KADİR ALBAYRAK HABERLERİ

Kadir Albayrak haber, Kadir Albayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Albayrak - 18.05.2021
Tekirdağ'da yol yapım çalışmaları devam ediyor
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Kapaklı İlçesinde beton yol yapım çalışması tamamlanan Erbay Caddesi'nin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.
Kadir Albayrak - 29.04.2021
EDİRNE/KIRKLARELİ - 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Trakya'da kutlandı
Trakya'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak kutlandı. 1 Mayıs'ın "Tam kapanma" sürecine denk gelmesinden dolayı Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da bugün kutlama programı düzenlendi. Edirne'de, Saraçlar Caddesi'nde toplanan TÜRK İŞ, DİSK, KESK, Birleşik Kamu-İş, TMMOB ve TTB üyeleri bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Emek ve meslek örgütleri adına açıklama yapan Birleşik Kamu-İş üyesi Benay Gürsel, Kovid-19 sürecinde işçilere ve çalışanlara destek olunması gerektiğini söyledi. Salgın sürecinden etkilendiklerini belirten Gürsel, "Çalışırken hastalanan emekçiler için Kovid-19 iş kazası ve meslek hastalığı olarak kabul edilsin. İşsizliğe karşı kamu istihdamı artırılsın, hukuksuz biçimde işten çıkarılan kamu emekçileri işlerine iade edilsin, çalışma süreleri azaltılsın." dedi. Kırklareli Kırklareli'nde Emek Platformu tarafından Kültür Anıt Parkı'nda gerçekleştirilen etkinliğe, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ile platform üyesi ve sendika temsilcileri katıldı. Grup üyeleri, "umut yan yana" ve "yaşasın 1 Mayıs" pankartları açarak, slogan attı. DİSK Trakya Şube Saymanı Barış Güne, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin dört bir yanında 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için yan yana olduklarını söyledi. 1 Mayıs'ta emekçilerin umutlarını ifade ettiklerini aktaran Güne, umutların büyümesi, sağlıklı, güvenceli ve insanca yaşama hakları için mücadele verdiklerini kaydetti. -Tekirdağ DİSK Tekirdağ Şubesi Genel Sekreteri Burak Ersin, Hasan Ali Yücel Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, salgın sürecinde çalışanlara daha çok destek olunması gerektiğini dile getirdi. Etkinliğe, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile sendika temsilcileri katıldı.
Kadir Albayrak - 25.04.2021
Tekirdağ'da ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepkiler
ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesini, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kınadı.
Kadir Albayrak - 27.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,, inşaat çalışmalarının devam ettiği istasyonda incelemelerde bulunarak, şantiyede görevli teknik personelden bilgi aldı.
Kadir Albayrak - 24.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Tekirdağ Şubesi'ni ziyaret etti.
Kadir Albayrak - 18.03.2021
Son dakika haber: 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
Törene, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Garnizon Komutanı Piyade Albay Şahin Yenilmez ve kurum müdürleri katıldı.
Kadir Albayrak - 14.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da vatandaşların sağlığı için çalışmaları aralıksız sürdüreceklerini ifade ederek, alınan önemler ve uygulanan tedbirler sayesinde salgından korunulacağını söyledi.
Kadir Albayrak - 11.03.2021
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su Ürünleri Toptancı Hali açıldı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak açılış töreninde yaptığı konuşmada, Tekirdağ'a çok güzel bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Kadir Albayrak - 10.03.2021
Tekirdağ Valisi Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak Miraç Kandili mesajı yayımladı
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kadir Albayrak - 08.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kadir Albayrak - 28.02.2021
Tekirdağ'da "Mera İyileştirme ve Yönetimi Projesi" 126 mahallede uygulandı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Süleymanpaşa ilçesinin Otmanlı ile Malkara ilçesinin Gönence, Hereke ve Sağlamtaş mahallelerinde yapılan gübre dağıtım etkinliğine, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hasan Bayram, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Kadir Albayrak - 26.02.2021
Tekirdağ'da restore edilen 600 yıllık Güzelköy Camisi gelecek ay ibadete açılacak
Ziyarete Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Şarköy Kaymakamı Şenol Kaya, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç ve Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var da katıldı.
Kadir Albayrak - 24.02.2021
TBMM Başkanı Şentop'un kabulü
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'ı kabul etti.
Kadir Albayrak - 24.02.2021
Son dakika haberi... GÜNDEM / 24 Şubat 2021
(TBMM/12.00/Ankara/13.30/İstanbul/17.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı kabul edecek.
Kadir Albayrak - 23.02.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Şubat 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı kabul edecek.
Kadir Albayrak - 19.02.2021
Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi Matis'den Tekirdağ Valisi Yıldırım'a ziyaret
Daha sonra Büyükelçi Matis, Rakoczi Müzesi'nde düzenlenen törende Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a Macaristan Liyakat Nişanı'nı takdim etti.
Kadir Albayrak - 16.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel'i ziyaret etti.
Kadir Albayrak - 06.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Kadir Albayrak - 04.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da katıldı.
Kadir Albayrak - 30.01.2021
Tekirdağ'da belediye başkanları basın mensuplarıyla bir araya geldi
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, kentte yapılan çalışmaları basın mensuplarıyla paylaştı.
Kadir Albayrak - 21.01.2021
Tekirdağ'da belediyeden iş yerini kapatan esnafa 2 bin lira destek
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, salgına karşı etkin bir şekilde mücadele ederken vatandaşların yanında olmaya devam ettiklerini belirtti.
Kadir Albayrak - 18.01.2021
Trakya Belediyeler Birliğinden üye belediyelere "AB projeleri rehberliği" yapılacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Trakya Belediyeler Birliği ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, salgın dolayısıyla çalışmalarına kısıtlamalı devam ettiklerini bildirdi.
Kadir Albayrak - 14.01.2021
Belediye Başkanı Albayrak, yağmur ve fırtınada zarar gören Şarköy ilçesinde incelemelerde bulundu
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, şiddetli yağmur ve fırtınada zarar gören Şarköy ilçesinde incelemelerde bulundu.
Kadir Albayrak - 12.01.2021
Ankara'da vefat eden Uzman Çavuş Tufan Sayacı, Tekirdağ'da toprağa verildi
Cenaze törenine Sayacı'nın ailesi, yakınları, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Kadir Albayrak - 12.01.2021
Tekirdağ'ın kültürel geçmişi "Miras Atölyesi"yle gün yüzüne çıkacak
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin arasında imzalanan proje ile kentin kültürel değerlerinin ön plana çıkarılması amaçlanıyor.
Kadir Albayrak - 12.01.2021
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak, yağış sonrası incelemelerde bulundu
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kent genelinde etkili olan yağış sonrası incelemelerde bulundu.
Kadir Albayrak - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kadir Albayrak Haberleri | Kadir Albayrak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Kadir Albayrak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Albayrak kimdir, hayatı ve biyografisi. Medlog Gemicilik Türkiye'nin en büyük konteyner gemisi MED AYDIN'ı filosuna kattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 18:50:24. #1.15#

title