İZMİR SİNEMALARI

İZMİR SİNEMA SEANSLARI VE SALONLARI


Tür Filtre



İZMİR ilinde bu hafta hangi filmler var? Türkiye'nin tüm illerinde faaliyet gösteren tüm sinema salonları ve film seansları. İZMİR ilinde faaliyet gösteren sinema salonları ve film seansları:


Seçilen Kriterlere göre senas bulunamadı.

AGORA (İZMİR)
Ant-man Ve Wasp 21:00
Ant-man Ve Wasp Dub - 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30
Eski Köye Yeni Adet 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gökdelen Dub - 12:15 - 14:30 - 16:45
Gökdelen 19:00 - 21:15
İlk Arınma Gecesi 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Dub - 19:00 - 21:30
Kapalak Kızı 11:00 - 13:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Sibirya 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Terminal 15:00 - 17:00
BATI (BORNOVA)
Ant-man Ve Wasp Dub - 13:30 - 18:30 - 21:00
BELEDİYE (MENEMEN)
Pablo Escobar'ı Sevmek 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00
BELEDİYE (ŞEHİR TİRE)
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 14:00 - 17:00 - 21:00
BELEDİYE (ŞEHİR TİRE) SEHA GİDEL
Gökdelen Dub - 3D - 11:00 - 13:15 - 15:30 - 18:00 - 21:15
CEP (ÖDEMİŞ)
Ant-man Ve Wasp Dub - 11:30 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
CINEMA PINK (FOLKART)
Ant-man Ve Wasp 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Eski Köye Yeni Adet 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Gökdelen 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Kapalak Kızı 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
CINEMAXIMUM (FORUM BORNOVA)
Ant-man Ve Wasp 3D - 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20
Eski Köye Yeni Adet 12:20 - 14:40 - 17:00 - 19:25 - 21:45
Gökdelen 3D - 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:10 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 12:25 - 14:45 - 17:05 - 19:30 - 21:50
Jurassic World: Yıkılmış Krallık 11:10 - 16:15 - 21:25
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:20 - 21:55
Ocean's 8 13:50 - 19:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 12:00 - 14:20 - 16:35 - 18:50 - 21:05
CINEMAXIMUM (GAZİEMİR)
Ant-man Ve Wasp 3D - 18:25
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 15:55 - 21:00
Eski Köye Yeni Adet 12:25 - 14:40 - 17:05 - 19:20 - 21:35 - C&C.tesi 23:50:00
Gökdelen 3D - 12:15 - 21:40
Gökdelen Dub - 3D - 14:35 - 16:55 - 19:15
İlk Arınma Gecesi 12:10 - 14:20 - 16:35 - 18:50 - 21:05
Kapalak Kızı 12:50 - 17:20 - 21:50
Karantina Xıı 13:25 - 17:25 - 21:25
Kod Adı: Sosisli 12:05 - 16:40 - 21:10
Kod Adı: Sosisli Dub - 14:25 - 18:55
Korkuluk 11:45 - 15:45 - 19:50 - C&C.tesi 23:55:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ocean's 8 10:30 - 15:00 - 19:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 12:20 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:10 - 13:50 - 16:30 - 19:10 - 22:00 - C&C.tesi 23:25:00
Peter Pan Ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:55 - 13:55
Sibirya 11:30 - 13:55 - 16:25 - 18:45 - 21:25
Terminal 13:40 - 17:40 - 21:45
Üç Harfliler: Beddua 11:25 - 15:25 - 19:25
CINEMAXIMUM (KİPA BALÇOVA)
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 11:35
Ant-man Ve Wasp 3D - 14:10 - 16:45 - 19:20 - 22:00
Dehşet Yolu 19:50 - 21:55
Eski Köye Yeni Adet 11:45 - 14:05 - 16:30 - 18:55 - 21:15
Gökdelen Dub - 3D - 11:55
Gökdelen 3D - 14:15 - 16:35 - 19:05 - 21:30
İlk Arınma Gecesi 12:00 - 14:20 - 16:40 - 19:00 - 21:20
Kapalak Kızı 12:55 - 17:30 - 22:05
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:05 - 13:40 - 16:15 - 18:50 - 21:25
Ocean's 8 10:30 - 15:05 - 19:40
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:00 - 13:45 - 16:25 - 19:10 - 21:50
