İzmit'te Takla Atan Otomobilde 1 Kişi Öldü

İzmit'te Takla Atan Otomobilde 1 Kişi Öldü

İzmit'te yağışın da etkisiyle yolun kayganlaşması sonucu kontrolden çıkarak takla atan otomobilde bir kişi öldü, bir kişi de ağır yaralandı.

İzmit'te Takla Atan Otomobilde 1 Kişi Öldü

İzmit'te bu gece yağışın da etkisiyle yolun kayganlaşması sonucu meydana gelen kazada kontrolden çıkarak takla atan otomobilde bir kişi öldü, bir kişi de ağır yaralandı.

Kaza, saat 21.30 skıralarında Sefa Sirmen Bulvarı'nda meydana geldi. Vakıfbank Genel Müdürlüğü'ne ait Koray Bayazıt yönetimindeki  06 BZ 6369 plakalı otomobil, şiddetli yağışta kayganlaşan yolda sürücüsünün kontrolü kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak takla attı. Metrelerce takla atarak sürüklenen otomobil, bir ağaca çarptıktan sonra durabildi. Kazada, sürücü Koray Beyazıt ile yanından bulunan Çağdaş Acer otomobilin içinde sıkıştı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, 112 sağlık ekiplerinin kontrolünde yaralıları çıkardı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından sürücü Koray Beyazıt Seka Devlet Hastanesi'ne sevkedildi. Kocaeli Devlet Hastanesi'ne sevkedilen 38 yaşındaki Çağdaş Acer ile yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. - İzmitkocaeli

Kaynak: DHA