KADİR ALBAYRAK HABERLERİ

Kadir Albayrak haber, Kadir Albayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Albayrak - 29.12.2020
TRAKYAKA toplantısı Tekirdağ'da yapıldı
Tekirdağ Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, yılın son yönetim kurulu toplantısı, TREDAŞ Bölge Müdürlüğünde Vali Aziz Yıldırım, Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla yapıldı.
Kadir Albayrak - 29.12.2020
Malkara'nın yeni içme suyu şebeke hattı devreye alındı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, projenin üçüncü etabını ocakta tamamlanmayı planladıklarını bildirdi.
Kadir Albayrak - 22.12.2020
Son dakika! Tekirdağ'da toplu taşıma esnafına gelir desteği ödemeleri başladı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, toplu taşıma esnafının yanında olduklarını bildirdi.
Kadir Albayrak - 21.12.2020
"Vatan ve hürriyet şairi" Namık Kemal'in 180. yıl dönümü
Süleymanpaşa ilçesindeki Tuğlalı Park'ta Namık Kemal Anıtı önünde düzenlenen etkinlikte, Vali Aziz Yıldırım, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şahin Yenilmez, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Kadir Albayrak - 19.12.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kızılpınar Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezi'nde kurulan "EBA Destek Ünitelerini" ziyaret etti.
Kadir Albayrak - 07.12.2020
Son dakika haberi | Tekirdağ'da karantinada olan vatandaşlara "gıda ve hijyen destek paketi" dağıtılacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, tüm dünya gibi Türkiye'nin de salgın nedeniyle zor günler geçirdiğini belirtti.
Kadir Albayrak - 25.11.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 17 adet olarak planlanan hayvan içme suyu göletlerinin 21 adet ile tamamlandığını ve hayvancılığı ve mera alanlarını geliştirme konusunda üreticilerin yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.
Kadir Albayrak - 25.11.2020
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kadir Albayrak - 24.11.2020
Tekirdağ'da hijyen denetimi ve dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, vatandaşların sağlığı için çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü bildirdi.
Kadir Albayrak - 23.11.2020
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak'tan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
???????Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kadir Albayrak - 20.11.2020
Son dakika... İzmir'deki depremde arama kurtarma çalışmalarına katılan Tekirdağ ekibine plaket verildi
Törende, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tarafından, itfaiye erlerinin birer maaş ikramiye ile ödüllendirileceği müjdesi verildi.
Kadir Albayrak - 19.11.2020
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine birincilik ödülü
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, insan odaklı anlayışla hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti.
Kadir Albayrak - 17.11.2020
Şarköy'ün kurtuluş yıl dönümünde Atatürk silüeti açılışı yapıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, törende yaptığı konuşmada, Atatürk silüetini kentin diğer ilçelerine de yapacaklarını bildirdi.
Kadir Albayrak - 17.11.2020
Şarköy'ün düşman işgalinden kurtuluşun 98. yıl dönümü
Var, konuşmasında, 17 Kasım'ın Şarköy için inancın, kararlılığın, azmin, birlik ve beraberliğin, bağımsızlık yolunda kenetlenmenin tarihi olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Halkımız, vatanın bölünmez bütünlüğü için, özgürce yaşayabilmesi için canını hiçe sayarak işgal kuvvetlerine karşı destansı bir mücadele vermiştir. Her karışı şehit kanlarıyla sulanan bu güzel vatanı korumak ve Atatürk'ün mirasına sahip çıkmak bizlere düşen en önemli görevdir. Yurtsever halkımız var olduğu sürece Ata'mızın en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." Öğrencilerin şiir okuduğu törene Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Kaymakam Şenol Kaya da katıldı.
Kadir Albayrak - 14.11.2020
Malkara'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü
Törene Tekirdağ CHP milletvekilleri Candan Yüceer, İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve diğer protokol üyeleri ile öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Kadir Albayrak - 13.11.2020
Erdoğan, İsmail Fehmi Cumalıoğlu Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin açılış töreninde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve hastaneye adı verilen İsmail Fehmi Cumalıoğlu'nun yakınları ile açılış kurdelesini kesti.
Kadir Albayrak - 10.11.2020
Çorlu'da "Atatürk Evi" törenle açıldı
Törene Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, 5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Tevfik Algan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu katıldı.
Kadir Albayrak - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 82.
Kadir Albayrak - 07.11.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları ve İl Sağlık Müdürü Ali Cengiz Kalkan da katıldı.
Kadir Albayrak - 06.11.2020
Bakan Varank, Tekirdağ'da elyaf fabrikası açılışında konuştu: (2)
"13 milyon liralık bir kaynağı bölgeye aktarıyoruz" Varank, orta vadeli hedeflerinin ise burada 20 bin kişiye eğitim verilmesi olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti: "6 milyon liralık bu yatırımın 2021'in ilk yarısında faaliyete geçmesini planlıyoruz. KOBİ'lerin enerji verimliğini güçlendirecek bir projemiz de olacak. Bu kapsamda önümüzdeki 3 yıllık süreçte, Trakya Bölgesi'ndeki 350 KOBİ'nin enerji verimliliğini iyileştirip, rekabetçiliklerini artırmayı hedefliyoruz. Gençlerin ve kadınların istihdama katılımını çok önemsiyoruz. Bu sene başlattığımız Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı'yla 13 milyon liralık bir kaynağı bölgeye aktarıyoruz. Seracılık ve kırsal kalkınma projelerinde kullanılacak bu kaynak 365 dezavantajlı kadın ve gencimizin istihdamına vesile olacak. Yine, Trakya'nın tarımsal kabiliyetlerini zenginleştirmek üzere Milli Hibrit Tohum Geliştirme Projesi'ni başlattık. Bölgede faaliyet gösteren tohum firmalarıyla Namık Kemal Üniversitesini bir araya getirdik. Ortak bir şirket kuruldu. Ar-Ge çalışmalarına hız verildi. 13 milyon liralık yatırımla bölgenin, tohum ıslahı ve ticarileştirilmesi alanında önemli bir merkez haline gelmesini sağlayacağız." Açılış törenine Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Abdullah Nejat Koçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu da katıldı.
