Kadıköy'de, Karnından Bıçaklanan Genç 300 Metre Yürüdükten Sonra Can Verdi

Kadıköy'de, Karnından Bıçaklanan Genç 300 Metre Yürüdükten Sonra Can Verdi

İstanbul Kadıköy'de arkadaşı tarafından bıçaklanan genç hayatını kaybetti. Karnından yaralanan ve kan kaybeden gencin 300 metre uzaklıktaki apartmanın bahçesine kadar yürüdüğü ortaya çıktı.

İstanbul Kadıköy'de arkadaşı tarafından bıçaklanan Gökay Erdem hayatını kaybetti. Karnından yaralanan ve kan kaybeden gencin 300 metre uzaklıktaki apartmanın bahçesine kadar yürüdüğü ortaya çıktı.

KARNINDAN YARALANAN GENÇ ADAM 300 METRE YÜRÜDÜ

Kozyatağı Lüle Sokak ile Oral Çıkmaz Sokak arasında bulunan bir parkta bulunan bankta içki içen Gökay Erdem ile yanındaki arkadaşı arasında iddia göre tartışma çıktı. Kavgaya dönen tartışmada Erdem bıçaklanarak ağır yaralandı. Erdem'i bıçaklayan kişi koşarak parktan kaçarken, Karnından yaralanan ve çok kan kaybeden Erdem parktan yaklaşık 300 metre uzaktaki bir apartmanın bahçesine kadar yürüdü.

HAYATINI KAYBETTİ

Haber verilmesi üzerine gelen polis ve sağlık ekipleri Erdem'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yeri inceleme ekipleri kavganın yaşandığı park ile Erdem'in cansız bedeninin bulunduğu apartman bahçesinde delil çalışmaları yaptı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polis Erdem'i bıçaklayarak öldüren şüphelinin tespiti ve yakalanması için soruşturma başlattı.

Kaynak: İHA