İzmit–gölcük Yolu Işıl Işıl Oldu

İzmit–gölcük Yolu Işıl Işıl Oldu

Sedaş Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş. Gölcük İşletme Başmühendisliği Arıza Bakım Onarım Ekiplerince, Gölcük D-130 Karayolundaki Aydınlatma Bakım Faaliyeti, Sedaş Gölcük Arıza Bakım Ekipleri için Karayollarından ve Emniyet Trafik Şube Müdürlüğünden Alınan İzinler Sonrasında, Tam Beş Gün Süresince Devamlı Olarak Yapılan Çalışmalar ile Gerçekleştirildi.

İzmit–gölcük Yolu Işıl Işıl Oldu

SEDAŞ Gölcük İşletme Başmühendisi Adnan Küçüali karayolunda aydınlatma çalışmasının yapılabilmesi hususunda, alınan izinlerle ilgili prosedürlerin hızlandırılması konusunda destek veren, Gölcük Kaymakamı Mustafa Pekdemir ile Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e teşekkür etti.

BAKIM YAPILAN YERLER

SEDAŞ Gölcük Arıza Bakım ekiplerince yapılan aydınlatma bakım çalışmasına öncelikle, D-130 Karayolundan başlandı ve sırasıyla İhsaniye, Yazlık, Sepetlipınar, Yeniköy, Seymen, Başiskele, Yuvacık, İzmit Sanayi ve İzmit Adapazarı yol ayrımına kadar olan bölgede orta refüjdeki direklerde aydınlatma bakım çalışması yapıldı.

Yapılan çalışma sırasında arızalı lambalar değiştirilirken, yol güzergahının daha aydınlık olması, sürücüler için daha güvenilir bir trafik akışı sağlanması açısından 300 civarındaki mevcut lamba sökülerek, ışık akısı daha yüksek olan lambalarla değiştirildi. Bakım çalışması sırasında, arızalı duylar ve balastlar ile sigorta otomatları da değiştirildi.