Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi'nde mücadele eden Adana Botaş, Samsun Basketbol maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Adana Botaş, Samsun Basketbol maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Çalışmalarını Baş Antrenör Olcay Orak yönetiminde sürdüren Adana Botaş, sabah salonda ağırlık çalıştı. Ağırlık çalışmasında sporcular Samsun Basketbol karşılaşması öncesinde güç depoladı. Günün ikinci idmanında Olcay Orak oyunculara Samsun Basketbol karşılaşmasının taktik çalışmasını yaptırdı. Antrenman öncesinde oyuncularıyla kısa bir toplantı yapan Olcay Orak, öğrencilerine Samsun Basketbol karşılaşmasının önemine değindi.

Ceyhan Belediye karşılaşmasının geride kaldığını belirten Orak, "Ceyhan Belediyesi maçının bir kaza olduğunu düşünüyoruz. Takım olarak iyi oyunculardan kurulu bir takımız. Samsun Basketbolu deplasmanda mağlup ederek yeniden bir çıkış yakalayacağız" dedi.

Adana Botaş'ın genç oyuncusu Gamze Takmaz, "Takım olarak çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Çift İdmanlarla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Hafta sonu deplasmanda Samsun Basketbol'u mağlup edeceğimize inanıyorum.

Ceyhan Belediye maçında yaptığımız hataları bir daha yapmayacağımızı düşünüyorum. Ligde Samsun Basketbol ve "EuroCup" da Dynamo Kursk karşılaşmalarından galip gelerek yeniden bir seri yakalamak istiyoruz" diye konuştu. - ADANA