KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

Kadir Gökmen Öğüt haber, Kadir Gökmen Öğüt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Gökmen Öğüt: Aydınevler'de Mutlu SonKadir Gökmen Öğüt 24.6.2013
Kadir Gökmen Öğüt 7.6.2013
CHP Milletvekillerinden Karabük Ziyareti
CHP milletvekilleri, Rıza Yalçınkaya, İhsan Özkes, Faik Tunay, Süleyman Çelebi, Kadir Gökmen Öğüt, Ayşe Gülsün Bilgehan, Bülent Kuşoğlu, Ali Haydar Öner, Arif Bulut ile Ramazan Kerim Özkan'ın yer aldığı heyet, esnaf ziyaretinde bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt: CHP Milletvekillerinden Karabük ÇıkarmasıKadir Gökmen Öğüt 7.6.2013
Kadir Gökmen Öğüt: Meclis'te 'Bülbül' TartışmasıKadir Gökmen Öğüt 6.6.2013
Kadir Gökmen Öğüt: TBMM Genel KuruluKadir Gökmen Öğüt 4.6.2013
Kadir Gökmen Öğüt 31.5.2013
İstanbul'da Yüksek Duvarlı Yalılar TBMM Gündeminde
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde boğaz manzarasını kapatan yapıların durumunu sordu.
Kadir Gökmen Öğüt 30.5.2013
Şahin, Çankırı Tanıtım Gününe Katıldı
Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinliklerin açılışını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin'in yanı sıra Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Sağlık Eski Bakanı Osman Durmuş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, CHP İstanbul milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Belediye Başkanı İrfan Dinç ve çok sayıda milletvekilleri katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 30.5.2013
Başkent'te Çankırı Tanıtım Günleri
Başkent'te 30 Mayıs-3 Haziran günleri arasında Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak "Çankırı Tanıtım Günleri" açılışı bugün yapılan törenle gerçekleştirildi. Açılış törenine İçişleri Bakanı Muammer Güler, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, Meclis Başkanvekili Sadık Yakut, Meclis İdare Amiri Salim Uslu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Şahin, Hüseyin Çelik, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Çankırı milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan ve Belediye Başkanı İrfan Dinç katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 30.5.2013
Taksim Gezi Parkı'ndaki Nöbet
Kılıçdaroğlu, beraberindeki CHP genel başkan yardımcıları Gürsel Tekin, Umut Oran, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'le, Taksim Gezi Parkı'nda bekleyişini sürdüren gruba destek ziyaretinde bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 27.5.2013
Milletvekili Yalçınkaya Kastamonu'ya Gitti
Kastamonu'ya giden heyette; CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya'nın yanı sıra Artvin Milletvekili İlhan Demiröz, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, İstanbul Milletvekili Ayşe Eser Danışoğlu, İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, İstanbul Milletvekili Sedef Küçük, İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan, Tokat Milletvekili Orhan Düzgün ve Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk yer aldı.
Kadir Gökmen Öğüt 25.5.2013
CHP'li Öğüt Meclis Başkanına Dövüşen Boğa Heykelini Sordu
Milli Saraylar, Müzecilik ve Tanıtım Başkanlığı'nın Kadıköy Altıyol'da bulunan tarihi Dövüşen Boğa Heykeli'ni Beylerbeyi Sarayı'ndaki eşinin yanına taşınması istemi TBMM gündeminde. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Meclis Başkanı Cemil Çiçek'in yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde Boğa heykelinin Kadıköy'ün en bilinir simgesi ve buluşma noktası olmakla birlikte İstanbul'un sayılı simgelerinden biri olduğunu söyledi.
