Kadıköy'de Dövmecilik Yapan Kadın, Sevgilisiyle Telefonda Görüştükten Sonra İntihar Etti

Kadıköy'de Dövmecilik Yapan Kadın, Sevgilisiyle Telefonda Görüştükten Sonra İntihar Etti

Kadıköy'de dövmecilik yapan kadın, sevgisiyle 20 dakika telefonda görüşüp canına kıyacağını söyledikten sonra kendisini iş yerinin demir korkuluklarına asarak intihar etti.

Kadıköy'de dövmecilik yapan 40 yaşındaki Şara Çopur, sevgilisi ile telefonda konuştuktan sonra intihar etti. Olay yerine gelen yakınları gözyaşlarına boğulurken, Çopur'un cenazesini oğlu, eski eşi ve sevgilisi taşıdı.

SEVGİLİSİYLE UZUN SÜRE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ

Olay, saat 02:00 sıralarında Kadıköy Misak-i Milli sokak üzerinde meydana geldi. Dövmecilik yapan Şara Çopur, iş yerinde sevgilisi ile cep telefonu ile konuşmaya başladı. İddiaya göre sevgilisine telefonda intihar edeceğini söyleyen Çopur, sevgilisi tarafından uzun süre ikna edilmeye çalışıldı. Yaklaşık 20 dakika boyunca ikna olmayan Şara Çopur telefonu kapattıktan sonra iş yerinde bulunan demir korkuluklara asarak intihar etti. Sevgilisi tarafından 155 Polis İmdat hattına haber verilmesi üzerine iş yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri içeri giremeyince iş yerinin camını kırarak içeri girdi. Polis ekipleri içeri girdiklerinde Çopur'un cansız bedeni ile karşılaştı.

Şara Çopur

OĞLU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Polis ekipleri tarafından yakınlarına haber verilmesi üzerine Şara Çopur'un oğlu, eski eşi ve sevgilisi olay yerine gelirken, Çapur'un cansız bedeni gören oğlu gözyaşlarına boğuldu. Eski eşi oğlunu teselli ederken, sevgilisinin üzgün olduğu görüldü. Olay yeri ekiplerinin yaptıkları inceleme sonrası Çopur'un cenazesi Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü. Burada yapılacak ilk incelemelerin ardından Çopur'un cenazesi Adli Tıp Morguna kaldırılacağı öğrenildi.

CENAZESİNİ ESKİ EŞİ, SEVGİLİSİ VE OĞLU TAŞIDI

Olay yeri ekiplerinin olay yerinde yaptıkları inceleme sonrası Şara Çopur'un cenazesi ceset torbasına konuldu. Çopur'un cenazesini oğlu, eski eşi ve sevgilisi taşırken, oğlunun annesinin içinde bulunduğu tabuta son bakışı ise yürekleri dağladı. Cenaze aracına konulan Çopur'un cenazesi daha sonra Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.

Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.