Kadına Şiddet Haberleri

Kadına Şiddet haber, Kadına Şiddet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadına Şiddet - 23.06.2021
4. Yargı Paketi TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi
Kadına şiddetle mücadele Kadına karşı şiddet eylemleriyle daha etkin mücadele edilmesi ve caydırıcılığın sağlanması amacıyla eşe karşı işlenen "kasten öldürme", "kasten yaralama", "eziyet" ve "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarında kabul edilen cezayı artırıcı nedenler, boşanılan eşi de kapsayacak.
Kadına Şiddet - 23.06.2021
3.500 ASDEP personeli, kadına yönelik şiddetle mücadelede aktif görev alacak
Kadına şiddetle mücadeleye erkeklerin katılımı sağlanacak * Şiddetin önlenmesinde erkek katılımını sağlamak için çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere tüm yaş grubundan erkeklere yönelik bilinçlendirme ve farkındalık artırma çalışmaları yapılacak.
Kadına Şiddet - 22.06.2021
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Araştırılması Komisyonu toplandı
TRT'deki yayın strateji merkezinin çalışması hakkında bilgi veren Eren, şunları kaydetti: "Türk toplumunun ihtiyaçlarını tespit etmek için kurduğumuz bu merkez, bünyesinde istihdam ettiği uzmanlarla ihtiyaç duyulan alanlarda özel raporlar hazırlıyor. Raporları hazırlarken tamamen verilere dayanıyoruz, alanında uzman akademisyenlerle, sivil toplum kuruluşları veya kamuda bu alanda yatırım ve araştırma yapmış kurumlarla birlikte çalışıyoruz. Son raporumuzdan birisi de 'kadın tema raporumuz' idi. Kadın ve kadına şiddet teması üzerinde raporlar hazırlayan TRT, bu raporlardan elde ettiği verileri de yapımcı ve yaratıcı ekiplerle paylaşıyor.
Kadına Şiddet - 18.06.2021
4. Yargı Paketi TBMM'ye sunuldu
Kadına şiddetle mücadele Kadına karşı şiddet eylemleriyle daha etkin mücadele edilmesi ve caydırıcılığın sağlanması amacıyla, eşe karşı işlenen "kasten öldürme", "kasten yaralama", "eziyet" ve "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarında kabul edilen cezayı artırıcı nedenler, boşandığı eşi de kapsayacak.
Kadına Şiddet - 17.06.2021
TÜSİAD Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'ne geri dönmesini istediklerini ve beklediklerini ifade eden Kaslowski, "Kolluk kuvvetleri ve yargıdan beklentimiz, kadına şiddeti engelleme konusunda en güçlü duruşu ve uygulamaları göstermeleridir.
Kadına Şiddet - 17.06.2021
Barışmaya yanaşmayan eşini, kayınvalidesini ve yengesini vuran Süleyman Kiraz hakim karşısına çıktı
Esenler'de barışmaya yanaşmayan eşini aynı evde bulunan kayınvalidesini ve yengesini silahla vuran Süleyman Kiraz hakim karşısına çıktı.
Kadına Şiddet - 17.06.2021
Kadına Şiddetin Sebeplerinin Araştırılması Komisyonu medyanın temsilcilerini ağırladı
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, "Şiddeti özendirici yayınlanan için bir; 6112 sayılı kanun çocuk ve gençlerin fiziksel gelişimi vücut gelişimi aykırı yayın için 616;
Kadına Şiddet - 16.06.2021
RTÜK Başkanı Şahin: Kadına şiddet konusunda 1842 müeyyide uygulandı
RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadele edilmesi, kadın istismarının önlenmesi, küçük yaşlardan itibaren çocuk ve gençlerde farkındalık sağlanması, cinsiyet temelli ayrımcılık ve kadına yönelik baskılarla mücadele...
Kadına Şiddet - 11.06.2021
Kuaföre saldırı olayında gelin ve damat tarafı ilk kez konuştu
Gaziantep'te kuaföre saldırdığı iddia edilen gelin tarafı konuştu.
Kadına Şiddet - 03.06.2021
Kadına Şiddetin Sebeplerinin Araştırılması Komisyonu, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ı ağırladı
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, "2002 yılında 96 olan kadın öğretim üyesi sayısı, 2014-2015'te 446'ya fırladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kadına Şiddet Haberleri | Kadına Şiddet Haber - Haberler - Sayfa 9 - Kadına Şiddet haberleri, son dakika kadına şiddet haber ve gelişmeleri burada. Eski kocasının saldırısına uğrayan kadın, dehşet anlarını anlattı: Önce boğazımı kesmek istedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 17:12:59. #1.16#

title