Jessica'nın Gönlünü Aldı

Jessica'nın Gönlünü Aldı

Ünlü Şarkıcı Justin Timberlake, 2 Senelik Kız Arkadaşı Jessica Biel'i Başka Bir Hollywood Yıldızı Olan Kate Hudson'la Aldatınca, Sevgilisinin Gönlünü Alabilmek İçin Kesenin Ağzını Açtı.

Jessica'nın Gönlünü Aldı

ÜNLÜ ŞARKICI JUSTİN TİMBERLAKE, 2 SENELİK KIZ ARKADAŞI JESSİCA BİEL'İ BAŞKA BİR HOLLYWOOD YILDIZI OLAN KATE HUDSON'LA ALDATINCA, SEVGİLİSİNİN GÖNLÜNÜ ALABİLMEK İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI.

Justin Timberlake'in 2007 başından beri birlikte olduğu güzel yıldız Jessica Biel'i Kate Hudson'la aldattığı uzun süredir magazin basınını meşgul ediyor. Hatta Hudson'ın Justin'den bebek beklediği bile öne sürüldü! Doğal olarak bu dedikodular yüzünden arası açılan ikilinin imdadına ise Madonna koştu.

Ne alaka demeyin, Timberlake'in bu aralar kız arkadaş'larından' bile daha çok gördüğü bir kadın var ki o da Madonna. Çok yakında piyasaya çıkacak olan son albümü 'Hard Candy'nin ilk single'ını Timberlake ile seslendiren diva bir süredir yakışıklı şarkıcıyla promosyon turunda. Timberleke'in Jessica'la barışabilmek için aldığı 50 bin dolarlık kolyenin fikir annesi de Madonna.