Peter Pan Ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:15 - 13:25 - 15:35 - 17:45
CINEMAXIMUM (MAVİBAHÇE)
Ant-man Ve Wasp Imax - 3D - 11:35 - 14:05 - 16:35 - 19:05 - 21:35 - C&C.tesi 00:05:00
Ant-man Ve Wasp 3D - 12:10 - 17:10 - 22:00
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 13:50 - 16:25 - 18:55 - 21:25 - C&C.tesi 23:50:00
Gökdelen 3D - 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:00
İlk Arınma Gecesi 11:40 - 13:55 - 16:20 - 18:40 - 21:05
Kapalak Kızı 15:05 - 19:40
Kod Adı: Sosisli 19:15 - 21:30
Korkuluk 11:10 - 15:30 - 20:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Ocean's 8 13:00 - 17:30 - 22:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:45 - 14:10 - 16:30 - 18:50 - 21:10
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00 - C&C.tesi 23:30:00
Peter Pan Ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 10:35 - 12:45 - 14:55 - 17:05
Sibirya 10:30 - 15:00 - 19:20
Terminal 12:50 - 17:10 - 21:30
CINEMAXIMUM (PARK İZMİR)
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 11:05 - 16:05 - 21:10
Ant-man Ve Wasp 3D - 13:35 - 18:35
Dehşet Yolu 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00 - C&C.tesi 23:55:00
Eski Köye Yeni Adet 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00 - C&C.tesi 23:25:00
Gökdelen Dub - 12:00 - 16:30 - 21:05
Gökdelen 14:15 - 18:50
Kaçış Planı 2: Hades Dub - 19:40 - 21:45
Kapalak Kızı 11:25 - 15:35 - 19:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:00 - 19:05 - 21:15
Peter Pan Ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30
Üç Harfliler: Beddua 13:30 - 17:45 - 21:55
CINEMAXIMUM (PIER)
Ant-man Ve Wasp 3D - 11:05 - 13:45 - 16:25 - 19:05 - 21:40
Deniz Kıyısındaki Ev 11:15 - 13:35 - 18:35 - 19:40
Eski Köye Yeni Adet 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:30:00
Gökdelen 3D - 11:30 - 13:50 - 16:15 - 18:35 - 21:05
İlk Arınma Gecesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kısmet, Sevgilim: İlk Şarkı 16:10 - 21:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:10 - 13:40 - 16:10 - 18:40 - 21:10
Mary Shelley 11:00 - 13:35 - 16:00 - 22:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:20 - 13:30 - 15:40 - 17:50 - 19:55 - 22:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:15 - 13:55 - 16:40 - 19:15 - 21:50
Peter Pan Ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 10:30 - 12:40 - 14:50 - 17:10
Üç Harfliler: Beddua 19:20 - 21:30 - C&C.tesi 23:35:00
CINEMAXIMUM (POINT)
Ant-man Ve Wasp 3D - 11:15 - 16:35 - 21:55
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 13:05 - 19:15
Eski Köye Yeni Adet 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:10 - 21:30 - C&C.tesi 23:50:00
Gökdelen Atmos - 3D - 11:25 - 16:15 - 21:05
Gökdelen Dub - 3D - 13:50 - 18:40
İlk Arınma Gecesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Kapalak Kızı 11:10 - 13:20 - 15:30 - 17:40 - 19:50 - 22:00
Kod Adı: Sosisli 11:40 - 16:25 - 21:15 - C&C.tesi 23:35:00
Kod Adı: Sosisli Dub - 14:00 - 18:50
Korkuluk 19:55 - 21:55 - C&C.tesi 23:55:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:05 - 13:35 - 16:05 - 18:35 - 21:10
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50
Peter Pan Ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:35 - 13:40 - 15:45 - 17:50
CINENS (EGE PARK)
Ant-man Ve Wasp Atmos - 3D - 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45
Eski Köye Yeni Adet 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Fenomen 11:15 - 15:15 - 19:15
Gökdelen Dub - 11:15 - 16:15
Gökdelen 13:45 - 18:45 - 21:15
İlk Arınma Gecesi 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 13:30 - 17:45 - 22:00
