Jennıfer Lopez İzdihamı

Jennıfer Lopez İzdihamı

Jennifer Lopez ve Kocası Marc Anthony'nin Porto Rıko'nun Başkenti San Juan'a Gelmesiyle Şehirde İzdiham Yaşandı

Jennıfer Lopez İzdihamı

JENNİFER LOPEZ VE KOCASI MARC ANTHONY'NİN PORTO RIKO'NUN BAŞKENTİ SAN JUAN'A GELMESİYLE ŞEHİRDE İZDİHAM YAŞANDI

Jennifer Lopez ve müzisyen kocası Marc Anthony, son filmleri El Cantante'nin 'Şarkıcı' Porto Rico'daki premiyerinde başbakan gibi ağırlandı. Kendisi de Porto Rikolu olan şarkıcı Anthony, salsa müziğinin öncüsü 'Hecton Lavoe'nin hayatını canlandırdığı film için ülkesine gelince izdiham yaşandı. Hem 'Lavoe' hem de Marc Anthony hayranları ellerinde fotoğraflar ve çiçeklerle ünlü çifti havaalanından şarkıcının evine kadar takip ettiler. Binlerce kişinin yolları kapattığı Porto Riko'nun başkenti San Juan'a özel jetleriyle gelen çift, bu ilgi karşısında çok mutlu olduklarını açıkladılar.

Yüzlerce polis korudu

San Juan Havaalanı'nda çift için yoğun önlem alındı. Yüzlerce polisin eskortluk ettiği ikili için yollar trafiğe kapandı. Hayranlarla çiftin arasında deyim yerindeyse etten duvar örüldü. Çiftle birlikte gelen filmin yönetmeni Leon Ichaso, ilgi karşısında 'Bu proje beş yılımızı aldı. Şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi daha iyi anlıyorum' diye konuştu.

Jennıfer Lopez ve eşi Marc Antony'nin film galası için geldikleri Porto Riko'da bir hafta kalarak tatil yapacakları öğrenildi.

Kaynak: Gecce