KADİR ALBAYRAK HABERLERİ

Kadir Albayrak haber, Kadir Albayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Albayrak - 09.10.2020
Belediye Başkanı Albayrak, hortumun yaşandığı Marmaraereğlisi ilçesini ziyaret etti
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, şiddetli yağmur, fırtına ve hortum nedeniyle zarar gören Marmaraereğlisi ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Kadir Albayrak - 01.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, vatandaşların yeni meslekler, beceriler ve hobiler edinmelerini sağlamak amacıyla TEMEK kurslarını hayata geçirdiklerini ifade etti.
Kadir Albayrak - 30.09.2020
Tekirdağ'da tarihi eserler afetlerde zarar görmemesi için sabitleniyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyüşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bu çalışmayla müzede bulunan tarihi eserlerin farklı sabitleme yöntemleriyle güvence altına alındığını belirtti.
Kadir Albayrak - 29.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, çalışmaları yerinde inceledi.
Kadir Albayrak - 26.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, tamamlanan yolların şehre ve vatandaşlara hayırlı olmasını temennisinde bulundu.
Kadir Albayrak - 25.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Açıklamada ifadelerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, vatandaşların sağlığı ve huzurunun kendileri için öncelikli bir konu olduğunu belirterek, kışlak ile mücadele çalışmalarına başlayacaklarını bildirdi.
Kadir Albayrak - 23.09.2020
Tekirdağ'da atık su arıtma tesisi projesi ihalesi ekimde yapılacak
Hazırlanan "Kumbağ Tm2 - Altınova Tm12 Arası Terfi Hattı" projesinin İller Bankası A.Ş. Genel Müdürlüğünce onaylandığı ve inşaatı için kredi finansmanı sağlandığı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bu proje ile Kumbağ Mahallesi'nde yer alan mevcut TM-2 terfi merkezi ile Altınova Mahallesi TM-12 terfi merkezi arasında ek terfi merkezi ile yaklaşık 8.500 metre ø 630 mm HDPE atıksu terfi hattı olarak yapılacak. Proje sayesinde Altınova Terfi Merkezi'ne gelen atık suyun Süleymanpaşa ilçe merkezinde yer alan Batı Atıksu İleri Biyolojik Arıtma Tesisine ulaştırılması hedefleniyor." Açıklamada ifadelerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yaz aylarında büyük bir artış gösteren nüfusun ihtiyacını karşılamak ve atık suların arıtılarak deşarjının sağlanması için önemli bir projeyi hayata geçirmeye hazırlandıklarını belirtti.
Kadir Albayrak - 22.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Kürümoğlu, birlik olarak eğitim faaliyetlerine devam edeceklerini aktararak, sağladığı desteklerden dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Trakya Belediyeler Birliği Başkanı Kadir Albayrak'a teşekkür etti.
Kadir Albayrak - 19.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak'tan Şarköy ilçesine ziyaret Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe programları kapsamında Şarköy ilçesini ziyaret ederek bir dizi görüşme ve toplantı gerçekleştirdi.
Kadir Albayrak - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, Vali Aziz Yıldırım, AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şahin Yenilmez, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.
Kadir Albayrak - 17.09.2020
TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov, Tekirdağ'da ziyaretlerde bulundu
Genel Sekreteri Kaseinov, Tekirdağ ziyareti kapsamında Vali Aziz Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof.
Kadir Albayrak - 17.09.2020
Türkiye'de hiçbir yerde olmayan üzümler bu şenlikte sergilendi
Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde düzenlenen Bağbozumu Şenliği'ne Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Mehmet Ali Kiracı, diğer kurum müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Kadir Albayrak - 16.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu ilçesini ziyaret ederek belediye tarafından yaptırılan, yapımı devam eden ve planlanan çalışmaları inceledi.
Kadir Albayrak - 14.09.2020
Tekirdağ'da "Ahilik Haftası" kutlandı
Törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kurum müdürleri, parti temsilcileri ve esnaf da katıldı.
Kadir Albayrak - 14.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Açıklamada ifadelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, hastanenin hasta kabulüne başlamadan yol yapımını tamamlamayı hedeflediklerini aktararak, "Vatandaşlarımız, tamamlanacak olan yol ağı ile hastaneye modern ve rahat bir şekilde ulaşım sağlayacaklar.
Kadir Albayrak - 12.09.2020
Tekirdağ'daki tarihi yapılar restore edilecek
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ'ın medeniyetler kenti olduğu bilinciyle bugüne ulaşan kültür varlıklarını yarınlara kazandırmaya devam ettiklerini belirtti.
Kadir Albayrak - 12.09.2020
Başkan Yüksel'den pozitif vaka açıklaması: "Tüm vatandaşlarımızdan anlayış bekliyorum"
Yüksel, sosyal medya hesaplarından yayınladığı görüntülü açıklamada konuya şu sözlerle açıklık getirdi: "Önceki gün basın mensubu arkadaşlarımız konu ile ilgili haber yaparak vatandaşlarımızı bilgilendirdiler ancak ben de belediyemizde gerçekleşen durumla ilgili bir açıklama yapma gereği duydum. Zabıta Müdürlüğümüzden bir çalışma arkadaşımızda tespit edilen Korona virüsü nedeniyle; bu müdürlüğümüzde çalışan ve Covid-19 hastalığına yakalanan personelimizle temas etmiş olma ihtimali bulunan 41 çalışma arkadaşımız hakkında tedbir amaçlı karantina uygulaması kararı verildi. Personelimiz derhal evlerine gönderildi. Bu süreçte Zabıta hizmetlerimizde ufak tefek aksamalar olabilir. Böyle bir aksama yaşanmaması için Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve Zabıta Daire Başkanımız, Süleymanpaşa'da Zabıta hizmetlerimizin aksamaması için destek olacaklarını ilettiler ve bugün itibariyle arkadaşlarımız destek için geldiler.
Kadir Albayrak - 09.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü İbrahim İçöz, DSİ Bölge Müdürü Erdinç Kuran ve ilgili müdürler katıldı.
Kadir Albayrak - 05.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Başkan Albayrak balıkçıları ziyaret etti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, balıkçıları ziyaret etti.
Kadir Albayrak - 03.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray ilçesinde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.
Kadir Albayrak - 02.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Başkan Albayrak, Başkan Yüksel ile bir araya geldi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ziyaret programları çerçevesinde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile de bir araya geldi.
Kadir Albayrak - 02.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Zabıta Haftası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kadir Albayrak - 29.08.2020
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kutlama mesajı yayımladı.
Kadir Albayrak - 29.08.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Yol çalışmalarını yerinde inceleyen ve yetkililerden çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, şehir hastanesinin hasta kabulüne başlamadan yolların tamamlanacağını belirtti.
Kadir Albayrak - 27.08.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Başkan Albayrak muhtarlarla bir araya geldi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesinde görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kadir Albayrak Haberleri | Kadir Albayrak Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Kadir Albayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Albayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.08.2021 21:40:37. #1.13#

title