JEFF BEZOS HABERLERİ

Jeff Bezos haber, Jeff Bezos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Jeff Bezos - 3.9.2019
Mega yat flying fox marmaris'e demirledi
Mega yat ile dünyanın en zengin iş insanları arasında yer alan Amazon'un kurucusu Jeff Bezos ve Rus milyarder Dimitry Kamenshchik, misafirlerini Ege koylarında gezdirmişti.
Jeff Bezos - 3.9.2019
Dha yurt bülteni - 17
Mega yat ile dünyanın en zengin işadamları arasında yer alan Amazon'un kurucusu Jeff Bezos ve Rus milyarder Dimitry Kamenshchik, misafirlerini Ege koylarında gezdirmişti.
Jeff Bezos - 4.8.2019
Amazon'un kurucusu Bezos'un tatil yaptığı yat Göcek'te
AMAZON'un kurucusu Jeff Bezos'un (55), Ege ve Akdeniz koylarını gezdiği 'Flying Fox' adlı lüks yatı, Fethiye Göcek'te açıklarında demirlendi.
Jeff Bezos - 4.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
( Haber-Kamera: Dilara ERDİNÇ/AYVACIK(Çanakkale), =================================================== 3)AMAZON'UN KURUCUSU BEZOS'UN TATİL YAPTIĞI YAT GÖCEK'TE AMAZON'un kurucusu Jeff Bezos'un (55), Ege ve Akdeniz koylarını gezdiği 'Flying Fox' adlı lüks yatı, Fethiye Göcek'te açıklarında demirlendi.
Jeff Bezos - 15.7.2019
New York'ta "Amazon" protestosu
NEW ABD'li perakende devi Amazon'un Üst Yöneticisi Jeff Bezos, şirketin çalışma şartları ve ABD Göçmenlik ve Sınır Muhafaza Birimi ile ilişkileri nedeniyle New York'taki evinin önünde toplanan grup tarafından protesto edildi.
Jeff Bezos - 10.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Görüntü Dökümü: ---------------------- -Plajdan detay -Röportaj Haber-Kamera: Deniz ÖZEN/SİNOP,   ========================= Amazon'un kurucusu Bezos'un lüks yatı, Marmaris'te demirledi AMAZON'un kurucusu Jeff Bezos, Ege ve Akdeniz koylarını gezdiği 'Flying Fox' adlı lüks yatla Muğla'nın Marmaris ilçesine geldi.
Jeff Bezos - 29.5.2019
MacKenzie Bezos varlığının yarısını bağışlayacak
– Amazon CEO'su Jeff Bezos'un eski eşi milyarder MacKenzie Bezos, varlığının yarısını bağışlayacağını açıkladı.
Jeff Bezos - 16.5.2019
Muhammed Bin Selman Reformist İmajının Ardına Saklanıyor"
"Muhammed bin Selman, 'reformist' imajının ardına saklanıyor" Cemal Kaşıkçı, kendisi ve Arabistan'dan tehdit alan diğer iki aktivistin Twitter'da ifade özgürlüğünün tekrar kazanılması için çalıştığını aktaran El Bağdadi, Amazon ve Washington Post'un sahibi Jeff Bezos ile çalışmaya başladıktan sonra kendisine yönelik tehditlerin arttığını savundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Jeff Bezos Haberleri | Jeff Bezos Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Jeff Bezos haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Jeff Bezos kimdir, hayatı ve biyografisi. Bezos koltuğu kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 08:59:14. #1.15#
title