Kadın 64. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadın Son Bölüm İzle

Kadın 64. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadın Son Bölüm İzle

Kadın dizisinin 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ekranların sevilen dizisi Kadın geçtiğimiz akşam 63. bölümüyle ekranlara geldi. Şirin ile Sarp'ın fotoğraflarının ardından Bahar, nasıl bir yol izleyecek? Kadın dizisinin 63. bölümünde neler oldu?

Kadın 64. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadın Son Bölüm İzle

Kadın dizisi son bölümüyle Salı akşamı ekranlara geldi. Bahar'ın söyledikleri karşısında Sarp ne yapacak? Kadın dizisinin 63. bölümünde neler oldu? 64'üncü bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kadın dizisi hakkında merak edilenler…

KADIN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜ VE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

64. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Salı akşamları ekranlarda fırtınalar gibi esen Kadın dizisi yine izleyicinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Fotoğrafları gören Bahar, Sarp ile yüzleşir. Ceyda ise karşılaştığı sürprizle ne yapacağını bilemez. Dizinin henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz…

63'ÜNCÜ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Doruk'un sünnetine giderken gelen polislerle beraber büyük bir şoka giren Sarp, polislerin onu neden tutukladığını merak etmektedir. Karakolda Sarp'ı savunan Arif'in kardeşi Kısmet olacaktır. Babalarının polisler tarafından götürüldüğüne şahit olan Doruk ile Nisan, olanların şokunu atlatamazlar ve Doruk babası gelmeden sünnet olmak istemez.

BAHAR FOTOĞRAFLARI GÖRÜR

Pırıl ile Bahar'ın konuşması sırasında yine Şirin ortalığı karıştırır. Fotoğraf konusunu ortaya atarak Bahar'ın şüphelenmesini sağlar. Pırıl ile Enver'in karşı koyuşlarına rağmen Bahar'ın ısrarları üzerine Pırıl, fotoğrafları gösterir. Bahar gördükleri karşısında ne yapacağını bilemez. Bir süre Enver'e sarılır ve sonrasında çocukların odaya girmesiyle kendini toparlamaya çalışır. Öte yandan Nezir gelir. Nezir'e kapıyı açan Bahar'dır ve sünnetten nasıl haberdar olduğunu sorar. Davetiyeyi gören Bahar bunu kimin yaptığını anlar ve Şirin'i mutfakta şıkıştırır. Bahar onun boğazına sarılır. Şirin'in imdadına Hatice yetişse de Bahar ansızın Şirin'e tokat atar.

ŞİRİN, BAHAR'A SALDIRIR

Doruk, babası gelmeden sünneti kabul etmemekte kararlı olduğundan evden kaçar ve saklanır. Doruk'un yokluğunu fark eden Bahar ve diğerleri onu aramaya gidecekken, Şirin bir anda Bahar'a herkesin içinde saldırır. Nezir ise Doruk'u bulmuştur. Sünnet bitti derken Kısmet, Sarp ile birlikte çıka gelir ve sünnet düğününe kaldığı yerden devam edilir.

Son anda kapı çalar ve kapıya koşan Ceyda gördüklerine inanamaz. Kapıda bekleyenler oğlu Arda ile Emre'dir.