Bitlis'te, Teröristin Nefes Kesen Yakalanma Anı Kamerada!

Bitlis'te, Teröristin Nefes Kesen Yakalanma Anı Kamerada!

Bitlis İl Jandarma Komutanlığınca gerçekleştirilen operasyonda, sağ olarak ele geçirilen teröristin gözaltına alındığı anların görüntüleri ortaya çıktı.

Bitlis İl Jandarma Komutanlığınca bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda sağ olarak ele geçirilen teröristin gözaltına alındığı anların görüntüleri ortaya çıktı.

1'i SAĞ 4'Ü ÖLÜ TOPLAM 5 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Bitlis İl Jandarma Komutanlığınca bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda biri sağ, 4'ü ölü olmak üzere toplam 5 terörist etkisiz hale getirildi.

TERÖRİSTİN GÖZALTINA ALINDIĞI GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Sağ olarak ele geçirilen teröristin gözaltına alındığı anların görüntüleri ortaya çıktı. -

YORUMLAR (47)

  • AİSE:
    ne şaşırıp özülüyorum biliyormusunuz maraşı kahraman urfayı şanlı antepi gazi yaptıktan sonra hic canakkaleye sakaryaya girmieycektik biz kürtler kaşındık bugünlerde bize ders olur inaşallah
  • KUVAYİMİLLİYE:
    BİZ TÜRKMİLLETİ TÜM ETNİK UNSUR KARDEŞLERİMİZLE NASIL KURTULUŞ SAVAŞINDA 7 DÜVELE DİRENDİKSE 15 TEMMUZDADA İÇERDEKİ BUNLARIN KUKLALARINA DA DİRENDİK . . FETÖ PKK DAEŞ amerika katil israil ve sözde dost görünen avrupa NIN ÇIKARLARI İÇİN KULLANILAN TAŞERONLARDIR bize KURULAN OYUNLAR CIA KARAR GAHINDA PİLANLANIP BU VATAN HAYİNİ MÜNAFIK FETULLAH GÜLENE CIA VE MOSAT YÖNETMİŞTİR . . . . . . . . . .
Tüm 47 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.