Sibirya 11:00 - 15:30 - 20:00
CINENS (EGE PERLA)
Ant-man Ve Wasp Atmos - 3D - 11:30 - 16:30 - 19:00
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 14:00 - 21:30
Gökdelen Dub - 13:45
Gökdelen 11:15 - 16:15 - 18:45 - 21:15
İlk Arınma Gecesi 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30
Kapalak Kızı 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
Sibirya 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30
CINEPOLL
Ant-man Ve Wasp 3D - 16:15
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 12:15 - 14:15 - 19:15 - 21:15
Eski Köye Yeni Adet 12:15 - 14:00 - 16:00 - 17:45 - 19:30 - 21:15
Gökdelen Dub - 12:15
Gökdelen Dub - 3D - 15:45 - 17:45 - 19:30 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
DENİZ CINECITY (KİPA)
Ailecek Şaşkınız Dub - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30 - C&C.tesi 00:00:00
Ant-man Ve Wasp 3D - 21:30 - C&C.tesi 00:00:00
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00
Eski Köye Yeni Adet 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00 - C&C.tesi 00:15:00
Gökdelen 3D - 22:00 - C&C.tesi 00:15:00
Gökdelen Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45
İlk Arınma Gecesi 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00 - C&C.tesi 00:30:00
Jurassic World: Yıkılmış Krallık 21:45 - C&C.tesi 00:30:00
Jurassic World: Yıkılmış Krallık Dub - 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00
Kapalak Kızı 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15 - C&C.tesi 23:45:00
Kaptan Dandun 10:30
Kral Şakir Oyun Zamanı 10:30 - 12:15 - 14:00 - 16:00
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45 - C&C.tesi 00:15:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15 - C&C.tesi 23:45:00
Sibirya 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30 - C&C.tesi 00:00:00
KARACA
Ahlat Ağacı 15:30 - 19:00
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30
Hiçbir Zaman Burada Değildin 19:30
Kısmet, Sevgilim: İlk Şarkı 14:00 - 19:30
Mary Shelley 17:15
Zama 11:45
KÜLTÜR MERKEZİ (TORBALI)
Eski Köye Yeni Adet 11:00 - 19:00 - 21:00
MY CINE LIFE MENEMEN
Ant-man Ve Wasp Dub - 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Eski Köye Yeni Adet 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30
Gökdelen Dub - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
İlk Arınma Gecesi 11:45 - 14:00 - 16:15 - 18:30 - 20:45
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 3D - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00
SİNEGAMA
Eski Köye Yeni Adet 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
SİNEMA (ÇEŞME)
Ant-man Ve Wasp Dub - 13:00 - 17:00 - 19:30
Ant-man Ve Wasp 15:00 - 21:30
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Pablo Escobar'ı Sevmek 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:30 - 21:30
Sibirya 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:30 - 21:30
SİNEMA ÇEŞME AÇIKHAVA
Sibirya 22:00
SİTE (BORNOVA)
Ant-man Ve Wasp Dub - 3D - 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30
Eski Köye Yeni Adet 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Eski Köye Yeni Adet 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15
Kapalak Kızı 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:00 - 21:15
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00
Peter Pan Ve Tinker Bell: Sihirli Dünya Dub - 11:35 - 13:40 - 15:45 - 17:50
VİZYON (KİPA TORBALI)
Eski Köye Yeni Adet 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
Gökdelen Dub - 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00
İlk Arınma Gecesi 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Dub - 11:00 - 13:00 - 15:00