İZMİR SİNEMALARI

İZMİR SİNEMA SEANSLARI VE SALONLARI


Tür Filtre



İZMİR ilinde bu hafta hangi filmler var? Türkiye'nin tüm illerinde faaliyet gösteren tüm sinema salonları ve film seansları. İZMİR ilinde faaliyet gösteren sinema salonları ve film seansları:


Seçilen Kriterlere göre senas bulunamadı.

AGORA (İZMİR)
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 21:15:00
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
İntikam Meleği 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Organik Aşk 19:00 - 21:15
The Predator Dub - 12:15 - 14:30 - 16:45
The Predator 19:00 - 21:15
BATI (BORNOVA)
Arı Maya 2: Bal Oyunları 12:30
Baba 1.5 12:00 - 16:30 - 21:00
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
ŞEHİR TİRE
The Predator 3D - Dub - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 18:00 - 20:30
SEHA GİDEL
Bücür 11:00 - 13:15 - 15:30 - 18:00 - 20:30 - C/Cts: - 23:00
BELEDİYE (MENEMEN)
Cesur Araba Dub - 12:00 - 13:45 - 15:30 - 17:15 - 19:00
CINEMA PINK (FOLKART)
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Küçük Bir Rica 11:00 - 13:30 - 16:00 - 21:00
The Predator 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA)
Alfa Kurt 3D - 17:10 - 19:30 - 21:45
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:05 - 13:05 - 15:05
Bücür 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Dehşetin Yüzü 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:35 - 13:15 - 16:00 - 18:40 - 21:20
İntikam Meleği 14:25 - 19:20
Küçük Bir Rica 11:50 - 16:45 - 21:40
Meg: Derinlerdeki Dehşet 13:40 - 19:05
Mission: Impossible Yansımalar 10:40 - 16:05 - 21:30
The Predator 3D - 12:10 - 14:35 - 17:00 - 19:25 - 21:55
CINEMAXIMUM (GAZİEMİR)
Alfa Kurt 3D - 12:15 - 14:35 - 16:45 - 18:55 - 21:05
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:25 - 13:25 - 15:30
Baba 1.5 10:45 - 15:15 - 19:35
Bırakma Beni 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:05 - 21:20
Bücür 11:35 - 13:40 - 15:45 - 17:50 - 19:55 - 22:00
Cesur Araba Dub - 11:20 - 13:30 - 15:35 - 17:40 - 19:45
Dehşetin Yüzü 12:20 - 21:10 - C&C.tesi 23:30:00
Dehşetin Yüzü Dub - 14:30 - 16:40 - 18:50
Gece Gelen 21:50
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:30 - 13:05 - 15:50 - 18:25 - 21:00
İntikam Meleği 10:50 - 15:25 - 19:45
Mile 22 Dub - 15:10 - 19:25
Mile 22 17:15 - 21:25
Misafir 11:10 - 13:10
Organik Aşk 13:00 - 17:25 - 21:45
Siccin 5 10:40 - 12:55 - 15:00 - 17:05 - 19:10 - 21:15 - C&C.tesi 23:20:00
Sorma Neden? 17:30 - 19:40 - 21:40
The Predator 3D - 19:30 - 21:55
The Predator Dub - 3D - 12:25 - 14:45 - 17:10
Upgrade 13:05 - 17:35 - 22:00
CINEMAXIMUM (KİPA BALÇOVA)
Adalet 2 21:50
Alfa Kurt 3D - 12:20 - 14:35 - 16:50 - 19:05 - 21:20 - C&C.tesi 23:35:00
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:35 - 12:35 - 14:40 - 16:40
Bırakma Beni 10:40 - 12:50
Bücür 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Cesur Araba Dub - 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45
Dehşetin Yüzü 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 23:45:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:45 - 13:25 - 16:05 - 18:45 - 21:25
İntikam Meleği 15:00 - 17:20 - 19:40 - 21:55
Meg: Derinlerdeki Dehşet 18:40 - 21:10
The Predator 3D - 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00 - C&C.tesi 23:25:00
Upgrade 11:50 - 14:10 - 16:30 - 18:50 - 21:05
CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE)
Adalet 2 13:55 - 18:45
Alfa Kurt 3D - 11:55 - 14:15 - 16:35 - 18:55 - 21:15
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:05 - 13:05 - 15:10 - 17:10
Bırakma Beni 19:25 - 21:10
Bücür 11:00 - 13:10 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55
Cesur Araba Dub - 10:55 - 13:00 - 15:05 - 17:15
Dehşetin Yüzü Imax - 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25 - 19:30 - 21:35 - C&C.tesi 23:40:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:50 - 13:25 - 16:00 - 18:35 - 21:10
İntikam Meleği 11:20 - 16:05 - 21:05 - C&C.tesi 23:20:00
Kapımdaki Aşk 19:10 - 21:25 - C&C.tesi 23:30:00
Küçük Bir Rica 13:30 - 18:25
Meg: Derinlerdeki Dehşet 3D - 10:30 - 14:55 - 19:20 - 21:50
Mile 22 11:15 - 13:20 - 15:35 - 17:45 - 19:50 - 22:00
Misafir 12:55 - 17:20 - C&C.tesi 23:30:00
The Predator 3D - 11:45 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00 - C&C.tesi 23:15:00
Upgrade 11:40 - 16:30 - 21:20 - C&C.tesi 23:30:00
CINEMAXIMUM (PARK İZMİR)
Alfa Kurt 19:35 - 21:50
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 11:45 - 13:40
Bırakma Beni 11:05 - 13:15 - 15:20 - 17:30
Bücür 11:00 - 13:05 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:35
Cesur Araba Dub - 11:25 - 13:30 - 15:40 - 17:50
Dehşetin Yüzü Dub - 11:55 - 14:10 - 16:25 - 18:40 - 21:00 - C&C.tesi 23:15:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:30 - 13:10 - 15:55 - 18:30 - 21:05
Keloğlan 15:35 - 17:40
Mile 22 Dub - 19:40 - 21:45
Siccin 5 20:00 - 22:00 - C&C.tesi 23:55:00
The Predator Dub - 3D - 11:30 - 13:55 - 16:20
The Predator 3D - 18:45 - 21:10 - C&C.tesi 23:35:00
CINEMAXIMUM (PIER)
Alfa Kurt 3D - 11:10 - 13:15 - 15:35 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Bırakma Beni 19:30 - 21:10
Bücür 11:05 - 13:10 - 15:15 - 17:20 - 19:25 - 21:30
Canavar 11:00 - 12:50 - 17:10
Cesur Araba Dub - 11:30 - 13:35 - 15:40 - 17:45
Dehşetin Yüzü 11:15 - 13:25 - 15:30 - 17:35 - 19:40 - 21:45 - C&C.tesi 23:30:00
Güvercin 11:00 - 15:20 - 17:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 10:40 - 13:20 - 16:00 - 18:40 - 21:20
Kapımdaki Aşk 14:15 - 19:00 - C&C.tesi 23:30:00
Küçük Bir Rica 11:45 - 16:30 - 21:05
Misafir 13:20 - 15:10 - 19:05 - 21:30
Organik Aşk 11:20 - 13:40
Siccin 5 15:50 - 17:55 - 19:55 - 21:55
The Predator 3D - 11:25 - 13:55 - 16:20 - 18:35 - 21:00 - C&C.tesi 23:15:00
Upgrade 19:45 - 21:50
CINEMAXIMUM (POINT)
Alfa Kurt 3D - 11:05 - 13:15 - 15:25 - 17:35 - 19:45 - 21:55 - C&C.tesi 23:55:00
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:45 - 12:45 - 14:40
Baba 1.5 22:00
Bırakma Beni 10:55 - 13:05 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45 - C&C.tesi 23:55:00
Bücür 11:20 - 13:25 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Cesur Araba Dub - 11:15 - 13:20 - 15:35 - 17:45 - 19:55
Dehşetin Yüzü Atmos - 11:00 - 15:20 - 19:40
Dehşetin Yüzü Dub - 13:10 - 17:30 - 21:50
Gece Gelen 13:00 - 17:20
İntikam Meleği 10:40 - 15:05 - 19:25 - 21:35
Meg: Derinlerdeki Dehşet 3D - 12:35 - 17:05
Mile 22 Dub - 12:50 - 17:10 - 21:25
Organik Aşk 10:35 - 14:55 - 19:10
Siccin 5 10:30 - 15:00 - 19:30 - 21:40 - C&C.tesi 23:45:00
The Predator 3D - 19:05
The Predator Dub - 3D - 16:50 - 21:20 - C&C.tesi 23:40:00
CINENS (EGE PARK)
Bırakma Beni 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00:00
