Jımenez: Fenerbahçe Maçını Düşünmemek Olanaksız

Jımenez: Fenerbahçe Maçını Düşünmemek Olanaksız

Futbolda Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Turunda 4 Mart Salı Günü Fenerbahçe ile Rövanş Maçını Yapacak Olan İspanya'nın Sevilla Takımında, Teknik Direktör Manolo Jimenez, 'Fenerbahçe Maçını Düşünmemek Olanaksız' Dedi.

Jımenez: Fenerbahçe Maçını Düşünmemek Olanaksız

Futbolda Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. turunda 4 Mart Salı günü Fenerbahçe ile rövanş maçını yapacak olan İspanya'nın Sevilla takımında, teknik direktör Manolo Jimenez, ''Fenerbahçe maçını düşünmemek olanaksız'' dedi.

La Liga'da 1 Mart Cumartesi günü deplasmanda Deportivo La Coruna'ya karşı önemli bir maç yapacak olan Sevilla, hem Deportivo La Coruna hem de Fenerbahça'ye konsantre olmanın yolunu arıyor.

Sevilla Kulübü Başkanı Jose Maria del Nido her ne kadar ''akıllarında yalnızca Deportivo'nun olup şimdilik Fenerbahçe'yi düşünmediklerini'' söylese de teknik direktör Jimenez, gerçekte Fenerbahçe maçını da düşündüklerini söyledi. İspanyol teknik adam, bugünkü basın toplantısında, ''2 önemli final maçı yapacağız. İlki Deportivo La Coruna. Kendime sorduğum soru, her iki maçı da kazanmak için dengeyi nasıl kuracağım. Uzun zamandır arka arkaya 2 önemli maç yapmıyorduk. Kimi futbolcular Deportivo La Coruna maçında büyük efor sarfedecekler. Onları salı günü için yeniden en üst düzeye getirmek gerekecek'' dedi.