Kabine Toplantısı Haberleri

Kabine Toplantısı haber, Kabine Toplantısı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kabine Toplantısı - 22.06.2021
TBMM Genel Kurulu
Dervişoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kabine toplantısı sonrası yaptığı müzikle ilgili açıklamalarını, hem kullandığı üslup hem de takındığı tavır bakımından "yakışıksız" bulduklarını ifade ederek, "Sayın Cumhurbaşkanı vatandaşlarımızın yaşadığı gerçeklerden uzak ve çektiği sıkıntılardan bihaberdir.
Kabine Toplantısı - 22.06.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
"FETÖ borsası" denilen şeyin de bu olduğunu öne süren Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hakim var mı bu işin içinde; yok. Savcı var mı; yok. Avukat var mı; yok. Bir kişi var o da bütün kara işlere, siyasetçilerle yeraltı dünyası arasındaki ilişkileri kuran birisi. Parasız hiçbir iş yapmaz. 'Binlerce dosyayı aldım, Süleyman Soylu'ya götürdüm.' Hepsini kurtardı Süleyman Soylu. Bedava mı yaptı? Biz sizin ne kadar aç olduğunuzu bilmiyor muyuz? Sizin ne kadar açgözlü olduğunuzu bilmiyor muyuz? Yargının bu kadar kirlendiğini, bu kadar devre dışı bırakıldığını hiç görmemiştim. Bir de OHAL İnceleme Komisyonu var sözde. Niye kurdunuz ki? Bu adamı getirin onun başına. Hepsini zaten serbest bırakacak. Hepsini bırakır. Gariban olan, parası olmayan insanların hepsi hapiste. Harp Okulu öğrencilerinin ne günahı var? Paraları yok, aileleri fakir. Paraları olsa onlar da götürecekler dosyayı, verecekler, onlar da fazla değil, üç gün içinde hepsi çıkar." "Sanatçılara görev düşüyor" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, kabine toplantısı sonrası yaptığı müzikle ilgili açıklamalarına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: "Erdoğan müzikten rahatsız olmuş.
Kabine Toplantısı - 22.06.2021
Altun: Sevinmek yerine tezvirat ve manipülasyona sarılanlar olmuştur
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, müzikli eğlence yerlerinin çalışma saatlerinde yapılan düzenlemenin ideolojik çarpıtmalara mağruz bırakıldığını belirterek, "Yeni normalleşme uygulamalarına milletimizle birlikte sevinmek yerine ideolojik bir çarpıtmayla 'müziğin engellendiği' şeklinde tezvirat...
Kabine Toplantısı - 22.06.2021
İletişim Başkanı Altun'dan müzikli eğlence mekanlarının çalışma saatleri hakkında açıklama
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, müzikli eğlence mekanlarının çalışma saatleri hakkında açıklamada bulundu. Altun açıklamasında, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bugün Kabine Toplantısı sonrası yaptığı Millete Sesleniş'te ülke ve millet olarak başarıyla sürdürdüğümüz korona virüsle mücadele sürecinde normalleşmeye ilişkin yeni dönem uygulamalarını da açıklamıştır.
Kabine Toplantısı - 21.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri ile olumlu ve yapıcı bir temelde yeni bir dönemin kapılarını araladıklarına inandığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kabine Toplantısı Haberleri | Kabine Toplantısı Haber - Haberler - Sayfa 4 - Kabine Toplantısı haberleri, son dakika kabine toplantısı haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika: 1 Temmuz 2021 Genelgesi yayınlandı mı? 1 Temmuz'dan sonra kalkacak yasaklar nelerdir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 16:49:57. #1.16#

title