Cesur Araba Dub - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Göç Yolu (Elveda Balkanlar) 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 20:45
Sorma Neden? 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
CINENS (EGE PERLA)
Bırakma Beni 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Bücür 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00:00
Cesur Araba Dub - 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 20:45
Küçük Bir Rica 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Sorma Neden? 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
CINEPOLL
Bırakma Beni 12:15 - 14:00 - 16:00 - 17:45 - 19:30 - 21:15
Bücür 12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30 - 19:15 - 21:00
Organik Aşk 12:15 - 15:45 - 19:30 - 21:15
DENİZ CINECITY (KİPA)
Arı Maya 2: Bal Oyunları Dub - 10:30 - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00 - C&C.tesi 23:00:00
Bücür 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30 - C&C.tesi 23:30:00
Cesur Araba Dub - 10:30 - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15 - C&C.tesi 23:15:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 10:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45:00
İntikam Meleği 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:01
Mile 22 Dub - 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:45
Organik Aşk 17:00 - 21:00
Siccin 5 13:15 - 17:30 - 22:00
The Predator 3D - 21:30
The Predator Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
KARACA
Ahlat Ağacı 19:15
Canavar 12:00 - 15:30
Güvercin 11:30 - 17:45
Kabakçığın Hayatı 13:00
Kahve Ve Sigara 17:30
Kelebekler 15:30
Kırık Bir Aşk Hikayesi 13:00
Radiogram 14:00 - 19:15
Satıcı 15:00
Saul’un Oğlu 13:00
Transit 17:30
Üç Renk: Beyaz 20:00
Üç Renk: Kırmızı 20:00
Üç Renk: Mavi 20:00
Western 13:15
KÜLTÜR MERKEZİ (TORBALI)
İnanılmaz Aile 2 Dub - 13:00 - 17:30
MY CINE LIFE MENEMEN
Bücür 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Cesur Araba Dub - 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Mile 22 Dub - 19:15 - 21:15
The Predator Dub - 3D - 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
NAZIM HİKMET KÜLTÜR MERKEZİ İZMİR
Keloğlan 11:30 - 13:30
Misafir 14:30 - 16:00 - 17:30 - 19:00
SARAY CEP ÖDEMİŞ
Bücür 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 23:15:00
Cesur Araba Dub - 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
İnanılmaz Aile 2 Dub - 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
SİNEGAMA
Bırakma Beni 11:15 - 16:15
Bücür 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
İnanılmaz Aile 2 Dub - 13:45 - 18:45 - 21:15
SİNEMA (ÇEŞME)
Cesur Araba Dub - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Organik Aşk 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
The Predator Dub - 13:00 - 17:00 - 19:00
The Predator 15:00 - 21:00
SİNEVİZYON TORBALI
Bırakma Beni 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Bücür 11:40 - 14:00 - 16:10 - 18:20 - 20:30
The Predator Dub - 11:00 - 15:20 - 20:00
SİTE (BORNOVA)
Bırakma Beni 11:00 - 13:15
Bücür 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Bücür 15:00 - 17:30 - 20:00
Cesur Araba Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
İnanılmaz Aile 2 Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Organik Aşk 21:15
The Predator Dub - 3D - 19:00 - 21:30