Kadir Gökmen Öğüt 24.5.2013
CHP Milletvekili Azdavay'da
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Azdavay ilçesinde incelemelerde bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 24.5.2013
Çelebi, Kastamonu'yu Sevmek Sözle Olmaz"
CHP Kastamonu İl Başkanı Mehmet Salih Karasalihoğlu ise, CHP Kastamonu il örgütü olarak var olan potansiyeli muhafaza edip CHP'yi daha ileriye götürmek için çalıştıklarını söyledi. Türkiye'nin çok zor günler yaşadığını aktaran Karasalihoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "İktidar nasıl demokratik yollar ile yönetime geldilerse, CHP olarak bizde demokratik yollarla iktidardan yönetimi devralacağız. Bu iktidardan kurtulmak için elimizden gelen her şeyi cansiperane yapmak zorundayız. 2014 yılı içerisinde bizi çok ciddi seçimler bekliyor. Bu seçimler aşamasında halkımızla beraber yapacağımız ciddi çalışmalar neticesinde, halkımızın da desteğiyle başarılı sonuçlara ulaşacağız." Gezi ve incelemelere, Amasya Milletvekili Ramiz Topal, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, İstanbul Milletvekilleri Süleyman Çelebi, Ayşe Eser Danışoğlu, Sedef Küçük, Kadir Gökmen Öğüt, İhsan Özkes, Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan, Tokat Milletvekili Orhan Düzgün ile Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk katılıyor.
Kadir Gökmen Öğüt 24.5.2013
CHP Milletvekilleri Kastamonu'da
İncelemelere, Amasya Milletvekili Ramiz Topal, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, İstanbul milletvekilleri Süleymen Çelebi, Ayşe Eser Danışoğlu, Sedef Küçük, Kadir Gökmen Öğüt ve İhsan Özkes, Samsun Milletvekili Ahmet İhsan Kalkavan, Tokat Milletvekili Orhan Düzgün ile Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk katılıyor.
Kadir Gökmen Öğüt 20.5.2013
Kadıköy'de 19 Mayıs'da Yine İki Ayrı Tören
Kadıköy Atatürk Anıtı'nda Kadıköy Belediyesi'nin sivil toplum kuruluşları ile birlikte organize ettiği törene CHP Kadıköy ilçe örgütü, MHP, Hepar, İşçi Partisi ile aralarında Atatürkçü Düşünce Derneği başta olmak üzere 34 sivil toplum kuruluşu çelenk sunmak için hazır bulundu. Anıta ilk çelengi Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk koydu. Daha sonra CHP Kadıköy İlçe Başkanlığı olmak üzere tüm katılımcılar sırayla çelenklerini koyarak alandakileri selamladılar. Çelenk koyma törenine CHP İstanbul Milletvekilleri Nur Serter, Kadir Gökmen Öğüt ile Akif Hamza Çebi'de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 16.5.2013
Meclis'te Renkli Trafik Eğitimi
"Direksiyon muhalefette" esprisi AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ise simülasyon aracından indikten sonra gülerek, araçta direksiyonda oturan CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'e, "Direksiyon muhalefete teslim edildiği an başımızın 360 derece döndüğünü bir kere daha burada test ederek görmüş olduk" diye espri yaptı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.5.2013
Uçurtmalar Tutuklu Gazeteciler İçin Gökyüzünde
Aralarında Odatv davası kapsamında tutuksuz yargılanan gazeteciler Nedim Şener, Barış Terkoğlu, Barış Pehlivan ile CHP milletvekilleri Melda Onur, Kadir Gökmen Öğüt'ün de bulunduğu grup Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önündeki meydanda toplandı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.5.2013
CHP, Olaylı 1 Mayıs İçin Suç Duyurusunda Bulundu
CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile CHP milletvekilleri Melda Onur ve Kadir Gökmen Öğüt'ün de aralarında bulunduğu bir grup CHP'li, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde toplandı.
