Kadir Çöpdemir'in Gangnam Şakası - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Kadir Çöpdemir'in Gangnam Şakası

Sabah.com.tr - Haberler | Magazin
Kadir Çöpdemir'in Gangnam Şakası

'Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor' isimli program ilk bölümünde konukları ve sürprizleriyle çok konuşuldu.

Kadir Kadir Çöpdemir'in TRT 1'de başlayan 'Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor' isimli programı ilk bölümünde konukları ve sürprizleriyle çok konuşuldu.

SERTAB İNANAMADI

Çöpdemir'in ilk konukları Acun Ilıcalı, Sertab Erener ve Saba Tümer'di. Programın ilerleyen saatlerinde Güney Koreli şarkıcı PSY'ın bir benzeri 'Gangnam Style' şarkısını seslendirdi. Erener, Acun Ilıcalı'ya "Gerçekten geldi mi?" diye sormaktan kendini alamadı.

PROGRAMIN YAPIMCISI İBRAHİM TÜRKER

"Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor" yeni, genç, dinamik, özenle hazırlanmış, interaktif, komik, eğlenceli, neşeli, hoşsohbet, müzikle dolu, hatta deli dolu ama oturaklı bir sohbet programı...

Mahalle kültüründen kopmayan, samimi, içten, sıcak sohbetiyle muhabbet ehli Çöpdemir, sanat dünyasından ve hayatın içinden konuklarıyla gülümsüyor, gülümsetiyor.

Ekranda komediyi şekillendiren, birçok TV projesinde istikrarlı başarıyı yakalamış bir yapım-yönetim ekibini de arkasına alan Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor, bir NRG YAPIM prodüksiyonu. Bu kocaman ekibin arkasında programın yapımcıları İbrahim Türker ve Aykut Gürel var.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Sabah.com.tr - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title