Kadın İzleyicinin, Nihat Hatipoğlu'na 3 Harflilerle İlgili Sorusu Tüyler Ürpertti

Kadın İzleyicinin, Nihat Hatipoğlu'na 3 Harflilerle İlgili Sorusu Tüyler Ürpertti

İsmini vermek istemeyen kadın izleyicinin "Eşim işe gittikten sonra evin içinde eşim kılığında birilerini görüyorum" şeklindeki sorusu ekran başındakileri ürpertti.

ATV ekranlarında yayınlanan "Kur'an ve Sünnet" programında izleyici ile buluşan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'na yönlendirilen bir soru ekran başındakileri tüylerini ürpertti.

"EŞİM İŞE GİTTİĞİNDE..."

Programa telefonla bağlanan kadın izleyici, "Hocam sabahları eşim işe gittikten sonra evin içinde eşim kılığında birkaç kişi gördüm. Besmele çektiğimde gidiyor. Neden olabilir?" şeklinde bir soru yöneltti.

"DURUP DURURKEN YAKIN TEMASA GİRMEZLER"

Bu soru karşısında şaşırdığı gözlenen Hatipoğlu, ismini vermek istemeyen izleyicinin sorusuna "Uyku halinde olabilir şeylerdir. uyku dışında da o halin devamı olabilir. Görünen varlıklar dışında görünmeyen varlıkların olduğunu da inanıyoruz. Cin Suresi var. Onlar durup dururken insanlarla yakın temasa girmezler. Onları hayal dünyanızdan çıkartın. Onların da iman edenleri var, etmeyenleri var. Onların kendi alemleri var. Bizimle meşgul olmazlar. Allah'a sığının onların şerrinden" şeklinde yanıt verdi.

YORUMLAR (167)

 • İNSAF:
  Aynısını ben hamileyken yaşamıştım ve çocuğu düşürmek istiyo seni kıskanıyo demişlerdi dualar okuttuk hiç korkmadığım için bişey olmadı
 • ONLAR DEMİŞKİ:
  ''En çok sevdikleri şeyler gibi görüneceğim ama olmayacağım. Kendileri için iyi, doğru, güzel ve sevgili olduğuna inandıkları şey sanarak bana gelecekler ve o istediklerine ulaşamadıkları için şükür edemeyecekler. '' Tüm kitaplar bunu anlatıyorsa okumak elzem. Sure okuduğunda oluyorsa demek ki yöntem yanlış.
 • ZEYNEL ÖZMEN:
  HOCA PARA ALIYOR DİYENLER ADAM SADECE BU İŞİ YAPIYOR ADAM TAŞMI YESİN...
  ADIMI YAZDIM: alsın 10 bın 15 bın tamam 600 bın ne manyak manyak konusmayın be ayrıca cogu ınsanın tek ısı var bız 10 ıste calısmıyoz heralde aldıgımız asgarı ucret sukrede sukrede aclıktan nefesımız kokuyo hergun aynı seyı anlatıyo aldıgı parayı hak ettıgı tek yer o sacma sapan sorularla karsılasması
 • BEYİNSİZLER:
  İlim adamlarını eleştirmek ancak ilimsizlerin işidir.Ha bi ilim olduğu önemli değil.Ilim öğrenmek ve ilmi kuşaklara aktarabilmek her yiğidin kârı değildir.Ve herşeyin bir karşılığı vardır.Insanlar ilim için ömrünü veriyorlar ve karşılığını da almaları gayet normaldir. Laf ile peynir gemisi yürümez.
 • HOCA:
  nihatcim senin yorumlarini seviyorum, birinde demistin ki, Allah fakirleri sever Resülüde severdi ve fakirleri sevin diye biz ümmetine tavsiye etti demistin ya iste o andan sonra bende senin yorumlarini cok sevdim. . . ula yavrum sen fakir ol Allah da Resülüde sahabeside hepsi seni cok sevsin lan hatta bizlerin yerinede seni sevsin sen mali mülkü ver fakirlere neticede seni cok sevecekler simdiki halinle seni sevmiyor olabilirler hem sonra fakire el uzatanida severler demistin,
 • EREN:
  Öncelikle geçmiş olsun. Psikolojik bazı rahatsızlıklarda olmayan nesne canlı varlık görebiliyor kişiler ve başkasına ısrarla desede tabiki diğer şahıslar göremiyorlar diğer etken kişinin evinde huzursuz olması mutsuz olması sürekli varlıkları görmesi bilinç altına yerleşmiş kötü bir anı korku şiddettentende kaynaklanıyor olabilir bu gibi durumlar yoksa mutlak suretle kanakıtılmalı evde kuran okutulmalı.
 • İSMİNİ VERMEK İSTEMEYEN YORUMCU ;):
  Reyting ile paranın bağlantısını düşünün... ATV yapımcıları is comming
 • JP:
  Hoca hoca çok para harammı
  NASRETTİN HOCA: Nasıl kullandığına bağlı evladım. Rulo şeklinde kullanıyorsan caizdir. Fakat şişelere doldurup şişeyle kullanıyorsan iki kat caizdir. Fakat yardım amaçlı kullanıyorsan katli sana göre değil bu işler sen en iyisi yolunu düzelt gardaş. Bırak hacıyla hocayla uğraşmayı.
 • ISİMSİZ:
  Bu adamı kiskanicak kadar alçalmış insanlar inancınız yoksa burda yeriniz yok herkes bir futbolcu bu kadar bu sanatcı bu kadar aliyor diye konuşmazken hocamız bu paraları alması emeğinin hakkıdır açık net
 • DASO:
  Bu Hocayla öbür hocalarin arasindaki fark duygusal fon müzikleriMillet otomatikmen narkozlaniyor, , ver fon müzigi . . . . . . . . . .
  HOKKABAZ NİHATTA: 2 Havuzlu Villa Arti Kendine Ait 3 Hoteli islettigini Bilirmiydiniz??? Ramazan Aylarinin Birde ATV, nin Cani Sagolsun Bölüm Basina 20bin Dolar Ne Para Ama. . Oysa Hokkabaz Hz. Muhammedin Hayatini Anlatirken Fakirligini överde över Tuaf Bu Nihoo Yaw
 • PARAPARA:
  Parra parra parra . Aklıma gelmişken sormak istiyorum sakız çiğnemek orucu bozar mı
  HOCANIN BİRİ: Sakızı nerenle çıynadığına bağlı sevgili sakız mağduru hoşteyng bey oğlum.
Tüm 167 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.