Kadir Gökmen Öğüt 16.4.2013
NG Kütahya'dan Yepyeni Bir Showplaza
NG Kütahya'nın Ümraniye'deki iş ortağı Yeşilyurt Grup'un yeni showplazası 13 Nisan Cumartesi günü törenle hizmete açıldı. Türkiye'nin en büyük porselen ve seramik showplazalarından biri olan Yeşilyurt Grup'un açılış törenine NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'ın da aralarında bulunduğu isimler katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 13.4.2013
CHP'den Savcı Doğan Öz Cinayeti İçin Araştırma Komisyonu Talebi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, 12 Eylül öncesinde kontrgerilla ile ilgili soruşturma yaparken, 24 Mart 1978'de öldürülen Savcı Doğan Öz suikastının araştırılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM)...
Kadir Gökmen Öğüt 9.4.2013
Ataşehir'de "Memleket Havaları" Başladı
"Memleket Havaları" isimli programın ilki 07 Nisan'da "Erzurum" yöresi ile başladı. Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu Fuayesi'nde gerçekleştirilen etkinliğe Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, eşi Gamze Akkuş İlgezdi, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, CHP'li milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt ve Celal Dinçer, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 6.4.2013
Türkiye'de Çocuklara " Bakan" Yok
Son 7 yıldır çocuklarla ilgili hiçbir araştırma yapılmadığı gerçeği, geçtiğimiz kasım ayında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün soru önergesine verdiği yanıtla ortaya çıkmıştı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.4.2013
CHP'li Öğüt, Engellilere Fatura Kolaylığını Sordu
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, engelli vatandaşlara fatura kolaylığı sağlanması konusunda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
Kadir Gökmen Öğüt 27.3.2013
1chp Milletvekilleri, Suç Duyurusunda Bulundu
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin ve Bülent Tezcan, milletvekilleriyle birlikte Ankara Adliyesi'ne giderek yalan ve iftira içeren haber yayınladıkları iddia ettikleri gazeteler hakkında suç duyurusunda bulundu. Milletvekilleri Mehmet Ali Şeker, Kadir Gökmen Öğüt, Kazım Kurt, Ali Rıza Öztürk, Ali Özgündüz, Namık Havutça, Sena Kaleli, Tanju Özcan, Tufan Köse ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Doğan da suç duyurusunda hazır bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 23.3.2013
Polislerin Sorunları TBMM Gündeminde
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, polislerin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda dile getirdi.
Kadir Gökmen Öğüt 21.3.2013
CHP İstanbul Milletvekili Öğüt Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Karabük'te seçim çalışmalarını başlattıklarını bildirdi.
Kadir Gökmen Öğüt 21.3.2013
CHP'li Öğüt: "Nakit Paralar Avm'lere Gidiyor"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, nakit paranın büyük market ve AVM'lere gittiğini söyledi.
Kadir Gökmen Öğüt 21.3.2013
Öğüt'ten Esnaf Odaları ve Şoförler Odasına Ziyaret
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Safranbolu Esnaf Odaları Başkanlığı ve Şoförler Odası Başkanlığını ziyaret etti.
Kadir Gökmen Öğüt 21.3.2013
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Türkiye'de af çıkarılmaya çalışıldığını iddia etti.
Kadir Gökmen Öğüt 12.3.2013
Başkan Öz, Emekçi Kadınlar Günü'nde Balkan Derneği Kadınlarıyla Buluştu
Gecede, Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, eşi Feray Öz, CHP İstanbul Milletvekilli Kadir Gökmen Öğüt ile eşi, CHP İstanbul Milletvekili Celal Dinçer, Kartal Cemevi Başkanı İsmail Saçlı ve Kartal Belediye Başkan yardımcıları da yer aldı.
Kadir Gökmen Öğüt 2.3.2013
Chp'li Öğüt Nakliyecilerin Sorunlarını Meclis'e Taşıdı
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'a, 31 Mart 2013 tarihinde yürürlüğe girecek olan Araçların Yüklenmesine İlişkin Ölçü ve Usuller ile Tartı ve Boyut Ölçüm Toleransları Hakkında...
Kadir Gökmen Öğüt 28.2.2013
3 Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Gabriel ile Görüştü Kılıçdaroğlu, Alman...
