JEFF BEZOS HABERLERİ

Jeff Bezos haber, Jeff Bezos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Jeff Bezos - 10.5.2019
ABD Ay'a "Mavi Ay"La Gidecek
Uzay şirketi Blue Origin'in kurucusu olan ABD'li milyarder Jeff Bezos, aya yapılacak görevler için tasarlanan ve "Mavi Ay" adını verdiği uzay modülünü tanıttı.
Jeff Bezos - 10.5.2019
Amazon'un Patronu Ay'a Uzay Aracı Gönderecek
ABD'li e-ticaret devi Amazon'un kurucusu Jeff Bezos, Ay'a uzay aracı göndermeyi planladığını duyurdu.
Jeff Bezos - 18.4.2019
Amazon Çin'de Hizmet Vermeyi Temmuz'da Durduracak
Şirketten yapılan açıklamada Amazon'un 18 Temmuz'a kadar Çin'de hizmet vermeye devam edeceği belirtilirken, Amazon Bulut Bilişim Hizmetleri (AWS), Kindle e-kitap uygulamaları ve sınır ötesi ekiplerin söz konusu uygulamadan etkilenmeyeceği duyuruldu. Amazon kurucusu ve CEO'su Jeff Bezos, Çinli tüketicilerin "dünyanın her yerinden yüksek kalite ve özgün mallara" yöneldiğini söyledi.
Jeff Bezos - 9.2.2019
Jeff Bezos'un Çıplak Fotoğraflarını Kurtarmak İçin Yapabileceği Tek Şey Bu
Jeff Bezos'un internete yayılan çıplak fotoğraflarının ardından birçok kişi bu durumu tiye aldı. Bunlardan en sonuncusu ise The Onion oldu.
Jeff Bezos - 8.2.2019
Suudiler, Kaşıkçı Cinayetinden Önce Medya İmparatorluğu Kurmak İstiyordu"
WSJ'nin haberinde ayrıca National Enquirer yayıncısının, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'a yönelik şantaj yapmasıyla ilgili olaya da değinilerek, Bezos'un sahip olduğu Washington Post gazetesinin yayın politikasından dolayı şantaj vakasında Suudi Arabistan'ın da dahli olabileceği iması yapıldı.
Jeff Bezos - 8.2.2019
Dha Dış - Amazon Ceo'su Jeff Bezos: Çıplak Fotoğraflarımı Yayımlamakla Tehdit Ediliyorlar
Amazon'un patronu ve aynı zamanda dünyanın en zengin ismi olan Jeff Bezos, tabloid gazetesi National Enquirer'in, çıplak fotoğraflarını yayımlamakla kendisini tehdit ettiğini iddia etti.
Jeff Bezos - 22.1.2019
Dünyanın En Değerli Markası "Amazon"
Dünyanın en değerli markası 188 milyar dolarlık değeriyle "Amazon" olurken, markasını en iyi temsil eden üst yönetici de Amazon CEO'su Jeff Bezos olarak belirlendi.
Jeff Bezos - 21.1.2019
Dha Dış - Oxfam: "Zenginler Servetlerine Servet Kattı, Yoksullar Daha da Yoksullaştı"
Dünyanın en zengin milyarderlerinin sahip oldukları servet göz önüne alındığında ise Amazon'un kurucusu Jeff Bezos, 108.
Jeff Bezos - 10.1.2019
Dünyanın Zenginler Listesini Değiştirecek Boşanma
Dünyanın en değerli halka açık şirketi Amazon'un kurucusu Jeff Bezos ile yazar eşi MacKenzie Bezos'un boşanmasıyla birlikte dünyanın en zenginleri listesi de değişecek.
Jeff Bezos - 9.1.2019
Dünyanın En Zengin Adamı Boşanıyor
Dünyanın en zengin kişisi olan Amazon'un CEO'su Jeff Bezos ve eşi MacKenzie Bezos, boşanacaklarını duyurdu.
Jeff Bezos - 9.1.2019
Dünyanın En Zengin Çifti Boşanıyor
NEW ABD merkezli e-ticaret devi Amazon'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos ve eşi MacKenzie Bezos, 25 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı.
Jeff Bezos - 25.12.2018
Alphabet X'e, Yenilenebilir Enerji Projesi İçin 26 Milyon Dolar Yatırım Yapıldı
Alphabet X'e bu denli büyük bir yatırım yapan Breakthrough Energy Ventures firması, 2016 senesinde Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Alibaba'nın kurucusu Jack Ma, Amazon'un kurucusu ve CEO'su Jeff Bezos ve SAP'nin kurucularından Hasso Plattner tarafından kuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Jeff Bezos Haberleri | Jeff Bezos Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Jeff Bezos haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Jeff Bezos kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünyanın en zengin iş adamlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un yatı 'Flying Fox' Muğla...
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 07:25:10. #1.14#
title