İzzet Çapa ve Celal Çapa Barıştı
Haberler » Magazin » Haber

İzzet Çapa ve Celal Çapa Barıştı

Ünlü İşletmeciler Emre Ergani ile İzzet Çapa ve Ünlü Model Ece Sükan Coca-cola Zero'nun Sponsorluğundaki Partilerde Garsonluk Yaptı...

İzzet Çapa ve Celal Çapa Barıştı

ÜNLÜ İŞLETMECİLER EMRE ERGANİ İLE İZZET ÇAPA VE ÜNLÜ MODEL ECE SÜKAN COCA-COLA ZERO'NUN SPONSORLUĞUNDAKİ PARTİLERDE GARSONLUK YAPTI...

İZZET ÇAPA YOLDAN GEÇEN ARABALARI DURDURUP HALKA "COCA-COLA ZERO" DAĞITTI.

Coca-Cola Zero'nun sponsorluğunda gerçekleşen partilerin ilki saat 18.00'de Nişantaşı Beymen Brasserie'de başladı.. Emre Ergani de bağırarak servis yaptı. İzzet Çapa, Bar yüksek geldiğinden servisi dışarıda sürdürdü.

İzzet Çapa halka Coca-Cola Zero dağıttı... Yoldan geçen Taksileri,minibüslere durdurup Coca-Cola dağıtan İzzet Çapa, kazandığı ilk tip ile simit alıp Zero içti... İzzet Çapa'nın tam tersi Emra Ergani sosyetik ve ünlü simalara servis yaptı. Ece Sukan'ı ise yakın manken arkadaşları yanlız bırakmadı.

Partinin ikinci ayağı saat 20.00'den itibaren City's Nişantaşı'nda "It's a Joke"da devam etti. Mekanın içine özel gece için tasarlanan dev posterler asıldı. Girişte bulunan açık mutfağın önüne Coco-Cola Zero kutularından ve şişelerinden dev duvar örüldü.

It's a joke'da servis yapmaya gelen Emre Ergani ve Ece Sükan'a gönderme yapmak için İzzet Çapa özel hazırlattığı "Chef benim arkadaşlar yanımda çalışıyor" önlüğünü üstüne giydi.

Coco-Cola Zero partisi bir barışmaya da vesile oldu. Uzun zamandır dargın olan Celal Çapa ve İzzet Çapa bu gecce de barıştılar.

Ortaköy Blackk'te 23.30'da başlayan son partide ise 3'lü Coco-Cola Zero ile servise devam etti. Parti geç saatere kadar sürdü.