Chp Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Sigmar Gabriel'le Ankara'da çalışma yemeğinde biraraya geldi. SPD Milletvekillerinin de katıldığı yemekte CHP Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran, Sencer Ayata, Perihan Sarı, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri Osman Korutürk, Kadir Gökmen Öğüt, CHP Parti Meclisi Üyesi Ercan Karakaş, CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü Ali Kılıç da hazır bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 28.2.2013
2 Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Gabriel ile Görüştü Kılıçdaroğlu, Alman...
Chp Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Sigmar Gabriel'le Ankara'da çalışma yemeğinde biraraya geldi. SPD Milletvekillerinin de katıldığı yemekte CHP Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran, Sencer Ayata, Perihan Sarı, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri Osman Korutürk, Kadir Gökmen Öğüt, CHP Parti Meclisi Üyesi Ercan Karakaş, CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü Ali Kılıç da hazır bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 28.2.2013
1 Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Gabriel ile Görüştü Kılıçdaroğlu, Alman...
Chp Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Sigmar Gabriel'le Ankara'da çalışma yemeğinde biraraya geldi. SPD Milletvekillerinin de katıldığı yemekte CHP Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran, Sencer Ayata, Perihan Sarı, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri Osman Korutürk, Kadir Gökmen Öğüt, CHP Parti Meclisi Üyesi Ercan Karakaş, CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü Ali Kılıç da hazır bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 28.2.2013
Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Gabriel ile Görüştü
CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Sigmar Gabriel'le Ankara'da çalışma yemeğinde biraraya geldi. SPD Milletvekillerinin de katıldığı yemekte CHP Genel Başkan Yardımcıları Umut Oran, Sencer Ayata, Perihan Sarı, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri Osman Korutürk, Kadir Gökmen Öğüt, CHP Parti Meclisi Üyesi Ercan Karakaş, CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü Ali Kılıç da hazır bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 27.2.2013
Kılıçdaroğlu ve Spd Genel Başkanı Gabriel Çalışma Yemeğinde Buluşacak
Çalışma yemeğinde Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra CHP Genel Başkan yardımcıları Umut Oran, Sencer Ayata, Perihan Sarı, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP milletvekilleri Osman Korutürk, Kadir Gökmen Öğüt, CHP Parti Meclisi Üyesi Ercan Karakaş, CHP Yurtdışı Örgütlenme Koordinatörü Ali Kılıç ve Genel Başkan Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan da hazır bulunacak.
Kadir Gökmen Öğüt 22.2.2013
Bağlarbaşı Spor Salonu Meclis Gündeminde
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, mülk sahibi Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün Spor Genel Müdürlüğü ile olan kira sözleşmesini yenilememesi nedeniyle yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan İstanbul Bağlarbaşı Spor Salonu'nu meclis...
Kadir Gökmen Öğüt 20.2.2013
İstanbul'daki Karslılar 'Kaz Gecesi'nde Buluştu
Serhat diyarı olarak anılan başta Kars olmak üzere Ardahan ve Iğdır illerinin mensubu olup İstanbul'da yaşayanların tanışma ve kaynaşmalarını sağlamak, bölgenin kültürünü yaşatmak, ve tanıtmak amacı ile kurulan, Kars ve Yöresi Sosyal Kültür Yardımlaşma Dayanışma Derneği (Kar-Der)'in düzenlediği "Geleneksel Kaz Gecesi" organizasyonu, Ümraniye Saloon Princess'te bölge halkı ve misafirlerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Yerel sanatçıların ve âşıkların da sahne aldığı geceye; CHP İstanbul milletvekili Celal Dinçer ve Kadir Gökmen Öğüt, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, yardımcısı Abdullah Der ve birim müdürleri, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, eski ilçe başkanı Kaya Uluyılmaz ve yöneticileri, AKP belediye meclis üyesi Şengül Karslı ve Ekrem Esmeray, yöreye ait köy derneklerinin başkanları ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda bölge halkı katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 14.2.2013
Sağlık Çalışanları Anayasa Mahkemesi'nde Khk Nöbetinde
TTB, TDB, SES, Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği, Türk Hemşireler Derneği'nin de aralarında bulunduğu sağlık örgütleri mensupları, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşların Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname'nin (KHK) iptal isteminin görüşüldüğü Anayasa Mahkemesi önünde oturma eylemi yapıyor. Yüksek Mahkeme önünde toplanan doktorlar ve sağlık çalışanlarına, KESK Başkanı Lami Özgen, TMMOB Başkanı Mehmet Soğancı, CHP Milletvekilleri Süleyman Çelebi, Kadir Gökmen Öğüt de destek verdi.
