Eşine Baktığını İddia Etti, Baltalı Silahlı Kavga Gerçekleşti

Eşine Baktığını İddia Etti, Baltalı Silahlı Kavga Gerçekleşti

Kadıköy'de eşine bakıldığını iddia eden bir kişi baltayla döviz bürosunu bastı. Olaya ilk müdahale saldırıya uğrayan şahsın oğlundan geldi.

İstanbul Kadıköy'de eşine bakıldığını iddia eden bir kişi baltayla döviz bürosuna daldı ve iş yeri sahibine saldırdı. İşyeri sahibine saldıran E.B., işyeri sahibinin oğlu tarafından ayağından vuruldu.

BCAĞINA ATEŞ ETTİ

Olay saat 13.30 sıralarında Hasanpaşa Mahallesi Kurbalığıdere Caddesi'nde meydana geldi. İddialara göre E.B isimli bir kişi eşine bakıldığını öne sürerek işyeri sahibi olan A.Ç. ile tartışmaya başladı.Tartışmanın bir anda kavgaya dönmesi üzerine E.B. elindeki balta ile iş yeri sahibine saldırmaya çalıştı. Bu sırada babasına bir kişinin balta ile saldırdığını gören N.Ç. ruhsatlı silahıyla ateş etti. Bacağından yaralanan B.E. kanlar içinde yere yığıldı.

POLİS SİLAH SESİNİ DUYDU

Hasanpaşa Polis merkezine yakın bir noktada olan kavgada silah seslerini duyan polis memurları hemen olay yerine geldi. N.Ç ve babası A.Ç, polis ekipler tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Bacağından yaralanan kişi olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Kaynak: DHA