Kabak Helin'e Patladı

Kabak Helin'e Patladı

Seda Sayan'ın Sunduğu 'Sabahların Sultanı' Programına Dün Telefonla Katılan Hülya Avşar'ın Annesi Emral Avşar, Sanatçıya Övgü Yağdırdı.emral Avşar "Seda, İçinin Güzelliği Yüzüne Vurmuş Senin. Hiç Kaçırmadan İzliyorum. Akşamları Gidip Hülya'ya Anlatıyorum. Çok Güzel Program Yapıyorsun..."

Kabak Helin'e Patladı

Seda Sayan'ın sunduğu 'Sabahların Sultanı' programına dün telefonla katılan Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar, sanatçıya övgü yağdırdı.Emral Avşar "Seda, içinin güzelliği yüzüne vurmuş senin. Hiç kaçırmadan izliyorum. Akşamları gidip Hülya'ya anlatıyorum. Çok güzel program yapıyorsun..."

"Senin bu tavrın diğer sanatçılara da örnek olsun. Benim kızıma da... Senin kalbin çok güzel yavrum..." Sayan, telefon sohbetinin ardından sözü, hem kendisinin hem de Avşar kızının modacısı olan Helin Avşar'a getirdi. Şarkıcı "Helin'i çok seviyorum ama Hülya'ya kızıyorum. Kendi kötü giyindiği için kızın adı da 'kötü modacıya' çıktı. Hülya çok rüküş bacım. Kendi rüküşlüğünü kızın üzerine yapıştırıyor. Oysa Helin çok iyi modacı. Ben giyiyorum onun kıyafetlerini. Çok güzel" dedi. Anne Avşar da daha önce Hülya Avşar'ın Helin'in kıyafetlerini değiştirip bozduğunu aslında kızının yetenekli olduğunu söylemişti.

Kaynak: Gecce