Kadir Gökmen Öğüt 12.2.2013
Kılıçdaroğlu Kendine Dört Danışman Atadı
Yeni atamalar Cumhuriyet Halk Partisi Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada ile açıklandı. CHP'den yapılan açıklamada sivil toplum örgütleri ve diğer meslek kuruluşlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap'ın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na görev alanında Kılıçdaroğlu'na yardımcı olmak üzere CHP Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş, Erzincan Milletvekili Muharrem Işık, İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ile İstanbul Milletvekili Haluk İyidoğan'ın danışman olarak atanmasını teklif ettiği bildirildi.
Kadir Gökmen Öğüt 11.2.2013
CHP'de 4 Milletvekili Genel Merkeze Atandı
CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Sivil Toplum Örgütleri ve Diğer Meslek Kuruluşları'ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan görev alanında kendisine yardımcı olmak üzere Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş, Erzincan Milletvekili Muharrem Işık, İstanbul Milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt ile Haluk İyidoğan'ın danışman olarak atanmasını istedi.
Kadir Gökmen Öğüt 11.2.2013
CHP'de 4 Yeni Danışman Milletvekili
CHP Basın Birimi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Sivil Toplum Örgütleri ve Diğer Meslek Kuruluşları'ndan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu-ndan, görev alanında kendisine yardımcı olmak üzere Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş, Erzincan Milletvekili Muharrem Işık, İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ile İstanbul Milletvekili Haluk İyidoğan'ın danışman olarak atanmasını istedi.
Kadir Gökmen Öğüt 11.2.2013
CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi."İstanbul'da CHP Olarak Mevcut Belediye Sayımızı Artıracağız...
Hamzaçebi, CHP genel başkan yardımcıları Şafak Pavey, Gürsel Tekin, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul milletvekilleri İhsan Özkes, Kadir Gökmen Öğüt, Ayşe Eser Danışoğlu ve CHP'li ilçe belediye başkanları ve ilçe teşkilatı yöneticilerinin katılımıyla, Kartal'daki Emex Otel'de düzenlenen CHP İstanbul 1.
Kadir Gökmen Öğüt 27.1.2013
Yaşa Takılan Emekliler Kadıköy'de Eylem Yaptı
1999 yılında çıkarılan yasadan etkilenerek emekli olamayan vatandaşlar, Kadıköy'de eylem yaptı. Ellerinde "Yap bir yasa kalmasın tasa", "Emeklilik hakkımız yoksa sandıklar boşta" şeklinde pankart taşıyan emeklilere CHP Milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Kadir Gökmen Öğüt de destek verdi.
Kadir Gökmen Öğüt 23.1.2013
CHP Milletvekili Öğüt'ten Cevap
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ve Milletvekili Osman Kahveci'nin kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi.
Kadir Gökmen Öğüt 21.1.2013
Kahveci'den CHP Milletvekiline Tepki
AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün Karabük hakkında soru önergesi vermesine tepki gösterdi.
Şu an buradasınız: Kadir Gökmen Öğüt Haberleri | Kadir Gökmen Öğüt Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Kadir Gökmen Öğüt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Gökmen Öğüt kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Sırdaş Polis' Projesi TBMM Gündeminde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.8.2020 00:37:26. #1.14#
title