İzmirli Muhtarlardan Nüket Hotara Büyük Destek

İzmirli Muhtarlardan Nüket Hotara Büyük Destek

İzmir Milletvekili Ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Nüket Hotar'ın İzmir İçin Büyük Bir Şans Olduğunu İfade Ederek, Kendilerine Verdikleri Destekten Dolayı Teşekkür Ettiler.

İzmirli Muhtarlardan Nüket Hotara Büyük Destek
11.07.2010 22:02 | Son Güncelleme: 11.07.2010 22:02

İzmir'de bulunan 5 muhtar derneği başkanı yayınladıkları basın bildirisinde izmir milletvekili ve ak parti genel başkan yardımcısı prof.dr. Nüket hotar'ın izmir için büyük bir şans olduğunu ifade ederek, kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

İzmir Muhtarlar Birliği Başkanı ve Muhtarlar Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hasan Baykal, Karşıyaka Muhtarlar Derneği Başkanı Fuat Pusat, Bayraklı Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özdem, Çiğli Muhtarlar Derneği Başkanı Orhan Orhun ve Buca Muhtarlar Derneği Başkanı Eşfak Yurdanur Yayınladıkları imzalı bildiride, sayın Hotar'ın İzmir için yürüttüğü çalışmalar köy ve mahalle muhtarları tarafından çok iyi bilindiğine dikkat çekildi.

Bildiride " Sayın Nüket Hotar İzmirli köy ve mahalle muhtarlarının sorunlarına her zaman çözüm arayan bir milletvekilimiz olmuştur. Bu yaklaşımı her zaman partiler üstü olduğu bir gerçektir. Biz kendisinden sürekli olarak ilgi gördük ve yaptığımız görüşmelerin hiç birinin sözde kalmayacağının bilinci içindeyiz. Sadece İzmir milletvekili olarak değil İzmir'in kanat önderi olarak çalıştığını deneyimlerimizle bilmekteyiz. Kendisinin Mahalle ve Köy bazına inmiş özverili çalışmalarına tanık olmuş kişiler olarak açıkça belirtmek isteriz ki Milletvekilimiz Prof.Dr.Nüket Hotar İzmir için bir şanstır"denildi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title