımı düşüncelerimi net ifade eden bir insanım. Böyle zavallı bir adam görmedim.''

Kaynak: AA