JOHN KERRY HABERLERİ

John Kerry haber, John Kerry son dakika haberleri ve gelişmeleri.

John Kerry - 29.12.2016
Suudi Arabistan Kerry'nin Filistin Önerisinden Memnun
Suudi Arabistan, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin, Filistin-İsrail anlaşmazlığı hakkındaki "iki devletli çözüm" düşüncesini memnuniyetle karşıladığını açıkladı.
John Kerry - 29.12.2016
Bmgk'da İsrail Tasarısının Kabul Edilmesi
Sözcü Müftüoğlu, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Ortadoğu barış süreci bağlamındaki beyanatı hakkındaki soruya cevabında, Kerry'nin dün öngördüğü ilkelere ilişkin beyanatını sürecin iki devletli çözüm temelinde tekrar başlatılabilmesi bakımından önemli bulduklarını belirterek, "Kerry'nin konuşmasında yer alan yasa dışı yerleşim faaliyetlerinin iki devletli çözüm ve dolayısıyla kalıcı barış imkanını ortadan kaldırmaya doğru ilerlediği şeklindeki tespitleri esasen bizim de uluslararası toplumla birlikte paylaştığımız görüşlerdir.
John Kerry - 29.12.2016
Çavuşoğlu Gündemi Değerlendirdi (2)
YPG'nin bir terör örgütü olduğunu ve muhalefet tarafından da kabul edilmediğini ifade eden Çavuşoğlu, şöyle devam etti: "Riyad Hicap başbakanken Esed ile birlikte Salih Müslim'i Kandil'den Suriye'ye davet ettiklerini ve ondan Türkiye'ye yönelik terör saldırılarını başlatmasını istediklerini sadece bizimle paylaşmıyor, John Kerry de dahil ABD ile ve diğer Avrupalı ülkelerle paylaşıyor ve neden YPG'yi içlerine almayacaklarını net bir şekilde gerekçeleriyle, belgelerle ifade ediyor.
John Kerry - 29.12.2016
Çavuşoğlu, Gündemi Değerlendirdi (1)
Türkiye'nin DEAŞ'a karşı en güçlü olduğu yerlerden bir tanesi El Bab'da ciddi bir mücadele vermesine rağmen destek görmediğinin altını çizen Çavuşoğlu, "Hadi bir gün hava muhalefeti vardı, uçamadınız. İkinci gün oldu... Ama koalisyon epeyce bir zamandan beri destek vermiyor. Burada YPG Amerikalılara baskı yapıyor. Bunu John Kerry'e söylediğim için çok net söylüyorum.
John Kerry - 28.12.2016
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry: "(Bmgk'da İsrail Tarasının Kabul Edilmesi) BM'deki Oylama,...
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry: "(BMGK'da İsrail tarasının kabul edilmesi) BM'deki oylama, iki-devletli çözümün korunmasıyla ilgiliydi ve biz de bundan dolayı destek verdik.
John Kerry - 28.12.2016
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry: "İki Devletli Çözüm, İsrailliler ile Filistinliler Arasında Adil...
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry: "İki devletli çözüm, İsrailliler ile Filistinliler arasında adil ve kalıcı bir barışı sağlamanın tek yoludur.
John Kerry - 28.12.2016
İsrailli Bakandan Kerry Planına Eleştiri
İsrail Kamu Güvenliği Bakanı Gilad Erdan, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin İsrail-Filistin sorununun çözümüne ilişkin vizyonunu açıklama kararına "acınası bir durum" değerlendirmesinde bulundu.
John Kerry - 21.12.2016
Görüş - ABD Dış Politikasına 'Enerji' Geliyor
Aynı derecede endişe verici olan, Tillerson'ın Putin'le münasebetinin, onu diplomatik anlamda bir 'gri' bölgeye yerleştiriyor olması. Geçtiğimiz birkaç senede ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Türkiye'nin bulunduğu bölgedeki genel durumlarla alakası ve oradaki herhangi bir gelişmeye etki etme kabiliyeti buharlaşıp uçtuğu için Cumhurbaşkanı Erdoğan artık genelde doğrudan Putin'le bağlantı kuruyor.
John Kerry - 21.12.2016
ABD'li Sözcü: Suikastla İlişkilendirmekle İlgili Rahatsızlığımızı Türk Yetkililere İlettik
Nafiz ALBAYRAK, NEW YORK, DHA - ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'a düzenlenen suikastın ardından Türkiye'de, ABD ve Fethullah Gülen bağlantılı suçlamaların ortaya atılmasından duydukları rahatsızlığı ABD'nin Türk yetkililere ilettiğini açıkladı. Kirby, başkent Washington'da düzenlediği günlük basın toplantısında konu ile ilgili kendisine yöneltilen soruya verdiği yanıtta, konunun Amerika Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'yla yaptığı telefon görüşmesinde gündeme getirildiğini belirterek 'Dışişleri Bakanımız Kerry, Fethullah Gülen ABD'de yaşıyor diye, ABD'nin gizli ya da açıktan dünkü korkunç suikasta karıştığı ya da destek verdiği yönünde Türkiye'de kullanılan söylemlerle ilgili kaygıları, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na iletti" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: John Kerry Haberleri | John Kerry Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - John Kerry haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. John Kerry kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD Dışişleri Bakanı Kerry Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 18:40:44. #1.15#
title