Kadir Albayrak - 05.11.2020
Tekirdağ'da Mera Islahı Projesi'nde üreticilere 32 bin ton kaba yem dağıtıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, törende yaptığı konuşmada, kentin tarım potansiyelinin yüksek olduğunu belirtti.
Kadir Albayrak - 05.11.2020
Tekirdağ sahili "Dolgu Alan 3. Etap Projesi" ile yeni çehresine kavuşacak
Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, proje çalışmalarının başlayacağı Özgürlük Parkı ve Eski Lunapark alanında incelemelerde bulunarak yetkili personelden bilgi aldı.
Kadir Albayrak - 05.11.2020
Depremin vurduğu İzmir'den dönen Tekirdağ arama kurtarma ekibi alkışlarla karşılandı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, depremden etkilenen vatandaşlara "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.
Kadir Albayrak - 04.11.2020
Tekirdağ'ın tarihi yapıları restore ediliyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bugüne kadar birçok kültürel yapıyı restore ederek hizmete sunduklarını belirtti.
Kadir Albayrak - 02.11.2020
Tekirdağ'dan depremzedelere çamaşır makinesi yardımı
İzmir'de meydana gelen depremin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, çadırlarda kalan depremzedelerin kullanımı için 30 çamaşır makinesi ile 10 kurutma makinesi yardımında bulundu. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı  Kadir Albayrak, "Depremi ilk duyduğumuz andan itibaren, itfaiye daire başkanlığımıza hemen talimat verdik.
Kadir Albayrak - 01.11.2020
Çorlu'nun kurtuluşunun 98. yıl dönümü
Törene, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, 5. Kolordu ve Garnizon Komutanı Tevfik Algan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yiğiter, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Kadir Albayrak - 31.10.2020
Türkiye İzmir için tek yürek
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından oluşturulan donanımlı bir ekibin bölgeye gönderildiğini belirtti.
Kadir Albayrak - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Bu ülkede yaşayan herkes hürdür ve eşittir. Cumhuriyetimiz; 97'nci yılında milletimizin sahip olduğu vatan, millet ve bayrak sevgisi insan haklarına saygı ve adalet gibi köklü devlet gelenekleri ve her geçen gün güçlenen ekonomisi ve insan kaynakları, teknolojik yenilikleri sürekli özümseyen ve adapte olan sanayi altyapısı, bilimsel düşüncenin sürekli geliştiği akademik kurumları ve dosta güven düşmana korku veren milli ordusuyla geleceğe güvenle bakmaktadır." Törene AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Büyükşehir Belediye Kadir Albayrak, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şahin Yenilmez, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Kadir Albayrak - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, kahraman şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve minnetle anıyor, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyorum." Başkan Albayrak'ın mesajı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Kadir Albayrak - 20.10.2020
Trakya Belediyeler Birliğince bilim kurulu oluşturuldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen birlik başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, oluşturulan bilim kuruluyla yerel yönetimlerin hizmet kalitesine bölgedeki en önemli katkılardan birini sağladıklarını belirtti.
Kadir Albayrak - 19.10.2020
Tekirdağ'da Muhtarlar Günü dolayısıyla tören düzenlendi
Törene, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzunlar ve muhtarlar katıldı.
Kadir Albayrak - 15.10.2020
Tekirdağ'da Kovid-19'dan etkilenen toplu taşıma esnafına destek verilecek
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, belediye olarak toplu taşıma esnafının yanında olduklarını belirtti.
Kadir Albayrak - 13.10.2020
Tekirdağ Şehir Hastanesi yolları büyük oranda tamamlandı
Ekiplerce yürütülen çalışmalarda 3 bin 800 metre yol yapıldığı, yol yapım bedelinin 4,7 milyon lira olduğu belirtilen açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bağlantı yollarının tamamlanması konusunda ekiplerin özverili bir çalışma gerçekleştirdiklerini aktardı.
Kadir Albayrak - 13.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, proje ile Soylu Mahallesinin su sorununun kalmayacağını belirtti.
Kadir Albayrak - 13.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa'da uzun yıllardır ihtiyaç duyulan yeni, büyük ve modern Sebze ve Meyve Toptancı halini hizmete sunduklarını, sebze ve meyvelerin sağlıklı ve güvenli koşullarda depolanması ve ekonomik koşullarda piyasaya sürülmesinin hem esnafın hem de vatandaşın yüzünü güldürdüğünü ifade etti.
Kadir Albayrak - 09.10.2020
Son dakika haberi: Veysel Eroğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak'ı ziyaret etti
Son dakika haberi... Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kadir Albayrak Haberleri | Kadir Albayrak Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Kadir Albayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Albayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara'da vefat eden Uzman Çavuş Tufan Sayacı, Tekirdağ'da toprağa verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.08.2021 20:09:20. #1.13#

title